اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بچه ها یه 2-3 روز هست تایم اوت افتاده برام.واسه شما هم اینطوره؟؟؟؟
همچنین سرعت دانلود از psn لاک پشتی شده.من شاتل هستم.

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,874
نام
malek
از زننده تاپیک درخواست میکنم سر هر سال یه مراسم ختمی در خور و لایق اون سال بگیرن.
14 سال پیش اولین بار با دایالاپ موفق شدم به دنیای اینترنت وارد شم و فقط 1 ساعت منتظر بودم اون صفحه اول msn باز شه و عکس بوکسور صفحه خبرش رو ببینم.چه هیجانی داشتم یادش بخیر :-sالان بعد 14 سال با نت 10 مگ بازم همون خاطرات برام تداعی میشه.روحانی مچکریم

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
خوب اینجوری که گفته عملا ما 6 ساعت وقت بازی داریم که اونم به خاطر فیل به زودی به 1 و کمتر از اون میرسه که هم باعث کمتر شدن سرعت ها بشه و هم باعث نابودی کنسول ها و pc ها بشه برای بازی آنلاین واقعا به این وزیر باید یه خسته نباشید جانانه گفت که فاتحه اینترنت رو انقدر راحت میخونه عین خیالش هم نیست توی این 6 سالی که آنلاین بازی میکنم هر سال بدتر میشه نت بهتر هم نمیشه فک کنم امسال نت تا سال 95 کلا دیگه تعطیل کنن که دیگه کسی نره دنبال قند شکن مثلا ماشالله به این دوستان دولتی !!!

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
حیف در باب این تاپیک خنده دار یادم یادم نبود عکسای پینگ رو از بازی ها رو بریزم تو فلش و بزارم اینجا
از همین بچه های بازینستر یکی منو واسهbloodbornاد کرد موقع بازی ازش پرسیدم گفتم نتت مشکل نداره؟این تاپیک بازیسنتر رو دیدی هر سال تیترش سالش عوض میشه93-94-95؟
اگفت دیدم نمیگم اختلال نداره ولی اینجوری نیست که اینا میگن مشکل من سرعت آپلود پایین بود:|گفت من زنگ زدم پشتیبانی گفتم سرعت اپم رو زیاد کن دانم رو کم کن!گفتم مگه میشه؟؟گفت آره
خیلی ها میان psnاصلا تست نمیگیرن سرعت اپ و دان چیه!مشکلnatداره یا نداره!اگه نداره مشکلip fragmentداره یا نه..همه ی اینها تو صفحه ی تست مشخص میشه
اما 80درصد گیمرها فقط سیم رو وصل میکنند به کنسول بعدش یا علی!!خیلی ها رو دیدم موقع حرف زدن صداشون لگ داره مشخصه سرعت اپشون زیر300کیلو بیت هست یعنی 30کیلوبایت
--------------------
کارایی که من واسه شاتل انجام دادم تا وضعیتم اینجوری شد _ پینگ 3خط تو مورتال و پینگ4خط تو لست او آس و پینگ با سرور المان 88تا150تو کیلزون بدون لفت خوردن یا هر چیز دیگه!
خطم نویز شدید داشت به قول اونا! کابل تلفن رو عوض کردم دقت کنید کابل نه سیم کشی ساختمون!اسپلیتر نداشتم وصل کردم و کار اخر که خیلی تاثیر داشت یه مودم جدید خریده بود 5سال بود مودم تعویض نکرده بودم
مودم asusسری گیم خریدم معمولیش100هست تا 350ادامه داره و تنظیمات natمربوط به xbox liveوpsnرو داره میتونید فعال کنید اما من فعال نکردم
زنگ زدم پشتیبانی درخواست پروفایل گیم کردم که پینگ رو پایین اورد
تو کنسول برای اینکه سرعت همیشه در آخرین حدش بمونه این DNSرو زدم که اصلا پکت لاست نداره و تاثیرش فقط توی آپلود هست
192.168.1.1
8.8.4.4
و در اخر MTUرو دستی وارد کردم و گذاشتم 1500
تو مودم هم یا باید 1500باشه یا 1492این دو عدد هر دو یکی هستند توضیحات داره اما هر دو یکی هستند
چیز دیگه ای یادم نمیاد!
یکی هم اینجا گفته بود این بحثا تخصصیه نیازی نیست ما بدونیم یا هر کسی بدونه! جوابش رو تو پروفایلش دادم و کلا نمی خوام باهاش هم صحبت بشم چون این مشکلات برخی اروپایی ها هم تحمل میکنند و من میتونم ثابت میکنم هزاران تاپیک و ویدئو در یوتیوب وجود داره که مشکل کمی سرعت وip fragmentوnat typeدارند اما اونا راه حلشون port forwardهست یا اینکه ipکنسول رو بزارند توdmzو DNS گوگل رو وارد کنند

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
حیف در باب این تاپیک خنده دار یادم یادم نبود عکسای پینگ رو از بازی ها رو بریزم تو فلش و بزارم اینجا
از همین بچه های بازینستر یکی منو واسهbloodbornاد کرد موقع بازی ازش پرسیدم گفتم نتت مشکل نداره؟این تاپیک بازیسنتر رو دیدی هر سال تیترش سالش عوض میشه93-94-95؟
اگفت دیدم نمیگم اختلال نداره ولی اینجوری نیست که اینا میگن مشکل من سرعت آپلود پایین بود:|گفت من زنگ زدم پشتیبانی گفتم سرعت اپم رو زیاد کن دانم رو کم کن!گفتم مگه میشه؟؟گفت آره
خیلی ها میان psnاصلا تست نمیگیرن سرعت اپ و دان چیه!مشکلnatداره یا نداره!اگه نداره مشکلip fragmentداره یا نه..همه ی اینها تو صفحه ی تست مشخص میشه
اما 80درصد گیمرها فقط سیم رو وصل میکنند به کنسول بعدش یا علی!!خیلی ها رو دیدم موقع حرف زدن صداشون لگ داره مشخصه سرعت اپشون زیر300کیلو بیت هست یعنی 30کیلوبایت
--------------------
کارایی که من واسه شاتل انجام دادم تا وضعیتم اینجوری شد _ پینگ 3خط تو مورتال و پینگ4خط تو لست او آس و پینگ با سرور المان 88تا150تو کیلزون بدون لفت خوردن یا هر چیز دیگه!
خطم نویز شدید داشت به قول اونا! کابل تلفن رو عوض کردم دقت کنید کابل نه سیم کشی ساختمون!اسپلیتر نداشتم وصل کردم و کار اخر که خیلی تاثیر داشت یه مودم جدید خریده بود 5سال بود مودم تعویض نکرده بودم
مودم asusسری گیم خریدم معمولیش100هست تا 350ادامه داره و تنظیمات natمربوط به xbox liveوpsnرو داره میتونید فعال کنید اما من فعال نکردم
زنگ زدم پشتیبانی درخواست پروفایل گیم کردم که پینگ رو پایین اورد
تو کنسول برای اینکه سرعت همیشه در آخرین حدش بمونه این DNSرو زدم که اصلا پکت لاست نداره و تاثیرش فقط توی آپلود هست
192.168.1.1
8.8.4.4
و در اخر MTUرو دستی وارد کردم و گذاشتم 1500
تو مودم هم یا باید 1500باشه یا 1492این دو عدد هر دو یکی هستند توضیحات داره اما هر دو یکی هستند
چیز دیگه ای یادم نمیاد!
یکی هم اینجا گفته بود این بحثا تخصصیه نیازی نیست ما بدونیم یا هر کسی بدونه! جوابش رو تو پروفایلش دادم و کلا نمی خوام باهاش هم صحبت بشم چون این مشکلات برخی اروپایی ها هم تحمل میکنند و من میتونم ثابت میکنم هزاران تاپیک و ویدئو در یوتیوب وجود داره که مشکل کمی سرعت وip fragmentوnat typeدارند اما اونا راه حلشون port forwardهست یا اینکه ipکنسول رو بزارند توdmzو DNS گوگل رو وارد کنند

برادره من اون کسی که به شما گفته این بحثا تخصصی واقعا راست گفته :|
والا من نه علاقه ای دارم این چیزا رو حفظ کنم نه خوشم میاد
وقتی من میرم نت 1مگ میگیرم میگم لطف کنین پروفایل گیمینگ رو ببندین دیگه بعد از اونش به من ربط نداره به خوده اونا ربط داره که کارو درست کنن
در ضمن این تیکه " خططتو نویز داره" جمله ای شده واسه پیچوندن ملت
والا ما hots بازی میکردیم طرف میگفت وضعیت نتم خیلی بده میگتیم پینگت چنده میگفت 60 :| (ایرانی نبود)
بعد حالا خراب بود واسش

همین الان دارم lol رو اپدیت میکنم با سرعت 66kb\s :)
البته الان شده 44 :))

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
برادره من اون کسی که به شما گفته این بحثا تخصصی واقعا راست گفته :|
والا من نه علاقه ای دارم این چیزا رو حفظ کنم نه خوشم میاد
وقتی من میرم نت 1مگ میگیرم میگم لطف کنین پروفایل گیمینگ رو ببندین دیگه بعد از اونش به من ربط نداره به خوده اونا ربط داره که کارو درست کنن
در ضمن این تیکه " خططتو نویز داره" جمله ای شده واسه پیچوندن ملت
والا ما hots بازی میکردیم طرف میگفت وضعیت نتم خیلی بده میگتیم پینگت چنده میگفت 60 :| (ایرانی نبود)
بعد حالا خراب بود واسش

همین الان دارم lol رو اپدیت میکنم با سرعت 66kb\s :)
البته الان شده 44 :))
والا خود اروپایی ها هم یکسری کارا رو انجام میدن مدارکش موجوده
اما در مورد پینگ حق با شماست باید وضعیت بهتر از اینا باشه مثلا بهترین شرایطمون پینگ80هست!اونا بدترین شرایطشون پینگ60!

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
والا خود اروپایی ها هم یکسری کارا رو انجام میدن مدارکش موجوده
اما در مورد پینگ حق با شماست باید وضعیت بهتر از اینا باشه مثلا بهترین شرایطمون پینگ80هست!اونا بدترین شرایطشون پینگ60!

والا من در این چند سالی که بازی انلاین بازی میکنم در حالت نرمال (بدون استفاده از کاهش پینگ) هیچوقت پینگم زیره 100 نبوذه :D
درست یه سری کارا رو میکنن من جمله چک کردنه نداشتن نویز و این حرفا ولی خداییش دیگه dns , mtu و این حرفا که شما اسم بردین فک نکنم یه گیمره عادی از اینا سر در بیاره :D

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
عجب پینگم شده 120 بدونکاهش پینگ
و اینکه Isp شاتل رو دارمps4 رو روشن کردم این اپدیت جدید رو خیلی سریع دان کرد
و مثل اینکه الان زیاد مشکلی با پورتا ندارم
ولی چه فایده موقتیه:(

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
مخابرات عجب فاجعه ای شده :| زنگ زدم میگه تا یکشنبه این اختلالات هست :| هیچ صفحه ای باز نمیشه .....
معلوم نیست باز دارن چکار میکنن ..

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
مخابرات عجب فاجعه ای شده :| زنگ زدم میگه تا یکشنبه این اختلالات هست :| هیچ صفحه ای باز نمیشه .....
هر 15 دقیقه یه بار اینترنت برای 2 الی 3 دقیقه وصل میشه و دوباره قطع میشه.

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
موقع اپدیت از استیم سرعت بعد از یک مدت خیلی پایین میاد و وقتی پراکسی رو نصب میکنی سرعت دوباره میره بالا کسی این مشکل رو داره ؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
نیما جان کلا مخابرات یه فاجعه شده نزدیک به یک ماه هستش که شرایط هر روز داره بدتر از دیروز میشه من هر روز داره پینگم بالاتر میره و همچنین اوضاع تایم اوت هم که افتضاحه... وقتی هم زنگ میزنی پشتیبانی میگن که مشکلی نیست)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر