اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
battlelog من ***** شده
خدا بگم چی کارتون نکنه

اينم تازگي نداره . نه كه سيستم *****ينگ ايران هوشمنده واسه همين بعضي وقتها سايت هاي بي آزار هم ***** ميكنه .
فوق پيشرفتست البته از نوع بشري

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

Viruser

کاربر سایت
Sep 23, 2009
5
شما هم دلتون خوشه ها
طرف وزیر مملکته هزار تا کار و زندگی داره. همین که یه پیج داره که مردم می تونن توش نظر بدن خودش خیلیه.
حالا انتظار دارید از صبح تا شب توی اینترنت باشه بیاد کامنت هایی که یه مشت بچه ریختن با تهدیدو فحش دادن فکر کردن به هرچی می خوان میرسن.. انگار باباشونه که هرچی بگن بگه چشم الان براتون درست می کنم.
هی گفتیم با احترام براش موضوعو شرح بدید بره پی گیری کنه شاید 1% وضعیت رو درست کنه.
الان همین که صفحه رو حذف نکنه باز جای امید واریه

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
کدوم خر نفهمی رفته توی پیجوزیر گفته درست شد؟
بچه وضعی بوده یارو!
مال من 2دفعه درست شد خواستم اینجا بگم ولی گفتم بذار قطعی بشه!که الان دوباره قطع میشه!
udp3659 میده! bf4

اقا چرا توهین میکنی من ظرفیتش رو دارم شاید یکی نداشته باشه ولی واقعا اینجا جای توهین نبود چون خودت رو ضایع کردی من گفتم دوستان برای من درست شده الان هم عکس از پینگم میزارم تا حالا هم داشتم بازی می کردم و حتی یک بار هم قطع نشدم

54654.png

Cyd

کاربر سایت
Apr 16, 2014
62
دوستان لطفا اگه مشکل تون حل شده اینجا اول مطرح کنید اگر همگانی بود برید اعلام کنید.این که یکی بنویسه خرابه یکی بنویسه درست شده فقط باعث میشه که وزیر مشکل رو جدی تلقی نکنه و محدود به یه منطقه یا چندتا isp بدونه و اگه(1%) قرار باشه پیگیری کنه هم نمی کنه.
پارس آنلاین تهران؛همچنان مشکل دی سی شدن در بازی lol و نرم افزارهای ts , viber رو دارم
خط طلايي ايرانيان بازي lol مشكل بد از 5 دقيقه شروع ميشه و وايبر ، لاين همچنين

- - -ویرایش - - -

battlelog من ***** شده
خدا بگم چی کارتون نکنه
منظور سايتش هست؟ من كه ***** نيست

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اقا چرا توهین میکنی من ظرفیتش رو دارم شاید یکی نداشته باشه ولی واقعا اینجا جای توهین نبود چون خودت رو ضایع کردی من گفتم دوستان برای من درست شده الان هم عکس از پینگم میزارم تا حالا هم داشتم بازی می کردم و حتی یک بار هم قطع نشدم

54654.png
چه ربطی داره آخه...اون تایم اوت پورت UDP,... داستانش با پینگی که شما میگیری فرق داره برادر من...

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
چه ربطی داره آخه...اون تایم اوت پورت UDP,... داستانش با پینگی که شما میگیری فرق داره برادر من...
پ
اقا اینو واسه اون دوستی گذاشتم که گفت پینگ و تریست بزار الان تریست یاهو رو هم میزارم والله به خدا برای من درست شده من هر 2 دقیقه یکبار تا دیشب کانکشن لاس میشدم اصلا قید بازی رو زده بودم اینشالاه داره برای همه درست میشه نگران نباشید دوستان
Untitled4444444444.png

آخرین ویرایش:

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
آقا من یه بازی فیفا 14 کردم رو ps3 بدون مشکل البته با نرم افزار softether :d با ای پی آمریکا

اون از نرم افزار نبوده
الان چند ساعتیه که درست شده ولی مطمئن باشید از فردا شب دوباره کار شروع میشه

جمعه تعطیلی رفتند

R factor

کاربر سایت
May 6, 2014
11

تایید میشه منم قبل از اینکه اینترنتم رو عوض کنم حتی یه دونه تایم اوت هم نداشتم ولی همش پرت میشدم بیرون :'(

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
تایید می کنم مشکل ساعاتی هست برطرف شده و با تست بتلفیلد 3 و کریو و دوتا 2 هیچ کدوم قطعی نداشتم (البته لگ و پکت لاست عجیبی روی اینترنت هست که بشدت بازی کردن رو سخت می کنه).
باید منتظر بود و دید ثابت می مونه یا خیر.

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
دوستمون تو page اب پاکی رو ریخت :))

سلام اقای وزیر می خوام از طرف همه ی گیمرهای ایرانی از شما تشکر کنم
مشکل اینترنت حل شد و ان شا الله هر چه زودتر وضغیت سرعت اینترنت هم سر و سامان بگیره

Big_Bang

کاربر سایت
Jul 11, 2012
8
نام
AlireZa
ممکن هست برطرف شدن مشکل به خاطر لود بالای سرورهای *****ینگ باشه٫ همونطور که می دونید برنامه های *****ینگ هم مثل برنامه های دیگه وقتی زیر لود بالایی قرار میگیرند ممکنه نتونند درست عمل کنند٫ امروز هم که پنجشنبه است و ترافیک بالایی رو هم شاهد هستیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر