اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام دوستان من از سرعت گستر میگیرم 3 ماهه سرعتم 30 اوردن دقیقا از اول تابستون باهاشون بحثم شد گفتم شکایت میکنم گفت قانون شرکته درصورتی قبلا چیزای دیگه ای میگفتن که بماند . روز اول به من گفتن ضریب اشتراک 1 به 4 با سرعت 4 مگ و 512 امتحان کردم سرعتم همش 30 کیو بایته الان میشه کاری کرد ؟ واقعا دارن حرم خوری میکنن جالبه صدای کسی درنمیاد

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
امروز مشکل سراسری بود سایت های ای ار فقط باز میشد یعنی انقد قطع و وصل شد صدبار از بازی بن شدم پینگ و لگ هم به کنار بعد هم که کلا قطع شد و همچنان مشکل ادامه داره کاش حداقل یه هشداری چیزی قبلش بدن ادم استفاده نکنه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یادمه عید که گند زده شده بود مثل الان بچه ها میخواستن یه جا یه نامه اعتراض بدن نمیشه دوباره اینکارو بکنن؟ :|

میرم تو بازی 20 ثانیه بعد کلا از بازی میندازتم بیرون :|

تا چند روز پیش پینگم با 8.8.8.8 رو 60-65 بود اما الان 240 شده با کلی Loss

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
yqjt29d3rgrrwvwnth5p.jpg
فکر کنم به عدد صفر رسیدم :-"
برید برای بچه های محلتون تعریف کنید :D
لگ برای من وحشتناک انگار همه Weed زدن و عین توپ همش دارم شوت میشم بیرون :|

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
امروز بعد از کلی حال دوباره FiFA 15 رو نصب کردم که برم مولتی بزنم دیدم اصلا تو اورجین نمیتونم درست برم
بازی های اکانت رو لود نمیتونست بکنه 1 بار هم فیفا ران شد ولی بعدش ارور داد و DC
نمیدونم به کجا میخوان برسن با این وضع نت

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
دوستان شاتلی یه سوال یکی از دوستای من 128 نا محدود گرفته سرعت دانلود 120 هست میگه سرویس گیم شاتل رو راه اندازی کرده پینگش اومده
پایین درسته ؟ چنین سرویسی زده شاتل ؟ واقعا کار میکنه و مجانیه ؟

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
دوستان شاتلی یه سوال یکی از دوستای من 128 نا محدود گرفته سرعت دانلود 120 هست میگه سرویس گیم شاتل رو راه اندازی کرده پینگش اومده
پایین درسته ؟ چنین سرویسی زده شاتل ؟ واقعا کار میکنه و مجانیه ؟

اره یه همچین سرویسی داره ولی اونقدر پینگ رو تغییر نمیده که محسوس باشه
ضمن اینکه با راه اندازی این سیستم توسط شاتل نویز روی خط هم افزایش پیدا میکنه که در بعضی موارد منجر به بروز قطع و وصل شدن کانکشن میشه

- - -ویرایش - - -

دوستان 2 مگ محدود شاتل ( eco )، تا چقدر سرعت دانلود و آپلود میده ؟؟؟

همون طور که دوستمون گفتن برای بدست اوردن ماکزیمم سرعت دانلود باید تقسیم بر 8 کنی که خب برای 2 مگ میشه 256 ولی خب شرکت هایی مثل شاتل روی سرویس های محدودشون یه سری پرومشن قرار میدن که اگه مرکز مخابراتی شما و همین طور بستر خط شما مناسب باشه سرعت بالاتری رو به شما میدن (البته بعید میدونم که از سر دلسوزی باشه چون با سرعت بالاتر شما نا خواسته میزان مصرفت بیشتر میشه و مجبور میشی بعد از پایان حجم مجددا حجم اضافه خریداری کنی)ولی به جاش بعد از دانلود زیاد از حد در ساعت های شبانه سرعت دانلود شما رو محدود میکنن.
مثلا من خودم اکو 128 داشتم ولی سرعت دانلودم 230 220 بود.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
بچه های شاتل میگم شما مشکل قطع و وصل شدن مکرر چراغ خط مودم رو ندارید؟؟؟باو من از ساعت 10صبح تا 12 ظهر 600 بار قطع و وصل میشه.بعدش یا اصلا قطع نمیشه حتی 1ثانیه تا فرداش باز همین ساعت یا نهایت ساعتی 1 بار.هم شاتل رو گفتم هم مخابرات خطم رو چک کرده گفتن شما مشکلی نداری هم از مودم خیالم جمعه.
گفتم شاید اینم سراسریه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر