اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,578
مسئله اینه که یکی از دلایل پینگ بالا همین ***** اینا هم دارن ****** هوشمند و کار میندازن دیگه کم کم مثه این که باید با گیم دافظی کرد

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
من مشکلی توی انلاین ندارم یعنی توی فیفا می تونم التیمت بازی کنم اکثر وقت ها هم بازی کنم latency سبز یا نارنجی رو دارم پینگ با 4.2.2.4 حدود 50 و با 8.8.8.8 هم حدود 200 هست و packet lost هم ندارم ولی مشکلی که دارم چند صفحه پیش گفتم کلا مودم یه دفعه قطع میشه و چراغ هاش خاموش میشه انگار که ریست دادی به مودم. بعد از بازی پرت میشی بیرون یه باخت برات میزنه DNF هم بهت میده .

دوست عزیز به خیلی چیزا بستگی داره این مشکل،پشتیبانی رو ولش کن،حرف منو گوش کن :d
اول یه اسکرین از snR و قدرت و کیفیت خطت بگیر بیبینیم به چه صورته.ممکنه از سیم کشی داخلی ساختمون باشه،از سر خط اونجا که جعبه تقسیم از بیرون وارد ساختمون شده چک کردی بیبینی اونجا هم قطعی داره یا نه ؟ مشکل میتونه از خود isp هم باشه،من خودمم این مشکل رو داشتم،بره من هر 4-5 دقیقه قطع میشد،snr خطم هم 14 بروی 16 بود که نسبتا خوبه،از مخابرات هم پورتم رو چک کردن مشکلی نبود،از سر خط هم چک کردم باز هم قطعی داشت تا اینکه فهمیدم اینا خودشون مشکل دارن نمی دونن ! شاید این چیزی که میخوام بگم معقول نباشه ولی مشکل من رو حل کرد ! زنگ زدم گفتم پروفایلم رو تغییر بدید از 6 مگ 1 مگ به 4مگ 1 مگ تغییر دادن و درست شد ! شما هم این کارو بکن احتمالا درست میشه !

- - -ویرایش - - -

دوستان سیم کش اومد ایفون تصویری برامون نصب کنه ، کابل تلفنمون رو گرفت عوض کرد ، این کابل میگفت مخصوص تلفنه ! ولی کابل قبلیمون برای برق بوده ، میخواستم بپرسم ممکنه کابل تلفنی باشه که کیفیت اینترنتم رو خراب کرده باشه ؟
چون احساس میکنم از اون موقع نویزم بیشتر شده ولی شاید هم اشتباه کنم . چون بعضی اوقات هم پینگم بدون نوسانه !
ممنون
اگه مشکل از سیم باشه به طور مداوم شما قطعی خواهید داشت و پینگ نوسان وحشت ناکی پیدا میکنه به طور مثال 100 تا 100 تا جا به جا میشه ! مشکل پینگ در حال حاضر سراسریه ! من با 4 تا نت از isp های مختلف چک کردم همگی نوسان داشتند !

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
glk2svr3j1xqm8wzpflb.jpg

منو پینگم وسط بازی یهویی :| :| :|
کار به جایی رسیده بچه 15 16 ساله روس بهمون بگه نوب نمی فهمن ما جای که اینا قبلا بودن رو میبینیم که.

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
دوست عزیز به خیلی چیزا بستگی داره این مشکل،پشتیبانی رو ولش کن،حرف منو گوش کن :d
اول یه اسکرین از snR و قدرت و کیفیت خطت بگیر بیبینیم به چه صورته.ممکنه از سیم کشی داخلی ساختمون باشه،از سر خط اونجا که جعبه تقسیم از بیرون وارد ساختمون شده چک کردی بیبینی اونجا هم قطعی داره یا نه ؟ مشکل میتونه از خود isp هم باشه،من خودمم این مشکل رو داشتم،بره من هر 4-5 دقیقه قطع میشد،snr خطم هم 14 بروی 16 بود که نسبتا خوبه،از مخابرات هم پورتم رو چک کردن مشکلی نبود،از سر خط هم چک کردم باز هم قطعی داشت تا اینکه فهمیدم اینا خودشون مشکل دارن نمی دونن ! شاید این چیزی که میخوام بگم معقول نباشه ولی مشکل من رو حل کرد ! زنگ زدم گفتم پروفایلم رو تغییر بدید از 6 مگ 1 مگ به 4مگ 1 مگ تغییر دادن و درست شد ! شما هم این کارو بکن احتمالا درست میشه !

snr downstream روی 9 هست و upstream هم روی 6 .(البته الان پایین هستش ولی روی 16 17 اینا هم که بود بازم این مشکل رو داشتم.)
سر خط بردم اونجا گفتن مشکلی نیست ولی اخه سیم کشی هم که یه دفعه مشکل پیدا نمیکنه که بگیم از سیم کشی هست این مشکل ! اگه مشکل از سیم کشی باشه چه جوری میشه فهمید مشکل از کجاست و مشکل رو حل کرد.؟
اسپلیتر ها رو هم عوض کردم بازم مشکل درست نشد

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
snr downstream روی 9 هست و upstream هم روی 6 .(البته الان پایین هستش ولی روی 16 17 اینا هم که بود بازم این مشکل رو داشتم.)
سر خط بردم اونجا گفتن مشکلی نیست ولی اخه سیم کشی هم که یه دفعه مشکل پیدا نمیکنه که بگیم از سیم کشی هست این مشکل ! اگه مشکل از سیم کشی باشه چه جوری میشه فهمید مشکل از کجاست و مشکل رو حل کرد.؟
پس اگه از سر خط مشکلی ندارید به طور حتم از مشکل از سیمه ! میتونه بخاطر آسیب دیدگی،پوسیدگی،نویز سیم دیگه ای روی سیم خط تلفن شما باشه،snr خطتتون مناسب نیست و مشخصه که نویز دارید !

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40

به احتمال 99% مشکل از isp و اختلالات اخیره ولی محض اطمینان یه بار بدون اسپلیتر امتحان کن ببین فرقی می کنه

- - -ویرایش - - -

خوزستان
مخابرات
دوتا 2

0yzfd8gn1xjc3of0miyk.png

:|

خدا وکیلی اگه اینو به یه نفر که تو شاخ افریقا هم زندگی می کنه نشون بدیم یه شاخ رو کله خودشم سبز می شه

بقول دوستمون این کلا تایم اوته فقط یه چند تا reply واسه خالی نبودن عریضه لابلاش به چشم می خوره

آدم می مونه بخنده یا گریه کنه

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
2-3 ساعت پیش رفتم توی نتورک اند شیرینگ دیدم اونجا توی قسمت اکسس تایپ به جای اینترنت علامت سرویسکریو رو گذاشته ، بعد کلی ور رفتم تا تونستم کانکشن رو عادی کنم و اونو حذف کردم ، بعد یک هو دیدم پینگم با 8.8.8.8 از روی 250 اومد روی 150 !
بعد الان اومدم دوباره پای سیستم دیدم دوباره پینگم رفته بالا ولی من از هیچ چیز پی انی استفاده نکردم و علامت اونجا هم تغییری نکرده بود
بعد رفتم توی سایت اسپید تست دیدم اینجوری شده به حای این که تهران رو بیاره !!!!!!!
bj1upemzsbyhoc8epn3n.jpg

ویرایش :
همین الان باز پینگم با 8.8.8.8 شده 120 !!!!!!!!!!
البته هنوز با 4.2.2.4 همون 300 و خورده ایه !

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
2-3 ساعت پیش رفتم توی نتورک اند شیرینگ دیدم اونجا توی قسمت اکسس تایپ به جای اینترنت علامت سرویسکریو رو گذاشته ، بعد کلی ور رفتم تا تونستم کانکشن رو عادی کنم و اونو حذف کردم ، بعد یک هو دیدم پینگم با 8.8.8.8 از روی 250 اومد روی 150 !
بعد الان اومدم دوباره پای سیستم دیدم دوباره پینگم رفته بالا ولی من از هیچ چیز پی انی استفاده نکردم و علامت اونجا هم تغییری نکرده بود
بعد رفتم توی سایت اسپید تست دیدم اینجوری شده به حای این که تهران رو بیاره !!!!!!!
bj1upemzsbyhoc8epn3n.jpg

ویرایش :
همین الان باز پینگم با 8.8.8.8 شده 120 !!!!!!!!!!
البته هنوز با 4.2.2.4 همون 300 و خورده ایه !

دوست عزیز پینگ dns ها قابل اعتماد نیست چون خیلی جاها رو دیدم fake میکنن
fake کردن پینگ خیلی راحته

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
هیچ سایتی که پسوندش غیر ir. باشه درست باز نمیکنه کلافه شدم بهتره این زور بگم کلا دسترسی به سایت های خارجی سخت شده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر