اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
viewer.php
[/URL][/IMG]

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
امروز رفتم خونه خالم .. دیدم مبینت گرفتن یک مگا بایت .
سرعتش روی 16 بود به زور میرفت رو 20 اسپید تست هم همین بود . تا این که زنگ زدم به نصابش . گفت مشکل خودتونه اگه مشکلی هست زنگ بزنید به پشتی بانی . گفتم اسمتو میدونم همونجا هم پوستتو میکنم .
زنگ زدیم به پشتی بانی ... گفتم قضیه رو گفت ببین مقعیت مدم کجاست ... با برسی متوجه شدیم که مدم رو نصاب گزاشته بقل سماور برقی . :D
سماور رو خاموش کردم سرعتش رفت رو 168 200 یحو ده برابر کشید بالا ... شکایت هم نصبت به بی اهمیتی جناب نصاب که این نکات رو برسی نکرده بود و جواب سر بالا داده بود تنظیم کردیم تا خود شرکت به ایشون متذکر بشه .

SmileMoON

کاربر سایت
Apr 25, 2014
33
با یه سرچ کوچیک تو اینترنت متوجه میشید که مشکلات اینترنتی کشور به این حادی که تو این چند سال اخیر نبوده حالا حقیقتش نمیدونم ربط داره بهشون یا نه ولی قبل از این چند سال اینترنت نامحدود با قیمت پایین و کیفیت و قطعی کم (اختلال) بود و انقدر حرف از اینترنت پر سرعت و پهنای باند و خبرای اینترنتی که هرروز یه بلایی قراره سر اینترنت پیاده بشه نبوده متاسفانه گوشمون هم از شعار پر شده :)) پهنای باند- کیفیت بالای اینترنت- قیمت اینترنت- اینترنت نرمال و ... شعارهای وزیر محترم هستن که هیچ کدوم عملی نشده و فقط در حد شعار باقی موند
اینترنت مخابرات خوزستان
قطعی مداوم که نمیشه گفت اختلاله :))
لاگین نشدن بازی league of legends و مشکل friend list
و در بهترین حالت که تایم اوت نداشته باشه TCP تو بازی لگ شدید که نشان دهنده خرابی پورت udp

cold

کاربر سایت
Jun 26, 2012
12
نام
reza
با سلام
من هم از شهر کرج هستم
isp : پارس آنلاین سرعت نت هم 1 مگ
مشکل در ساخت پارتی چت در پلی استیشن 4
و مشکل در رویت دوستان در friend list
در بعضی مواقع بالا بودن پینگ تایم
تو بازی های آنلاین مشکل زیاد نیست جز بعضی مواقع که از سرور بازی قطع میشم
بیشترین مشکل در بخش پارتی چت هستش

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
سلام دوستان
اقايون اين قضيه جلسه با مسئولين وزارت چي شد؟ نميخواين پيگيري كنيد ؟ تو رو خدا بچسبيد بهش تنها راهش فك كنم همينه....بايد از نزديك بگيم اينو كه يه سري از اين پورتا بيخودي بلاك كردين....

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا
والا من دارم استفاده می کنم و به راحتی وارد میشم
می خواید یه کلیپ کپچر می کنم میدم بهتون

ممكنه DNS addressهاي ديفالتي كه پارس انلاين بهتون ميده بگين؟ من مشكل DNS دارم، وقتي دستي ست ميكنم حداقل كانكت ميشم به لايو

Sent from my iPhone using Tapatalk

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
سلام دوستان لطفا اين لينك رو يه نگاهي بش بندازين
خبرگزاری بین المللی تسنیم - انتقاد کاربران ایرانی از اختلالات پورت‌های UDP
مثل اينكه داره قضيه رسانه اي هم ميشه....بايد يه مقدار بيشتر تلاش كنيم...اگه بتونيم مشكل و با خبر گزاري هاي مختلف در ميون بذاريم خيلي كمك ميكنه به اين قضيه...براي ثابت شدن اين قضيه هم ميتونيم اونا رو ارجاع بديم به پيج وزير...فقط كاري كه بايد بكنيم و بسيار مهم هم هست اينه كه روزانه بريم تو پيج وزير كامن هاي زيادي با مضمون پورت udp بذاريم تا تعداد انتقادا رو زياد كنيم(البته با نهايت احترام)...بلاخره مجبور ميشن كاري بكنن...منم خودم روزانه ميرم تو پيج وزير و اين مسئله udp رو عنوان ميكنم شما هم بريد اين كارو بكنيد فقط دو دقيقه وقتتونو ميگيره....اينم لينك پيج وزير
محمود واعظی

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
صحبت کردن در مورد نت ایران صرفاً شوخی بیش نیست. واقعاً چی انتظار داریم؟ اینکه نت ارزون بشه و سرعت بره بالا؟ اینکه بتونیم یه FIFA با پینگ مناسب بازی کنیم؟ مطمئن باشید هنوز فاصله داریم. فاصله ای که فکر نکنم به لطف الکی مثلاً شرکت های زیرساختی( به قول خودشون) درست شه و درست شدنش نیاز به یک شک داره
اخیراً یکی از دوستان پیشنهاد خوبی داد. اون هم ایجاد یک کمپین برای اعتراض بود که طی اون یک سایت تشکیل بشه و بعد با جمع آوری امضا اون چیزی که باید اتفاق بیفته، اتفاق بیفته. البته خب بنده خدا اون دوستمون دیگه دنبالش نرفت چون نا امید شده بود

I Hate Him

کاربر سایت
Apr 11, 2015
54
نام
danial.wwf remastered
این اختلال باعث شده نمیشه در ps4 پارتی ساخت؟
یعنی الان ps4 با این همه امکانات تبدیل شده به ps2 ؟
جدی میگم.من ادم اجتماعی هستم. I Hate Them که الان باید منزوی بشینم پای کنسول:|
راستی اقایون و خانم های x1 دار . شما مشکل پارتی ندارین؟

A Err0R

کاربر سایت
Mar 31, 2015
25
این اختلال باعث شده نمیشه در ps4 پارتی ساخت؟
یعنی الان ps4 با این همه امکانات تبدیل شده به ps2 ؟
جدی میگم.من ادم اجتماعی هستم. I Hate Them که الان باید منزوی بشینم پای کنسول:|
راستی اقایون و خانم های x1 دار . شما مشکل پارتی ندارین؟

اقا ايكس باكس وان كه داغونه اگه به لايو وصل شه پروفايل بياره بعد پارتي بسازي ٢ نفر صداشون مياد ٤ نفر كانكت نميشن تو فيفا كه با هيچ خارجي نميشه بازي كرد جديدا با ايراني ها هم لگ داره و همه اينا با اينترت ٢ مگ با پهناي باند ٤ هست كه تا قبل از عيد پينگ ١٠٠ داشت با ٤٢٢٤ و هيچ مشكلي در بازي انلاين نداشت كلا بازي انلاين شده يه خاطره :((

SmileMoON

کاربر سایت
Apr 25, 2014
33
بله به گفته و منطق جناب وزیر اینترنت داخلی مشکل نداره و هر مشکلی هست از بیرونه خبر اردیبهشت ماه ولی در مورد دو ماه بعد یعنی تیر یا مرداد ماه...
وزیرارتباطات:"بیسفون"از بقیه شبکه های مبایلی جلوتر است/مرحله بعدی *****ینگ هوشمند،2ماه دیگر
اصلا هم این مشکلات به اینترنت داخلی مربوط نمیشه و سرورهای وایبر و ... نتونستن خودشون رو با شیلترینگ هوشمند ما وفق بدن:p

از مشکلات منطقه ای و شهری,استانی و کشوری بگذریم این خبر جهانی هم جالبه ... امیدوارم زیاد به اینترنت ایران فشار نیاد:))
10 روز دیگر بلایی بزرگ بر سر اینترنت خواهد آمد!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
خدایا هر روز داره بدتر می شه پورت های audio file های longman dictionary رو هم بستن خدا.......
عملا longman dictionary رو هم server هاش رو f i l t e r کردن

a-sajjad

کاربر سایت
Oct 21, 2007
21
نام
سجاد
خارجی ها دیروز تو فیسبوک و Paltalk داشتن مسخرمون میکردن

من وقتی میرم تو جمع خارجی ها نمیگم ایرانی هستم چون ایرانی ها را به باد تمسخر میگیرن
به لطف یک سری آدم های خودبین مزخرفترین اینترنت جهان داریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر