اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
واقعا نمیدوتی تستوسترون چیه ؟ :|

:| :| موضوع رو ول کردی چسبیدی به تسترون ؟ :D تستسرون خیلی هم کاربردی و خوبه :p
باو یه موضوع داشتم در موردش تحقیق میکردم گفتم از ویکی پدیا کپی کنم راحت تره :| الان هر چی در موردش در حال دیدن باشم دلیل میشه که من نمیدونم ؟ :|:|
پست رو دادی گفتم خدایا قضیه چیه کجا سوتی دادم :| دیدم نه ملت به جای این که به پینگ توجه کنن به تب های مرورگر بنده نگاه میکنن :|

a-sajjad

کاربر سایت
Oct 21, 2007
21
نام
سجاد
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااا دارم دیوونه میشم
لعنت به هر کسی که گند میزنه به این اینترنت

آخرین ویرایش:

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
فک کنم تو خونمون دوربین مخفی گذاشتن اخه اینترنتم از دیشب به طور غیر قابل باوری خوب شده
نه لگ دارم نه چیزی , پینگم چه تو psn چه تو لایو وقتی با خارجی ها call of duty بازی میکردم 3 خط بود
دیشب 3 ساعت کامل بازی کردم اصلا دیسکانک نشدم خیلی عالی بود :):):)

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
من امروز یه یه ساعتی بتل 4 زدم و هیچ مشکلی نبود خدارو شکر :d
پینگم هم رو 3 خط بود انگار یه هوا بهتر شده ولی این شیلترینگ ها رو مخه همچنان :|

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
چه کنیم با این نت داغون؟
تنها راه بیخیال شدن و رفتن به سمت بازیهای سینگله
به همه توصیه میکنم برید باشگاه سر کوچه . اسم نویسی کنید ...
آخر هفته ها هم برید پینت بال ... توی هفته هم استخر و... این میشه تفریح سالم ... خودم همین کارو میکنم ولی پولم به پینت بال نمیرسه دیگه :D

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
به همه توصیه میکنم برید باشگاه سر کوچه . اسم نویسی کنید ...
آخر هفته ها هم برید پینت بال ... توی هفته هم استخر و... این میشه تفریح سالم ... خودم همین کارو میکنم ولی پولم به پینت بال نمیرسه دیگه :D

خیلی هم عالی.نزدیک یک ماهه بازی نکردم دارم تازه رنگ آرامشو حس میکنم،کسی بودم که روزای تعطیل تا 19 ساعت بازی می کرد !! یعنی چی من اعصابه و جسم خودمو به افففف بدم یه عده پولشونو بگیرن چپشونم نباشه و بخندن بهمون ! توو دلشونم بگن تا دسته کردیم توو پاچه ملت بعدشم فک کنن زرنگن ! پورت نتمم تخلیه کردم خیلی ریلکس ! از الان تا یک سال دیگه هم بیاید ناله کنید هیچ کس چپش هم نیست ! یا بازی نکنید به کل یا تحمل کنید.

messiking

کاربر سایت
Jun 30, 2012
29
رفقا نمیدونم میدونید یا نه اما دلیل فیل.تر شدن سایتای فروش بازی نداشتن مجوزه گفتن باید مجوز بگیرن اما دلیل خرابی اوریجینو دیگه نمیدونم هر کی میدونه بگه

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
اونایی که میگن استخر برین و.....
وقتی فردا کاری کردن اونم برا شما آرزو شد اونوقت میفهمید چی به سرمون اومده، بحث بازی آنلاین نیس

rest

کاربر سایت
Nov 5, 2014
18
دوستان
2تا مطلب رو میخوام بگم
ممنون میشم با دقت بخونین

1. اینکه لطفا از باهم بحث حاشیه ای و دعوا نکنید ، بخدا این راه حل نیست

2. اکه اصل حرفم هست
بنظرم به راه حل که واقعا شاید یه کاری برامون کنه شاید این باشه

که هر کدوم از کسایی که بازی آنلاین میکنن به شرکت سونی (کسایی که از شرکت های دیگه استفاده میکنن به اون شرکت مربوطه) ایمیل بزنیم بگیم که شرکت محترم سونی (یا غیره) ما در استفاده از سرویس آنلاین شما مشکل داریم
لطفا مشکل مارو برطرف کنید

با این کار اگه تعداد ایمیل ها و درخواست ها زیاد باشه شرکت سونی شاید پیگیری کنه
اگه سونی پیگیری کنه چون سونی یک شرکت بزرگ و قدرتمند هست ممکنه پیگیریش به مراتب تاثیر بیشتری داشته باشه

پس همینجا از همتون میخوام به شرکت سونی ایمیل بزنید و مشکل رو اعلام کنید شاید درست شد مشکلمون

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
الان ی گزارش دادن واسه بازی آنلاین و...خیلی مملکت گل و بلبلی داریم که تفریحات ماورا طبیعی داره.دیگه به همه چیز نفوذ کردن غیر داستان آنلاین میخوان هرچه بیشتر محدود کنن و دسترسی به خارج از کشور قطع کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر