اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
های وب-بتل فیلد 4

باز هم ریزش در مسیریاب عمان!

jrvku934g4uu.png

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان برای شما ها هم کانکشن Peer To Peer و تورنت خیلی افتضاح و کند شده ؟! الان تقریبا 2-3 هفته ای هست اینترنت من بشدت دچار اختلال هست و کل کانکشن های تورنت روی همه ی پورت ها و بقیه اتصالات مبتنی بر PTP بشدت مشکل پیدا کردند.
کار و زندگی مارو فلج کردن با این کار هاشون حالا بگیم بازی آسیب ببینه می گیم تفریحمون خراب شده به درک ولی کار و زندگی مختل بشه خیلی زور داره. گیر یه مشت آدم زبان نفهم افتادیم.
بابا این پول های مفتی که صرف فیل ترینگ می کنید بدین به فقرا و نیازمندان کشور ، ظرف یک سال فقر ریشه کن میشه !

امیدوارم آخر و عاقبت این داستان فیل ترینگ هوشمندی که راه انداختن ختم به خیر بشه.

وضعیت دستکاریشون روی اینترنت به حدی عمیقه که نه وی پی ان های داخلی مثل گیمینگ و ... و نه وی پی ان های خارجی مثل کریو و PPTP و ... و نه پرا ک سی های معروف مثل سای فون و پراک سی فا یر و ... هیچ کدوم با هم دیگه فرقی ندارند و وقتی فعال می کنی انگار هیچ تغییری تو مسیر ROUTE از نظر کیفی صورت نمی گیره.

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
خوش خبر هستم برای دوستان psn پارتی چت بعد دو ماه با تمام قوا برگشت و الان با هر کس صحبت کردم گفت درست شده ،،،،،یسری بازی ها هم مثل فیفا و بتل فیلد مشکل وصل شدن به سرور به کل حل شده،،،،چند ساعتی میشه درست شدن امیدوارم ادامه دار باشه،،،،بچه ها شما هم رو سرویس ها و بازی های رو پلتفرم های خودتون که تو این دوماهه خراب شده یه تست کنند احتمال داره اونا هم دست شده باشه،،،:)
من چند ساعتی بتل زدم نه بیرون افتاد و نه درجا زدن رخ داد کانکشن خیلی خوب بود و دوستان دیگه همزمان تو فیفا خیلی راضی بودند از سریع وصل شدن به سرور.

آخرین ویرایش:

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
خوش خبر هستم برای دوستان psn پارتی چت بعد دو ماه با تمام قوا برگشت و الان با هر کس صحبت کردم گفت درست شده ،،،،،یسری بازی ها هم مثل فیفا و بتل فیلد مشکل وصل شدن به سرور به کل حل شده،،،،چند ساعتی میشه درست شدن امیدوارم ادامه دار باشه،،،،بچه ها شما هم رو سرویس ها و بازی های رو پلتفرم های خودتون که تو این دوماهه خراب شده یه تست کنند احتمال داره اونا هم دست شده باشه،،،:)
من چند ساعتی بتل زدم نه بیرون افتاد و نه درجا زدن رخ داد کانکشن خیلی خوب بود و دوستان دیگه همزمان تو فیفا خیلی راضی بودند از سریع وصل شدن به سرور.
هر وقت توو بتل طرفتو فیس توو فیس با 6 تا تیر تونستی بزنی و دمیج نشدی یا موقعی که طرف داره میدوعه تونستی همون موقع بزنیش اون وقت نت ردیف و اوکیه ! بعد از 40 روز همین امروز رفتم یه 10 دقیقه بازی کردم به جد و آباد خودم فحش دادم که چرا دوباره نتم رو تمدید کردم !

iNiN9S

کاربر سایت
Feb 25, 2015
14
نام
محمدرضا
شاعر اینجاس که میگه : بخند تا دنیا به روت بخنده

19199143313811342260_timedout.jpg

اینجا تهران ISP های وب ای لاو یو بروچه های زحمتکش فیلتزینگ هوشمند:bighug:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
فک کنم برا من خیلی بهتر شده :)
وضعیت امروز

دوستان این بار دیگه به این درست شدن یا نشدن های موقتی کاری نداریم، یک گزارش مفصل آماده و منتشر می کنیم تا مشخص بشه توی این کشور 75 میلیونی کسی متولی این اوضاع اسفناک دیتا هست یا خیر
لطفا به تست گرفتن ادامه بدید.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من امروز وضعم خیلی بهتره. یعنی از 29 اسفند نتونسته بودم به سرور های The Last of Us وصل بشم و الان مثل قبل عید 5 ثانیه ای وصل شد. چند دست هم بازی کردم بدون لگ. برای چند دقیقه اول باورم نمیشد خدایی :crying1: بازی کردن The Last of Us مثل خواب و رویا شده بود برام :d
تا پریز ها رو دوباره نکشیدن برم دل سیر بازی کنم.

اینم تست های من - های وب ارومیه

Battlefield.com

2pxnbg3trquz7xn5tz10.jpg

8.8.8.8
ulahtv22w89f7xu48d.jpg

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
من امروز وضعم خیلی بهتره. یعنی از 29 اسفند نتونسته بودم به سرور های The Last of Us وصل بشم و الان مثل قبل عید 5 ثانیه ای وصل شد. چند دست هم بازی کردم بدون لگ. برای چند دقیقه اول باورم نمیشد خدایی :crying1: بازی کردن The Last of Us مثل خواب و رویا شده بود برام :d
تا پریز ها رو دوباره نکشیدن برم دل سیر بازی کنم.

اینم تست های من - های وب ارومیه

Battlefield.com

2pxnbg3trquz7xn5tz10.jpg

8.8.8.8
ulahtv22w89f7xu48d.jpg

واسه منم چند روز قبل دقیقا همین اتفاق افتاد و به مدت 24 ساعت تمام مشکلات بکلی بر طرف شده بود

فکر کردم دیگه همه چی برگشته به روال قبل از عید و باز می شه مثل قبلا بازی کرد

ولی زهی خیال باطل که فقط همون یه روز خوب بود و باز شد همین

sindelsasa

کاربر سایت
May 21, 2015
30
نام
سجاد
شرکت های ارئه دهنده اینترنت خیلی بی عرضه هستند با توجه به اینکه اینقدر متضرر شدن و کاربران فشار وازد میکنن عرضه ندارن به این وضع مزخرفی که برامون درست شده اعتراض کنن

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
اتفاقا امروز نت من آباااد شده . البته آباااد بود این lowweb

های(هیی:|)وب کرمانشاه

بدون گیمینگ

(با چیز p n گیمینگ)

joyx_ssss.jpg

آخرین ویرایش:

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
پهنای باند اینترنت امسال ۳برابر می‌شود

[h=1]پهنای باند اینترنت امسال ۳برابر می‌شود[/h]
خب بدبخت شدیم. اون موقع که 20% افزایش پیدا کرد پینگ من رفت 180
بعد گفتن دو برابر میشه و به وزیر کارت رنگی دادن، من تو دلم به خاطر مقاومت وزیر در برابر تندروها هورا کشیدم، ولی همه چی بدتر شد و *****ینگ هوشمند هم اضافه شد!
این دفعه رو خدا به خیر کنه. من دیگه از بعد عید فکر آنلاین و مولتی رو از سرم بیرون کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر