اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اقا من واس gta رو ps4 قند شکن زدم .خود دستگاه سایت های ف ی ل ت ر رو میاره اما انلاین بازی رو نمیاره
دو تا حالت داره:
1_ قند شکن رو ف ی ل ت ر سرور راک استار بی اثر هست.
2_ سرور ف ی ل ت ر نیست و مشکل فنی دیگه ای ظاهر شده

اگه فرند خارجی دارین ازشون بپرسین ببینیم فقط مشکل داخلی هست یا عمومیه

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
اقا من واس gta رو ps4 قند شکن زدم .خود دستگاه سایت های ف ی ل ت ر رو میاره اما انلاین بازی رو نمیاره
دو تا حالت داره:
1_ قند شکن رو ف ی ل ت ر سرور راک استار بی اثر هست.
2_ سرور ف ی ل ت ر نیست و مشکل فنی دیگه ای ظاهر شده

اگه فرند خارجی دارین ازشون بپرسین ببینیم فقط مشکل داخلی هست یا عمومیه
الان سایت http://socialclub.rockstargames.com/
*****ه مشکل مطمئنا از ایرانه.احتمالا هم به خاطره *****ینگ هوشمند.من یادم 3 ماه پیش هم اینطور شد .خدا کنه مثل اون موقع درست بشه.

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
دوستان مثل این که سرور های بازی دوباره باز شدن من همین الان تونستم انلاین وصل بشم دوباره بقیه هم چک کنند ببینن میتونن متصل بشن یا نه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
مهم اینه که قانونا هیچ دلیلی نداره که IP ها بسته بشن یا سرویسهای مربوط به این شرکت قطع بشه، باید از این طرف موانع فعلی رو پیگیری و برطرف کرد.

حرف شما درست ولی ما باید آدرس سرورهای راکستار رو داشته باشیم برای این که به اینا بدیم تا رفع ***** شه
اینا رو من گشتم تو اینترنت واسه پیدا کردن ip server بازی ها
متخصصین ببینن میتونن سر در بیارن
Guest Authentication | Gaia Online
و
How to Find Server IPs | ResTek
اینم واسه دامنه سایتا و...
https://www.site24x7.com/find-ip-address-of-web-site.html

Zixxy

کاربر سایت
Aug 23, 2015
1
سلام دوستان ، آقا خواهشا یکی که میتونه با وزیر ارتباطات با هر روشی تماس برقرار کنه مشکل بازی های آنلاین رو رسیدگی کنه ۵ ماه گذشته و ایشون هم سکوت کردن بنده ۱۰-۱۲ بار تو صفحه کلوبشون مشکل بازی های آنلاین و پورت udp رو مطرح کردم و دیدم که خیلی های دیگه هم کامنت گذاشتن ولی ایشون جواب ندادن ... حداقل یک اعتراض دست جمعی بدیم شاید فرجی شد . آخه بسه دیگه ۵ ماهه هیچ بازی آنلاینی نتونستم بکنم. از کسانی که میتونن با ایشون یا شرکت زیرساخت تماس داشته باشن خواهش میکنم پیگیری کنن. ۵ ماهه میخوام World of warcraft بازی کنم نمیشه :( . بعد ۱۰ دقیقه dc میشم . به هرکی هم که میتونستم شکایت کردم جواب نداد. از اونایی هم که مثل من کاربر یا گیمر عادی هستند خواهش میکنم داخل صفحه Cloob آقای واعظی (به آدرس : محمود واعظی ) مشکل بازی های آنلاین و اختلال پورت UDP رو ذکر کنن تا حداقل موضوع سریع تر رسیدگی بشه ... اگه بشه موضوع رو رسانه ای کنیم که عالی میشه .
سپاس

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود
پورتهایی که بی دلیل بسته هستند به قولی از زیر ساخت:

3544 Teredo tunneling
4500 IPSec NAT Traversal (RFC 3947)
3074 NAT / Xbox LIVE and/or Games for Windows – LIVE
500 Internet Security Association and Key Management Protocol (ISAKMP)
80 Hypertext Transfer Protocol (HTTP)
88 Kerberos—authentication system
53 Domain Name System (DNS)
چرا؟
من تمام ISP ها رو امتحان کردم حتی پارس آنلاین
NAT Type Strict و در فیفا ۱۵ در Xbox One رسما نمیشه آنلاین بازی کرد
DMZ انجام شد Port Forwarding انجام شد و DNS تغییر داده شد نتیجه :-&

m2sd

کاربر سایت
Jan 18, 2009
16
ها منم مشکلو دارم افتضاحه اینترنت ، جدیدا که بازی GTA هم روی Xbox one هم نصب نمیشه و علتش پورت هاس، به هر کی هم زنگ بزنی چرت و پرت تحویلت میدن نامردا
با قند شکنم رفتم بازم نمیشه همه کاری کردم متاسفانه با PC هم با سرعت 10MB نتم افتضاحه تو بازیا تو روحه اسیاتک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر