اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
وضعیت مخابرات یه مقدار خیلی کمی بهتره
من دو خط دارم یکی پارس اَن لاین یکی هم مخابرات . حس می‌کنم یه ذره مخابرات کم مشکل تره :|
شايد واقعا اينترنت ملي داره ميشه مشكل چيه خوبه كه

دوست عزیز اینجا هیچکس اعصاب نداره،‌شما هم میاین این چرندیات زیبا رو اینجا می‌نویسید اگه بعدا کسی حرفی بهت زد دلیلش رو بدون... :|

آخرین ویرایش:

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
من هرچی فکر میکنم میگم امکانش 10 درصدِ ! چون الان من خیلی راحت از همه نرم افزار ها راحت تر از قبل استفاده میکنم . کتریو هم مثل برق داره کار میکنه از قبل بهتر ! الان توتیوب دوسوته ویدئو هاش لود میشه ! مثل اونموقع نیست که کلا وصل نمیشد یا دفعه قبل هم دو مین وصل میشد بعد قطع میشد!

Cyd

کاربر سایت
Apr 16, 2014
62
بابا اين ISP همه چيز نيدونن كار خودشونم هست اونا كه سرعت كم دارن الان كمتر هم شده از اونا كه از سرعت بالا استفاده ميكنن كم ميكنن شير ميشه بين ديگران وضع بدتر ميشه گيم به اين وضع در مياد اين ISP بدتر هستن آب زير كاه

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
آقای ناظر تاپیک که پست منو پاک میکنی من هیچی نگفتم یعنی به معنای واقعی هیچی نگفتما خیلی دیگه... جالبه. یه اینجارو داریم که مشورت کنیم همدردی کنیم که شما همه پستارو دارین پاک میکنین واقعا متاسفم برات موفق باشی دیگه نمیام اینجا خدافظ. مدیر سایت نیاز داره ناظراشو تغییر بده.)x:-h

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
راست میگه
منم 7 روزه صبح ها زنگ میزنم مخابرات میگه کسی شکایت نکرده که زیاد بشه ما پیگیری کنیم

رسما خاک بر سرمون که هر چی بلا سرمون بیاد حقمونه
حاضرم قسم بخورم توی این 86 صفحه 10 نفر هم به ISp هاشون زنگ نزدن

یک درصد فکر کنید این مشکل درست بشه
به جان همین انجمن درست نمیشه
GL
اینم یکی‌ از راه‌های پیچوندن این آی‌اس‌پی‌های حروم خور با پشتیبانیشون هست . یا میگه خطتون نویز داره . یا تنها کاربری که این مشکلو داره شما هستید بقیه هیچ مشکلی‌ ندارن . مودمتون با ما سازگار نیست. از سیم کشی‌ منزلتون هست. از کارت شبکتون هست. مشکل سراسری هست .نویز گیر وصل کنید .خط تلفن رو مستقیما به مودم وصل کنید.ما مسائل گیمینگ رو پشتیبانی‌ نمی‌کنیم . تو باز کردن صفحه مشکل دارید ؟ پینگ و تایم اوت و پاکت لست با ما ربطی‌ نداره . تو شبکه آنلاین موندین شمارو دیس می‌کنم ان‌شاالله درست می‌شه. مودمتون رو ۵ دقیقه خامش کنید درست می‌شه !! به ما هم دارن همینو میدان دست ما نیست .۱کی‌ ۲ روز صبر کنید ددرست می‌شه . ما بی‌ هیچ وجه مشکلی‌ نداریم نه تایم اوت و نه پینگ مشکل از خودتونه ( البته ۹۸% پشتیبانیشون ۴ پا هستن )الان بهترین راه پول زدن همین اینترنت هست یه شرکت راه میندازی خیلی راحت مثل آب خوردن ( هیچ شخص یا نهاد و سازمانی هم هیچ کاری نداره باهتون آزادید هر طور می‌تونید پول خوب به جیب بزنید. قیمت هم اول ارزون میدی بعد از ۶ ماه قیمت رو ۴۰% افزایش میدی ، پشتیبانی‌ هم ۲ تا ۴ چهار پا میگیری میگی‌ تلفون پشتیبانی رو به موبایلشون وصل کنن یکی‌ از این مطالب بالا رو بگن . بهترین راه پول زدن البته برای کسانی‌ که حلا‌ل و حروم رو نمیشناسن
:angry::angry:دوستان یه مشکلی‌ دیگه هم داریم که این پورت مارو از اون غافل کرده اونم تایم فری شبانه هست که از ۱۲ شروع می‌شه و بعضا هم از ۱۲:۳۰ یا ۱
اینم از ۳ هفته مونده به عید شروع شده . قبلا از ساعت۲ شروع میشید ( به بهونهٔ اعتراض مشترکا ..... این راهکارو!!! :wacko:ارائه کردن!!!:shocked:

آخرین ویرایش:

Khandan

کاربر سایت
May 8, 2014
4
الف. این پست اول منه، در نتیجه خیلی قاعده های این انجمن رو نمی دونم و اگه از اونا تخطی کردم، عذرخواهی از ناظران و مدیران و دست اندرکاران.
ب. زنده باد به سازنده این تاپیک، که سوای بعضا پست های اعصاب خوردکن و "شایعه پراکن ملت" می شد واقعا بدون اینکه دچار آسیب روحی شد و مستقیم تست کرد گیم رو، اومد اینجا و از آخرین وضعیت (با یک ساعت پس و پیش) باخبر شد.
ج. رفیقی محبت کرده بودن کل ماجرای قطع شدن رو توی یه توضیح صحیح و مفصل همین چند صفحه پیش نوشته بودن. جا داره این پست ایشون رو لاک بکنیم بالای صفحه که دایی جان ناپلئون ها کار رو کار انگلیسی ها ندونن و ماجرا رو به روابط پس پرده ربط ندن. متاسفانه هر چی جستجو می کنم نمی تونم لینک پست مورد نظر رو پیدا کنم. از همینجا یه دست مریزاد حواله می کنیم امید است به دستشون برسه.
د. اینکه "این کابوس گیمینگ" عمدی بوده، شکی نیست و بعید میدونم دست کم میون ما کسی باشه که فکر کنه واقعا این دردسرها، به صورت شانسی، رندوم، اتفاقی، گاز کوسه یا فشار لنگر بوده باشه، اما از این افسوس نمی شه گذشت که توی بازی های رقابتی ای آنلاین فعلی، که آدم باید روزی 4 یا 5 ساعت تمرین کنه تا خودش رو به اصطلاح توی "فرم" نگه داره، هر اتفاقی میافته که این 4 یا 5 ساعت، تبدیل بشه به رقم درخشان 0 دقیقه.
هـ. حس شخصی من اینطور هست که این اختلال هر چه بیشتر گسترده بشه، دست کم به نفع گیمرهاست، چرا که طعم اینترنتی که اکثریت افراد می چشند، به گشت و گذار در "تارنمای! جهانگستر! وب" محدود میشه و اگه به من باشه، بزنه تو اون کمر این تارنما، که هیچ سایتی باز نشه. دست کم اون موقع شانس اینکه یک صدای از یک بابایی که یک رابطه ای با یک بابای دیگه داره در بیاد و اون رابطه هه می تونه به رابط دیگه اش بگه که فلانی، بهمان کار اینطور نباشد و بسامان باشد، خیلی بیشتر از کامنت گذاشتن پای صفحه کلوب وزیر ارتباطات و ... تاثیر خواهد داشت.
البته منظور من رو اشتباه برداشت نکنین، هر چه بیشتر این ماجرا رسانه ای بشه، تاثیر زیادی در "اینطور نباشد و بسامان باشد" خواهد داشت و از یکایک پست های شما پای صفحه وزیر و وزرا تشکرات ویژه دارم.

خاک پا.

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
19090616992029372390.jpg

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
دیگه دارم رسما قاطی میکنم !!!!)x
اینا اینجارو رصد میکنن حاضرم شرط ببندم!!! این PD درست بود تا صبح الان 3 4 ساعته اینم اونجوری شد با پورت ICMP !! اینم زدن داغون کردن !!

unborn

کاربر سایت
Jun 21, 2009
46
نام
ali
آقا کسی از مش حسین بروسلی خبر نداره؟!:d
حسین بروسلی پس از دست یافتن به اطلاعات محرمانه و فاش کردن آنها در این فروم توسط بچه های بالا مجروح و بر اثر خونریزی قلبی در بیمارستان درگذشت.
روحش شاد و یادش گرامی باد

- - -ویرایش - - -

بعضي ها ميگن ما مخابراتيم مشكل شما رو نداريم مشكل بعضي مخابرات ها و ISP هست شايد شايد دارن اينترنت توسعه ميدن شايد واقعا اينترنت ملي داره ميشه مشكل چيه خوبه كه
فارسی شو بگو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر