اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
متاسفانه سایت هایی که مدیرکلش بودم ***** شدن
سایت های گیم توش فعالیت کردم ***** شدن
سال اینده برای مملکت میخوان خط فیبر نوری با سرعت نور بزارن تا بتونن اینترانت رو توسعه بدن
یعنی نمیتونی استایل سایت خارجی رو ببینی

A Err0R

کاربر سایت
Mar 31, 2015
25
گفتگو با پشتیبانی پیشگامان
2# : درست نشه انصراف میدم
سلام
پیشگامان هیچگونه پورتی را مسدود نکرده واگر پورتی مسدود است از زیرساخت است و برای مورد دوم اینکه تغییراتی الان روی خط شما انجام گرفت که چک کرده و مراتب را به ما اعلام کنید تا در پی حل کامل آن باشیم.
با تشکر از صبوری و تحمل شما
پاسخ توسط در تاريخ 1394/03/18 ساعت 08:27
9KnLu.jpg
[/URL][/IMG]
اینم بعد از تغییراتی که انجام دادن رو خط

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
بهترین کار اینه که تا حد امکان ازشون نت نگیریم یا اعتراض کنیمو ارزون ترینشو بگیریم ... البته کسایی که از این وضعیت خوششون میاد به کنار .. دزدی تو روز روشنه :|

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
بهترین کار اینه که تا حد امکان ازشون نت نگیریم یا اعتراض کنیمو ارزون ترینشو بگیریم ... البته کسایی که از این وضعیت خوششون میاد به کنار .. دزدی تو روز روشنه :|

حرف شما درسته ولی دو قضیست

1: ظاهرش اعتراضه ولی وقتی کسی نت نگیره و کمترین سرعتو بگیره ???????????????? ??? /?? //?????????? ????????? /???
2: با 100 200 نفر نمیشه . تعداد زیادی اینکارو انجام بدن . BC به تنهایی نمیتونه

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
امروز وضعیت اینترنت که خیلی افتضاح شده
انشاء الله خدا لعنتتون کنه که اینطور باعث عذاب ما میشید
آخه هر کاری باید سنجیده بشه و قبلش تست بشه و از صحت عملکرد اون کار باید مطمئن شد
اینا اول کار انجام میدن بعد فکر میکنن که چطوری گندی که بالا آوردن را ماست مالی کنن و هیچ ارگانی هم گردن نمیگیره
رفتم از عمم پرسیدم که مبادا کار عمه من باشه . کلا اشتباه میکردم ! کلا مشکل از عمه یکی دیکه است

سال اینده برای مملکت میخوان خط فیبر نوری با سرعت نور بزارن تا بتونن اینترانت رو توسعه بدن ! جوک خوبی بود
سال دیگه اینطوری میشه
سال اینده برای مملکت میخوان خط فیبر سه لایه با سرعت حللللللللللللللللللزون بزارن تا بتونن آشغالنت رو توسعه بدن
شوخی نمیکنم برو بخون میخوان بدبختمون کنن
میخوان کاری کنن که فقط بشه سایت های خودشون مثل یارانه رو باز کرد
البته سرعت 10 مگ بایت

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
در راستاي افزايش رضايت مشتريان زيرمجموعه* هاي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات از طريق ارتباط با مشتركين نهايي، سامانه پاسخگويي 195 در آذر ماه سال 1392 به دستور مقام عالي وزارت راه* اندازي گرديد. كليه مشتركين گرامي مي*توانند با مراجعه به سايت www.195.irيا تماس با تلفن گوياي 195 يا شماره پيامك 600195 و يا آدرس ايميل 195@ICT.GOV.IR ،درخواست ملاقات با مقام عالي وزارت، درخواست/شكايت، انتقاد، پيشنهاد يا تشكر خود را در خصوص خدمات ارائه شده* زيرمجموعه* هاي اين وزارتخانه ( سازمان*ها و شركت*هاي ذيربط ) كه داراي مشترك و كاربر نهايي مي*باشند ثبت نمايند.
مراحل و فرايند ثبت و پيگيري درخواست در اين سامانه به شرح ذيل مي باشد:

• ثبت درخواست در سايت و ارسال كد رهگيري بر روي تلفن همراه ثبت كننده درخواست.
  • ارجاع درخواست، بر اساس اطلاعات اوليه به مبداء رسيدگي كننده شامل: زير مجموعه هاي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات (مانند اپراتورها، شركت هاي اينترنتي، دفاترپستي و ....)
  • ارجاع درخواست براي رسيدگي به واحد تخصصي/ بازرسي سازمان مربوطه در صورت عدم ارايه پاسخ نهايي بعد از گذشت 14 روز در سامانه يا درخواست تجديد نظر حداكثر ظرف مدت 3 روز پس از پاسخ نهايي.
  • ارجاع درخواست به بالاترين مقام سازمان تابعه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در صورت ثبت تجديد نظر دوم يا عدم ارايه پاسخ نهايي پس از مدت مقرر.
  • رسيدگي نهايي و صدور راي توسط كميته حل اختلاف در صورت درخواست تجديد نظر دوم.

=====================================================

کلا قبل از اینکه بخواهید طومار جمع کنید ببرید پیش مسئولبن ،خودشون زحمت کشیدن این سایت رو راه انداختند. برید توی سایت و ثبت درخواست بزنید در مورد کاهش سرعت و غیر ....
ولی کلا فکر نکنم فایده ای داشته باشه

- - -ویرایش - - -

5ity_untitled11.png

Ariyan Geek

کاربر سایت
Jun 7, 2013
63
من و دوستام مشکل نداریم البته پینگ بالا هست ولی راحت میشه بازی کرد
اینم بگم که از ایکس باکس لایو خبر دارم
اینترنت هم شاتل هست.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من فقط یه چیزی میدونم اونم اینه که سال بعد تیتر تاپیک تغییر پیدا میکنه میشه این

"اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران"

کلا همینجوری میریم تا اخر...دلتونم خوش نکنید این مشکلات کامل رفع شه..باید این مشکلات باشه..چرا؟ چون باید باشه..چون خودشون میخوان که باشه...کلا هدف همینه که ماها نتونیم به صورت خیلی خوب و مستمر یه اینترنت با کیفیت داشته باشیم...دنبال راه حل مشکل هم نگردید.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من فقط یه چیزی میدونم اونم اینه که سال بعد تیتر تاپیک تغییر پیدا میکنه میشه این

"اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران"

کلا همینجوری میریم تا اخر...دلتونم خوش نکنید این مشکلات کامل رفع شه..باید این مشکلات باشه..چرا؟ چون باید باشه..چون خودشون میخوان که باشه...کلا هدف همینه که ماها نتونیم به صورت خیلی خوب و مستمر یه اینترنت با کیفیت داشته باشیم...دنبال راه حل مشکل هم نگردید.

هممون میدونیم که خودشون میخوان اینطور باشه ولی تا کی میخواین بشینیم هر کار دوست دارن بکنن ؟ فقط اینترنت نیس که!!!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
هممون میدونیم که خودشون میخوان اینطور باشه ولی تا کی میخواین بشینیم هر کار دوست دارن بکنن ؟ فقط اینترنت نیس که!!!

تو خبر آنلاین بود چند وقت پیش میخوندم به نقل از یک نماینده مجلس نوشته بود پردرامدترین ارگان کشور بعد از وزارت نفت وزارت ارتباطات هست و همچنین گفته بود که دو برابر ظرفیت اینترنت ایران رو به عراق صادر میکنیم....حالا فکرش رو بکنید این همه درامد ولی کیفیت و خدمات در حد فوق افتضاخ ...کلا دست اینام نیست..دستور از بالاست ..الان این وزیر ارتباطات پهنای باند رو افزایش داده بهش کارت زرد دادن گفتن چرا افزایش دادی اول باید فرهنگ سازی بشه بعد افزایش پهنای باند میدادی..دیگه خودتون تا اخرشو برید.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
شاید باورتون نشه نشستم با 3 نفر دیگه آنلاین gta بعد قرار بود تو بازی بریم یه جا بالای کوه بلنده تو نقشه قشنگ 5-6 دیقه زمان میبرد از پایین نقشه بری شمال نقشه
هیچی سوار شدیم بریم دیدم کاراکترا وایسادن منو نگاه میکنن منم گفتم میان 5-6 دیقه گذشت من رسیدم به مقصد منتظر اونا تا بیان ولی تکون نخوردن تو 2-3 تا ماموریت بعد با بقیم همینطوری شد
دستشون درد نکنه مسئولین یه میتینگ میخوام واسشون تو دنیا ترتیب بدم رفتیم اونجا یه ملاقات فیس تو فیسی داشته باشیم باهاشون

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
درود
دوستان این که در طول روز هر چند ثانیه یبار از دوتا دیسکانکت میشم و از کانتر شوت،مرتبط به همین اختلال ـه ؟!
یا به کیفیت isp برمیگیرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر