اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوست عزیز پینگ dns ها قابل اعتماد نیست چون خیلی جاها رو دیدم fake میکنن
fake کردن پینگ خیلی راحته

میدونم
با سرور های مختلف از آلمان و انگلیس و فرانسه هم امتحان کردم ، اون موقع پایین اومده بود ، بین 130 تا 170 میشد !

specter-1369

کاربر سایت
Nov 27, 2008
14
نام
امیررضا
من الان 24 سالمه ، نه آینده ای دارم نه کار درست حسابی ، نه پولی واسه تفریح :|
صبح تا عصر میرم دانشگاه ، تنها تفریحم همین گیم آنلاین بود که بدبختیامو از یادم میبرد حالا به لطف مسئولین محترم همین دلخوشی کوچولو هم ازم گرفته شده :|
بعد میگن چرا آمار اعتیاد رفته بالا ، چرا آمار جرم و جنایت زیاد شده
بچه ها چی بزنم به بدن که همچی برم فضا دیگه بر نگردم ؟ :bighug:
جالب اینجاس انگار هوشمنده، وقتی دارم میبازم بازی رو حتی یه لگ کوچولو هم نمیزنه بعد وقتی دارم میبرم بازیو یهو نت کنفو یکون میشه :)

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من الان 24 سالمه ، نه آینده ای دارم نه کار درست حسابی ، نه پولی واسه تفریح :|
صبح تا عصر میرم دانشگاه ، تنها تفریحم همین گیم آنلاین بود که بدبختیامو از یادم میبرد حالا به لطف مسئولین محترم همین دلخوشی کوچولو هم ازم گرفته شده :|
بعد میگن چرا آمار اعتیاد رفته بالا ، چرا آمار جرم و جنایت زیاد شده
بچه ها چی بزنم به بدن که همچی برم فضا دیگه بر نگردم ؟ :bighug:
جالب اینجاس انگار هوشمنده، وقتی دارم میبازم بازی رو حتی یه لگ کوچولو هم نمیزنه بعد وقتی دارم میبرم بازیو یهو نت کنفو یکون میشه :)

حرف دلمونو زدی. واقعا دیگه چی میشه گفت..

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
دوستان نت من شدیدا تایم اوت میزنه و اصلا برای بازی مناسب نیست ! میخواستم بدونم کسی از سرویس های کاهش پینگ ،پینگ باز خریده؟ تاثیری داره؟ رو ps4 میخوام استفاده کنم من.
بعد یه سوال دیگه رو ps4 وی پی ان شیر میشه؟

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
دوستان نت من شدیدا تایم اوت میزنه و اصلا برای بازی مناسب نیست ! میخواستم بدونم کسی از سرویس های کاهش پینگ ،پینگ باز خریده؟ تاثیری داره؟ رو ps4 میخوام استفاده کنم من.
نه کار نمیده زدن کلا پوکوندن همه چی را.
والا کریو میشه آموزشش هم هست تو انجمن ولی شانسیه.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
جریان چی از یک فروردین نت ترکید. تقبلش عالی بود، پینگ و سرعتم بدجور افت کرده اصلا م برا انلاین به سرورا وصل نمیشه البته میدونم نت ایران زغال ولی چرا از سال94 ایجوری شده ؟؟!!

sSLIPKNOT

کاربر سایت
Aug 19, 2011
47
جریان چی از یک فروردین نت ترکید. تقبلش عالی بود، پینگ و سرعتم بدجور افت کرده اصلا م برا انلاین به سرورا وصل نمیشه البته میدونم نت ایران زغال ولی چرا از سال94 ایجوری شده ؟؟!!
چون سال همدلی و همزبانی ملت و مردم هست !

DEZMOND1476

کاربر سایت
Aug 5, 2010
229
نام
DEZi
دوستان وقتشه یه حرکتی جدی بزنیم یه شماره ای پیچی چیزی بدین تا یکم رو مخشون راه بریم بیخیال شن
اگه عقب بشنیم کارمون زاره:|

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
به خدا، رفتی پولی که نداری بخوری رو یک میلیونو شیشصد دادی برا یه دستگاه که برا یه اروپایی هزینه نیم ماه درامدشم نیست به امید اینکه از فکر اینکه پیر شدی 27 سالت شد ،دانشگاه فقط سرکیست کرد،کشورت نه به فکر بیکاریته نه باشه هم میتونه کاری کنه و هزار تا .... دیگه یه کم بیای بیرون. بعد اونم اینطوری مثل همه چیزای دیگه ر..ه. نمیدونم این زندگی افتضاح فقط برا ما گیمراست یا کل مردم کشور...؟

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
b86abc41eaf4c11cd4b447a5209945bacd34fe3e.png

عمق فاجعه !

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

به نظر من فعلا دست نیگه دار و سرویس کاهش پینگ خرید نکن...چون من از دو جا سرویس خریدم که متاسفانه اصلا جالب نیستن...وقتی وصل میشی خوبه ولی وقتی میری تو بازی شدیدا تایم اوت میندازه بعد از چند دقیقه و پینگ میره بالا..فکرش رو بکن تو 10 ثانیه 5 تا تایم اوت بگیری !!!! چجوری با روحو روانت بازی میکنه.یعنی خوشگل تو 2 ثانیه یه شاسکول که میبینی هیچی بازی بلد نیست میزنه له میکنه ادم رو و فقط تو اون لحظه یه چیزی به ذهنت میرسه که هی باید پشت هم تکرار کنی تا شاید یه ذره آروم شی.

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
به نظر من فعلا دست نیگه دار و سرویس کاهش پینگ خرید نکن...چون من از دو جا سرویس خریدم که متاسفانه اصلا جالب نیستن...وقتی وصل میشی خوبه ولی وقتی میری تو بازی شدیدا تایم اوت میندازه بعد از چند دقیقه و پینگ میره بالا..فکرش رو بکن تو 10 ثانیه 5 تا تایم اوت بگیری !!!! چجوری با روحو روانت بازی میکنه.یعنی خوشگل تو 2 ثانیه یه شاسکول که میبینی هیچی بازی بلد نیست میزنه له میکنه ادم رو و فقط تو اون لحظه یه چیزی به ذهنت میرسه که هی باید پشت هم تکرار کنی تا شاید یه ذره آروم شی.

به پینگ نیس برای بار 15000000000 بار !!! تا این اختلالات هست پینگ یه رقمی هم باشه بازم مشکل هست ! وقتی پکت ارسالی یا اصلا ارسال نمیشه (دراپ) یا دیر ارسال میشه (دیلی) نتیجش همینی میشه که میبینید ! هیچ ربطی هم به isp و کاهش دهنده و مودم و سیم نداره مشکل کلی ه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر