اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
نام سرویس: ECO8192سرعت تا: 8192/1024* کیلو بیت بر ثانیه
مدت سرویسیک ماههسه ماههشش ماههیک ساله
میزان ترافیک/ گیگا بایت۴۸۱۴۲۲
هزینه اشتراک / تومان۴۱۹۰۰۹۳۹۰۰۱۶۴۹۰۰۲۸۶۹۰۰
متوسط هزینه برای هر ماه / تومان۴۱۹۰۰۳۱۳۰۰۲۷۵۰۰۲۳۹۰۰
عزیزمن، اینها محدودن، الگوی مصرف من جوری نیست که از محدود استفاده کنم. اینجوری هم نیستم که هر چیزی دیدم دانلود کنم.
نامحدودهای شاتل هم به درد نمیخوره، چون طرح مصرف منصفانه ی احمقانه ای داره.
الان نامحدود 2مگابیت ماهانه پارس آنلاین 395 تومنه.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
ویرایش: سرعت من با کریو به شدت کم شده و پیج هم بزور باز میشه کرد، حتی فیس بوک و پروفایل رو
تایید می کنم. من هم از دیروز روی این نرم افزار بشدت با اختلال روبه رو شدم.هنوز نمیتونم قطعی نظری بدم.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تایید می کنم. من هم از دیروز روی این نرم افزار بشدت با اختلال روبه رو شدم.هنوز نمیتونم قطعی نظری بدم.

اون ERROR به وضوح مشکل رو بیان کرده اونوقت شما منتظر حلول ماه مبارکش هستین؟
باز هم UDP در سراسر کشور دچا مشکل شده یا در حال ایجاد مشکل هست.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد

اون ERROR به وضوح مشکل رو بیان کرده اونوقت شما منتظر حلول ماه مبارکش هستین؟
باز هم UDP در سراسر کشور دچا مشکل شده یا در حال ایجاد مشکل هست.
بله درسته. ولی مشکل پروتکل UDP سراسری نیست ! یعنی اینطور نیست مثلا بازی ها که عمدتا از این پروتکل برای سرور های آنلاین بهره میگیرن هم مشکل داشته باشن ، امروز DOTA 2 رو تست کردم مشکل خاصی نبود ، هنوز بتلفیلد رو تست نکردم ولی بعید می دونم مشکل سراسری روی UDP باشه ، به نظرم هدف این بار خود Kerio هستش.

البته اخیرا روی پروتکل HTTPS گوگل هم شدیدا اختلال ایجاد شده و عکس ها به صورت ناقص لود میشه و با کندی رو به رو بوده.

ویرایش : مشکلی در ارتباط با سرور های بتلفیلد هم نبود.

آخرین ویرایش:

rayman2

کاربر سایت
Sep 4, 2013
91
دوستان تو شیراز کسی هست که نتش مشکل نداشته باشه اگه هست راهنمایی کنین تا سرویس بگیرم ممنون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/:-/

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من 10 روز بود تا خوده دیشب راحت انلاین میزدم.گفتم دیگه خدا رو شکر درست شده.امروز صبح دیدم پینگم شده 800 تا :|
امیدوارم زودتر درست شه.

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
آقا به نظر من هرکس باید تکلیفشو اول با خودش معلوم کنه. نت رو برای دانلود فیلم داری میگیری یا برای بازی. هر کدوم شرایط خودشونو دارن. الآن اینهمه آدم اومدن هی نت 2مگ نا محدود و مثال زدن.... میخوای در کنار بازی کردن فیلم دانلود کنی اوکی برو نامحدود ارزون رو بگیر حالشو ببر ولی اسم خودت رو گیمر نزار لطفا.
شده داستان raid ما. آقا دلم پره از دست اونی که نتش 10 مگه با snr 12 میگم زنگ بزن isp سرعتت رو کم کنه بتونیم raid بریم میگه پس دانلودام رو چیکار کنم :| ینی 9 نفر دیگه علاف باشن ایراد نداره فقط من میخوام فیلم دانلود کنم راحت باشم.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
این اختلال هنوز رفع نشده ؟! ما که از ایران رفتیم و سرعت واقعی رو به زودی تجربه میکنم.امیدوارم همه شما نیز یه روز بتونید موقعیت ادامه تحصیل و یا کار در اروپا رو به دست بیارید:)

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
مهم !

دوستان متاسفانه این مشکل اختلالات UDP به شکلی جدید دوباره داره خودش رو نشون میده.

بعد از اتفاقات چند روز اخیر که اول برای اکثر دوستان در نرم افزار Kerio به چشم اومد مبنی بر Block شدن ترافیک UDP روی نرم افزار مذکور ، حالا با انجم تست هایی روی بازی DOTA 2 متوجه شدم این اختلالات به شیوه ای جدید داره بروز می کنه بدین صورت که بعد از تبادل مقداری ترافیک که حالا مشخص نیست چه قدر و رندوم هست ، اتصال کلا مسدود میشه طوری که کلا با سرور تایم اوت میده و دیگه وصل نمیشه و پینگ نمی کنه !. این مشکل 3-4 بار در بازی DOTA 2 طی دیروز و امروز برام اتفاق افتاد و کاملا غیر عادی و عجیب بود.

مشکل روی Kerio هم همچنان پا برجاست و سرعت بعضی ساعات بشدت محدود شده و بیشتر مواقع بعد از تبادل مقداری ترافیک به کل قطع میشه.

حالا من دقیق و به طور قطع نمی تونم این احتمال رو 100 درصد بدونم ولی با احتمال بسیار بالا مجددا شاهد اختلالات سراسری و خفیف تری روی این پروتکل هستیم و احتمال افزایش دامنه اختلالات و شدید شدنش هم دور از ذهن نیست.

آخرین ویرایش:

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
دوستان متاسفانه این مشکل اختلالات UDP به شکلی جدید دوباره داره خودش رو نشون میده.

بعد از اتفاقات چند روز اخیر که اول برای اکثر دوستان در نرم افزار Kerio به چشم اومد مبنی بر Block شدن ترافیک UDP روی نرم افزار مذکور ، حالا با انجم تست هایی روی بازی DOTA 2 متوجه شدم این اختلالات به شیوه ای جدید داره بروز می کنه بدین صورت که بعد از تبادل مقداری ترافیک که حالا مشخص نیست چه قدر و رندوم هست ، اتصال کلا مسدود میشه طوری که کلا با سرور تایم اوت میده و دیگه وصل نمیشه و پینگ نمی کنه !. این مشکل 3-4 بار در بازی DOTA 2 طی دیروز و امروز برام اتفاق افتاد و کاملا غیر عادی و عجیب بود.

مشکل روی Kerio هم همچنان پا برجاست و سرعت بعضی ساعات بشدت محدود شده و بیشتر مواقع بعد از تبادل مقداری ترافیک به کل قطع میشه.

حالا من دقیق و به طور قطع نمی تونم این احتمال رو 100 درصد بدونم ولی با احتمال بسیار بالا مجددا شاهد اختلالات سراسری و خفیف تری روی این پروتکل هستیم و احتمال افزایش دامنه اختلالات و شدید شدنش هم دور از ذهن نیست.
Wow و دیابلو هم همینطوره. بعد از یه مدت کلا دیسکانکت میشه.
یه تصویر هم از کریو گذاشتم، حالا مشکل یه جور دیگه شده، وصل میشه، ولی بعد مدتی تبادل اطلاعات یهو قطع میشه! دقیقا شبیه چیزی که شما میگی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر