اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
حمله برادران فیل تر چی.. به شبکه .twitch
فیل تررر شد.. page رو میاره..ولی هیچ تصویری نمیاد.. با قند شکن میره راحت میاره..
واقعن باعث خجالت و عقب موندگی یه عده است...
هر روز بد تر از دیروز.. اینترنت اشغال ایران تقدیم میکنم...

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
بچه های شاتل میگم شما مشکل قطع و وصل شدن مکرر چراغ خط مودم رو ندارید؟؟؟باو من از ساعت 10صبح تا 12 ظهر 600 بار قطع و وصل میشه.بعدش یا اصلا قطع نمیشه حتی 1ثانیه تا فرداش باز همین ساعت یا نهایت ساعتی 1 بار.هم شاتل رو گفتم هم مخابرات خطم رو چک کرده گفتن شما مشکلی نداری هم از مودم خیالم جمعه.
گفتم شاید اینم سراسریه:|

من از پارس آنلاین اینترنت می گیرم اونم دقیقا همین جوریه
تازه شما خوبی که فقط 2 ساعت اینجوریه مال من 5-6 ساعت در روز این چراغه در حال چشمک زدنه

تازه اگه دقت کرده باشید اخیرا وقتی یه page رو می خواهید باز کنید اون دایره بالای صفحه که در حال چرخیدن هسته و نشون می ده که page داره load می شه به طرز عجیبی نوسان داره و مثل این می مونه که داره با بدبختی page رو میاره بالا

اینا همش از کرامات برادران هوشمند چی هسته بلایی سر اینترنت آوردن که فقط اسمی ازش باقی مونده

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
بچه های شاتل میگم شما مشکل قطع و وصل شدن مکرر چراغ خط مودم رو ندارید؟؟؟باو من از ساعت 10صبح تا 12 ظهر 600 بار قطع و وصل میشه.بعدش یا اصلا قطع نمیشه حتی 1ثانیه تا فرداش باز همین ساعت یا نهایت ساعتی 1 بار.هم شاتل رو گفتم هم مخابرات خطم رو چک کرده گفتن شما مشکلی نداری هم از مودم خیالم جمعه.
گفتم شاید اینم سراسریه:|
منم شاتل دارم اتفاقا از دیروز برای من همینطوری شده! به صورت رندوم هر چند دقیقه یا هر چند ساعت به کل قطع میشه و دوباره وصل میشه! :|

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
حمله برادران فیل تر چی.. به شبکه .twitch
فیل تررر شد.. page رو میاره..ولی هیچ تصویری نمیاد.. با قند شکن میره راحت میاره..
واقعن باعث خجالت و عقب موندگی یه عده است...
هر روز بد تر از دیروز.. اینترنت اشغال ایران تقدیم میکنم...

دوستانی که بازیهای راکستار رو روی کنسول و پی سی دارن، آیا سرورهای راکستار هم مسدود شدن؟ مشکلی در بازیها دارید یا خیر؟
اطلاع رسانی کنید که در صورت نیاز پیگیری کنیم ببینیم این کار سرارسری هست یا خیر

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
دوستانی که بازیهای راکستار رو روی کنسول و پی سی دارن، آیا سرورهای راکستار هم مسدود شدن؟ مشکلی در بازیها دارید یا خیر؟
سلام
فرشید جان قربون دسست..یه پیگیری کن..
شبکه twitch

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دست گل سازمان فیل++++ترینگ درد نکنه زدن سایت راک استار رو از ریشه فیل.... تر کردن و تا سایت باز نباشه فایلها و کدهایی لازم برای آنلاین بازی کردن چه با کنسول چه پی سی به دستگاه داده نمیشه و دیگه نمیشه آنلاین بازی کرد.آنلاین بازی GTA هم دیگه پرید واسمون.باهاش خداحافظی کنید

اینم آدرس سایت راک استار خودتون ببینید

www.rockstargames.com

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
بله متاسفانه چند روزیه دسترسی به سرورای راکستار قطع شده و نمیشه وارد بخش آنلاینش شد.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
Twitch
Steam Store
Metacritic
Gameopedia Wiki
Kotaku

+

League Of Legends

بله متاسفانه چند روزیه دسترسی به سرورای راکستار قطع شده و نمیشه وارد بخش آنلاینش شد.

بنده سعی می کنم پیگیر این قضیه بشم و اگر موردی بود خبر بدم.

اما دوستان توجه داشته باشند که انسان هر زمانی و مکانی رو می تونه نقطه ی پیشرفت و ترقی خودش قرار بده و ازش حداکثر بهره برداری و منفعت رسانی رو برای خودش و هم نوعان خودش به ارمغان بیاره، در کشور ما هم برخی هستند که هنوز راه پیشرفت و ترقی و خودباوری رو در این عرصه، شاید مسدود سازی و مقابله با تفریحات سالم و قانونی کاربران و مخصوصا جوانان می بینن تا از این راه بتونن منویات خودشون رو به ما تحمیل کنن. اینکه نتیجه تا به حال چی بوده دیگه بر کسی پوشیده نیست.

به همین خاطر تقاضا دارم که در پیگیری رفع مشکلات صبور باشید و همراهی کنید و اگر جایی نیاز به اطلاعات شما در مورد سرویسهای مختل شده بود همکاری کنید.

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
اول ببینم منظورتون از مسعود کیه ، بعد به اونم برسیم!
ببخشید فرشید جان..:d;;).اصن حواص واسم نمونده...مغزم اینقده رو این نت لعنی خورده که نگو..دارم این همه هزینه نت میدم.. یه نت درست درمون تحویل آدم نمیدن.. از این های وب میگیرم نت رو 8 مگ

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
درباره قطعی های سرور راک استار بگم که من الان توی این چند مدتی که بازی کردم قطع نشده بود سرور های بازی بعضی وقتا فقط میگه که سیزن پره و خودش یه سیزن دیگه پیدا میکنه ولی قطعی نداشتم و مشکلی هم از بابت اتصال به سرور ها نبوده امیدوارم این مشکل همه گیر نباشه و موقت باشه و بعدا حل بشه برای همه دوستان

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
نمیدونم به مشکل شاتل ربط داره یا نه اما دو روزه هر موقع BF4 میزنم بعد حدوده یک ربع اینترنت به کل قطع میشه و دوباره وصل میشه! جالب اینجاس با BF3 امتحان کردم این اتفاق نیفتاد!
نت ایران یک معمای حل نشدنیه! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر