اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
igihxgzulmdnydq73n8v.jpg

بچه ها من الان تو گوگلم =))

DNS Spoofing :)

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
های وب کلهم تعطیل اصن درشو گل بگیر...
وقع ع ع ع ن مسخرست کاراشون...فیل تررررررررررررررررررررر نت احمق هاااا
با این کاراشون مسلن میخوان بگن چی؟؟
یکی نیست بگه مردم نمخوان به زور برن بهشت...ما بهشت شمارو نمیخوایم...ما میخوایم برم جهنم..شما با دارودسته جپاول گرت برو بهشت...:| عجب گیری کردیم از دست این احمق ها
نه psnدرست درمون وصل میشه نه پارتی چت ...نه سایت خارجی باز میکنه...همین فروم بازی سنتر رو به زور لود کرد اورد بالا...
این همه هزینه نت حلزونی رو میدیم....اغایون به اونجاشونم نیس که ملت پول دادن اینترنت بگیرن...
اینجا هر چقدر هم گلمونو جرررر بدیم کسی کاری نمیکنه ....
واقعا جای تاسف داره این نت مزخرف...خیلی از حرف ها رو نمیشه اینجا زد...واقعن هم باید از اینجا رفت)x

- - -ویرایش - - -

viewer.php
[/URL][/IMG]

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
های وب کلهم تعطیل اصن درشو گل بگیر...
وقع ع ع ع ن مسخرست کاراشون...فیل تررررررررررررررررررررر نت احمق هاااا
با این کاراشون مسلن میخوان بگن چی؟؟
یکی نیست بگه مردم نمخوان به زور برن بهشت...ما بهشت شمارو نمیخوایم...ما میخوایم برم جهنم..شما با دارودسته جپاول گرت برو بهشت...:| عجب گیری کردیم از دست این احمق ها
نه psnدرست درمون وصل میشه نه پارتی چت ...نه سایت خارجی باز میکنه...همین فروم بازی سنتر رو به زور لود کرد اورد بالا...
این همه هزینه نت حلزونی رو میدیم....اغایون به اونجاشونم نیس که ملت پول دادن اینترنت بگیرن...
اینجا هر چقدر هم گلمونو جرررر بدیم کسی کاری نمیکنه ....
واقعا جای تاسف داره این نت مزخرف...خیلی از حرف ها رو نمیشه اینجا زد...واقعن هم باید از اینجا رفت)x

- - -ویرایش - - -

viewer.php
[/URL][/IMG]
های وب که از اولش هم تعطیل بود فقط تبلیغاتش بود که تو خیابون و 2-3 تا بازی لالیگا (اونم با یه سیستم پخش ناحیه ی ) مطرحش کرد تنها جالبی که داره طرحه فشفشه و ترقس :d

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
به نظرتون با اینترنت ماهـــــ-واره ی مشکل حل میشه؟
نه نمی شه . چون تجهیزاتی که واسه سند کردن اطلاعات لازم هست غیر قانونیه (خیلی غیر قانونیه) و اگه برای سند از ADSL استفاده کنی باز همین آش و همین کاسه ست...

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
دقیقا چرا غیر فانونیه ؟
نظارت و هیلتری روش نیست.بخاطر همین کلا شما حتی اگه بتونین راه هم بندازین درصد زیادی دستگیر میشید که هیچ خلاص شدنش دیگه با خداست(چون بیشتر استفاده جاسوسی داره)
البته بعضیا از صرفا دانلودش استفاده می کنن با سرعت زیادیم میشه دانلود کرد.
کلا از فکرش بیرون بیاید

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
دقیقا چرا غیر فانونیه ؟
فکر نت ماهواره ای پارسال زده بود به سرم،تا اونجا که من اطلاع دارم به جرم جاسوسی سربازان گمنام با بنز میان بالا سرت و اتاق 1 در 1 و بقیه ماجرا ! :d
راهی وجود داره که شناسایی نشی اون هم استفاده از adsl برای آپلود هستش که بازم همین میشه !

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
فکر نت ماهواره ای پارسال زده بود به سرم،تا اونجا که من اطلاع دارم به جرم جاسوسی سربازان گمنام با بنز میان بالا سرت و اتاق 1 در 1 و بقیه ماجرا ! :d
راهی وجود داره که شناسایی نشی اون هم استفاده از adsl برای آپلود هستش که بازم همین میشه !

از فکرش بیا بیرون . دو سال پیش یکی تو محله ما سر قضیه اینترنت ماهواره ای آنلاین گرفتن بردنش جایی که عرب نی انداخت ! از اون وقت تا الان کسی ازش خبر نداره . خانوادش هم هرجا رفتن جواب سر بالا بهشون دادن و خلاصه فکر کنم سرشو کردن زیر آب .

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
نه نمی شه . چون تجهیزاتی که واسه سند کردن اطلاعات لازم هست غیر قانونیه (خیلی غیر قانونیه) و اگه برای سند از ADSL استفاده کنی باز همین آش و همین کاسه ست...

اصلا بحث غیر قانویش بودن رو هم بزاری کنار کلا اینترنت ماهواره ای پینگ تایم مناسبی نداره و خیلی بالاتر از این چیزی هست که دارید استفاده میکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر