اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,579
ما تحریمیــــم و اون دو شرکت خودشون هم علاقه ی به این کار ندارند (بس که امار درخشانی در خرید محصولاتشون داریم بیان اینکار و بکنن ) (اونا فقط کشورهای عربی واشون مهمه )
بعدشم سونی بیاد بگه چرا ***** ینگ هوشمند کردین ؟
اینا هم بگن غلط کردیم درستش میکنیم؟
این فکرهای بچه بازی بزارید کنار یه پروسه ملی به خاطر یه پیغام از سونی یا ماکروسافت و کنسل نمیکنن اونم با این همه هزینه ی که کردن
شما برو پیغام بده اگه جواب گرفتی اسممو عوض میکنم حالا اگه نمایندگی سونی رسمی ایران بود یه چیزی میشد وارد شد
کدوم سود آوری؟ الان اونا فکر میکنن ما شتر سوار میشیم
اینجا یه مشت خوره اینترنت پیغام دادن اونا هم با نهایت ریلکسی جواب دادن "اصلآ مشکلی نداریم" بعد بیان درست شن

a-sajjad

کاربر سایت
Oct 21, 2007
21
نام
سجاد
فعلا که گند زدن تو اعصاب ما
خودشون بهترین اینترنت ! بهترین ماشین ! بهترین تفریح دارن !
کم کم داریم برمیگردیم به عصر حجر
رییس گوگل هم که مسخرشون کرد به خاطر وضع اینترنت کشور

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
بهتر خود مدیران بازی سنتر هم استین بالا بزنن چون اگه بخوان کلا گیم از صحنه روزگار برامون حذف کنن مایی هم نیستیم که انجمن بیایم

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان از دیشب ساعت ۱۰ تا الان نت من کامل قطع شد، هم پارس‌آنلاین و هم های‌وب و حتی اینترنت سیم‌کارت ایرانسل هم وصل نمیشد، الان ۲۰ دقیقه‌ای میشه دوباره وصل شدن، چک کردم یه سری دیگه از دوستام هم این مشکل رو داشتند. خلاصه مثه اینکه نفس های آخر این نت شخمی رو مشاهده می‌کنیم. :|

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دیشب که اصلآ نمیشد صحفه وا کرد

تایید میشه

یه عده از دوستان (گرچه خوب ح ^ ق دارن (میترسم خو ) ) چیزایی توی تایپک نوشتن که دیگه میترسیدم اعلام وضعیت کنم. برای فروم هم که شده لطفا سعی کنید اینجا روال درستشو طی کنه:offtopic:(من خودمم ناراحت از وضعیت نابسامان اینترنت یعنی خیلی خیلی ناراحت)

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
در حال پیگیری از شرکت تنظیم مقررات هستم
دوستانی که شاکین برای اطلاعات بیشتر برای بنده اطلاعات شرکتی که دارند استفاده می کنند و چه مشکلی را دارند ارسال کنند
برای تهیه مستندات بیشتر و دفاع از حق خودمون

A Err0R

کاربر سایت
Mar 31, 2015
25
اقا دمتون گرم زدین کامن ها رو پاک کردین ولی چرا کامنت منو امثال منو پاک کردین که فقط دنبال یه راهی برای حل کردن این مشکلات هستند

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
هیچ راهی برای دور زدن این مشکل وجود نداره ؟ هفته قبل یکم بهتر شده بود اما باز زدن نابودش کردن.
با ps4 تست کانکشن میگیرم سرعت دانلود رو میزنه 4 کیلوبایت.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
در حال پیگیری از شرکت تنظیم مقررات هستم
دوستانی که شاکین برای اطلاعات بیشتر برای بنده اطلاعات شرکتی که دارند استفاده می کنند و چه مشکلی را دارند ارسال کنند
برای تهیه مستندات بیشتر و دفاع از حق خودمون

این نهاد دولتی هم فقط می تونه روی ISP ها و سرویس دهنده ها نظارت داشته باشه ( اگر بشه از یه نهاد دولتی توقعات اینچنینی داشت!)
مشکل اینه که بیشتر مشکلات شبکه از سمت خود زیرساخت و سیستمای موازی نصب شده روی شبکه هست، هیچ یک از ISP ها در این داستانها نقشی ندارند، پس روی پیگیری از طریق اون سازمان خوشبین نباشید

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب

این نهاد دولتی هم فقط می تونه روی ISP ها و سرویس دهنده ها نظارت داشته باشه ( اگر بشه از یه نهاد دولتی توقعات اینچنینی داشت!)
مشکل اینه که بیشتر مشکلات شبکه از سمت خود زیرساخت و سیستمای موازی نصب شده روی شبکه هست، هیچ یک از ISP ها در این داستانها نقشی ندارند، پس روی پیگیری از طریق اون سازمان خوشبین نباشید
سازمان تنظیم مقررات رادیویی وظیفه نظارت بر تمامی سازمان های دولتی و غیردولتی فعال در این حوزه رو بر عهده داره

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
برای من هیچ صفحه ای به جز گوگل و پیوندها (!) درست باز نمی کنه, بقیه یا مثل بازیسنتر به سختی باز میشند یا کلا باز نمیشند .
امیدوارم حداقل برای بقیه این طور نباشه .
واقعا که !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر