اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
مخابرات همه جا داره به گند کشیده میشه. تخلیه کن برو از هرجایی بگیر به جز آسیا تr - مخططراط - خاک وب

تخلیه کنم :)) این منطقه به جز مخابرات کسه دیگه ADSL نمیده وایرلسم که 512 نامحدود رو میدن یه چیزی حدود 100 تومن

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
خیلی نت مون عالی بود مخابرات sms داده بهم که...
با سلام به دلیل عملیات برگردان خارج از استان احتمالا سرویس adsl شما از ساعت 24 امشب تا 8 صبح دچار اختلال میگردد!!!با تشکر مخابرات قم:-&

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
من هم مخابرات شهید زارعی تهرانم، پینگش به شدت رفته بالا و از امروز هم کابل برگردان دارند.
کابل برگردان دقیقا چیه؟ تاثیر مثبت داره یا منفی؟

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستان یه چیز میگم بهم نخندید ولی نت من کاملا درست شده عین 10 روز قبل فقط هنوز بازی آنلاین تست نکردم ببینم لگ داره هنوز یا نه سرعت دانلود هم برگشت
خیلی بیشتر از قبل هم شده:d
لگ های وحشناک بازی آنلاین همچنان باقی ایست:|

آخرین ویرایش:

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
دوستان یه چیز میگم بهم نخندید ولی نت من کاملا درست شده عین 10 روز قبل فقط هنوز بازی آنلاین تست نکردم ببینم لگ داره هنوز یا نه سرعت دانلود هم برگشت خیلی بیشتر از قبل هم شده:dلگ های وحشناک بازی آنلاین همچنان باقی ایست:|
نت منم صبح به مدت یکی دو ساعت OK بود. ولی متاسفانه مسیولین آگاه و خبره سریع فهمیدن و خرابش کردن که مبادا یه وقت از راه راست منحرف شم.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
به کل دوباره ورق برگشت 3 ساعت سالم بود دوباره هم چیز افتضاح شد مجدد سرعت دانلود پایین،پینگ بالا،تایم اوت بی نهایت،مثل اینکه دوست دارن همین جوری وضع رو نگاه دارن از زجر دادن مردم لذت میبرن این مسئولین:-&

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
به کل دوباره ورق برگشت 3 ساعت سالم بود دوباره هم چیز افتضاح شد مجدد سرعت دانلود پایین،پینگ بالا،تایم اوت بی نهایت،مثل اینکه دوست دارن همین جوری وضع رو نگاه دارن از زجر دادن مردم لذت میبرن این مسئولین:-&

فکر کنم بدلیل کمبود پهنای بانده اخه یکی از دوستان چند بار میگفت که تو شهریور با کمبود پهنای باند مواجه میشیم...

برا من از 5 صبح تا 9 وضعیت عادی هست ولی بعدش سرعت به یک چهارم میرسه ...

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
مشکل جدیدی که هستش و امروز به وجود اومده بعد چند دقیقه مثلا 10 دقیقه اون ای پی سرور برات بلاک میشه و دیگه نمیتونی جوینش شی و 100% لاست باهات میده |:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
16036366909775936366.png

:d:d

3lectro

کاربر سایت
Jun 23, 2006
132
مشکل برگشته یا فقط منم که هر چند دقیقه دی سی میشم ؟ دو ساعتی هست که مثل دفعه قبل هر چند دقیقه از آی پی سرور دی سی میشه و تا IP من عوض نشه مرتب پکت لاس میده!

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
باز ری@دن تو گیم بازی کردن ما -_- Star conflict - Strife - Warface - Dragon nest - همشون بعد از 2 دقیقه دیسکانکت میشن و دیگه کانکت نمیشن -_- :-& سگ تو این اینترنت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر