اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
خوب مژده به همه pc بازها من این مشکل رو روی pc حل کردم الان هم یک ساعت بیشتر bf3 زدم با خیال راحت بدون هیچ dc ولی متاسفانه برای pc چون این کار رو فقط میشه روی pc انجام داد و متاسفانه مشکل برای کنسول حل نمیشه برید امتحان کنید نرم افزار اسمش هم ممنوعه ولی من به صورت مخفف میزارم اسمش رو اگر متوجه نشدید پیام خصوصی بدید تا اسم کامل و صحیح رو بهتون بدم کار با این نرم افزار هم بسیار راحته و یک چیز اتو ماتیک و مجانی هست و نیازی به ثبت نام در جایی هم نداره لینک دانلودش رو هم چون ممنوعه میتونم هر کسی مشکل داره پیام خصوصی بهش بدم 100 درصد کار میده و مشکل 100 درصد حل اسمش هم
hss یا هات ......

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
خوب مژده به همه pc بازها من این مشکل رو روی pc حل کردم الان هم یک ساعت بیشتر bf3 زدم با خیال راحت بدون هیچ dc ولی متاسفانه برای pc چون این کار رو فقط میشه روی pc انجام داد و متاسفانه مشکل برای کنسول حل نمیشه برید امتحان کنید نرم افزار اسمش هم ممنوعه ولی من به صورت مخفف میزارم اسمش رو اگر متوجه نشدید پیام خصوصی بدید تا اسم کامل و صحیح رو بهتون بدم کار با این نرم افزار هم بسیار راحته و یک چیز اتو ماتیک و مجانی هست و نیازی به ثبت نام در جایی هم نداره لینک دانلودش رو هم چون ممنوعه میتونم هر کسی مشکل داره پیام خصوصی بهش بدم 100 درصد کار میده و مشکل 100 درصد حل اسمش هم
hss یا هات ......
خب مرسی اما اینو چند صفحه پیش هم مطرح کرده بودن و بعضی از دوستان گفتن اصلا سمت این برنامه نرید به دلایل بد سکتور شدن هارد و....

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
این حرفا چیه من چند ساله از این برنامه دارم استفاده میکنم فقط یکم cpu اونم بعضی اوقات سنگین میشه که با یه نرم افزار سرعت دهنده pc عالی مثل yac هیچ مشکلی نیست بد سکتور روی هارد توسط این نرم افزار پس الان هارد من باید نابود شده باشه به نظر من این حرفهارو اون کسایی درست کردن که همین کار فعلی رو کردن یعنی همین انگولک کردن نت

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
این حرفا چیه من چند ساله از این برنامه دارم استفاده میکنم فقط یکم cpu اونم بعضی اوقات سنگین میشه که با یه نرم افزار سرعت دهنده pc عالی مثل yac هیچ مشکلی نیست بد سکتور روی هارد توسط این نرم افزار پس الان هارد من باید نابود شده باشه به نظر من این حرفهارو اون کسایی درست کردن که همین کار فعلی رو کردن یعنی همین انگولک کردن نت
خب باشه من که اینو نگفتم بی زحمت پست 631 رو کامل بخون من فقط حرفای اونجا رو گفتم

- - -ویرایش - - -

با این روش موافق نیستم، این نرم افزار HotSpot Shield نه تنها منابع سیستمی رو اشغال می کنه بلکه بسیاری موارد دیده شده که در دسته ی بدافزارها جای می گیره، رفتار مشکوکی داره و در غالب تبلیغات هم پهنای باند کاربر رو مصرف می کنه. تجربه نشون داده که نصبش روی سیستم( نه همه ی سیستم ها) باعث مشکلات و تداخل با نرم افزارهای دیگه شده، حتی المقدور از این برنامه دوری کنید.

بیا اینم farshidstar2012 گفته که خودش این تاپیک رو گذاشته در مورد بد سکتور هم توی پست631 نوشتند

آخرین ویرایش:

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...
خب مرسی اما اینو چند صفحه پیش هم مطرح کرده بودن و بعضی از دوستان گفتن اصلا سمت این برنامه نرید به دلایل بد سکتور شدن هارد و....

والا این رو که همه میشناسن و من روی گوشی ازش استفاده می کنم که حرف نداره شک دارن مشکل اونم bad sectore :-o با یه برنامه ی به این معروفی
من این رو تست نکردم تو فکرش بودم

- - -ویرایش - - -

بهترین کار اینه توی سایت های خارجی در مورد side effect هاش بگردین اگر چیزی باشه معلوم می شه

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
والا این رو که همه میشناسن و من روی گوشی ازش استفاده می کنم که حرف نداره شک دارن مشکل اونم bad sectore :-o با یه برنامه ی به این معروفی
من این رو تست نکردم تو فکرش بودم

خودمم رو گوشی دارم استفاده میکنم من اصلا نمیگم خوبه و نمیگم بده فقط حرفای چند صفحه پیش رو مطرح کردم که نظر بقیه رو بدونم اگه خوبه تا خودمم تو کامپیوتر ازش استفاده کنم

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...
خودمم رو گوشی دارم استفاده میکنم من اصلا نمیگم خوبه و نمیگم بده فقط حرفای چند صفحه پیش رو مطرح کردم که نظر بقیه رو بدونم اگه خوبه تا خودمم تو کامپیوتر ازش استفاده کنم

والا یه سرچ توی گوگل بد نیست بهتره از اون پرسید :D

Cyd

کاربر سایت
Apr 16, 2014
62
hss یا هات ......
استفاده كردم بازم مشكل داره حتي ping برده بالا

doxigo

کاربر سایت
May 4, 2014
4
کار نمیکنه ولی PD Prox** کار میکنه که ping رو خیلی میبره بالا، مگه اینکه اکانت Premium داشته باشی که بتونی از سرور های gaming اش استفاده کنی، کلاً از سیستمی که کل data transfer دستگاه رو از ICMP ببره و بیاره باید استفاده کرد فقط در حال حاضر

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
کار نمیکنه ولی PD Prox** کار میکنه که ping رو خیلی میبره بالا، مگه اینکه اکانت Premium داشته باشی که بتونی از سرور های gaming اش استفاده کنی، کلاً از سیستمی که کل data transfer دستگاه رو از ICMP ببره و بیاره باید استفاده کرد فقط در حال حاضر

هم Hss هم Pd پینگ 140 منو بردن رو 320 قطعی ندارن ولی سرعت فاجعست . داشتم کتریو امتحان میکردم که پینگمو 170 میکرد ولی خیلی جالب بود تا زمانی که تو بازی میره درسته 3 4 مین که میگذره تو پینگ 8.8.8.8 نشون میده به فاصله هر 15 پینگ 3 تا لاست پشت سر هم میداد! بعد از بازی میرفتم تو منو درست میشد ! اینا تو این چیزا فقط بلدن پیشرفت کنن والا!! در ضمن همه اینا قابلیت شیر کردن دارن واسه کنسول .

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
برای من در حالت عادی بعد سه چهار دقیقه که می رم تو بازی هر 30 ثانیه واسه چند ثانیه لاس داره.
1. مازندران، ساری.
2. DC مداوم (Port UDP 3659)
3. ISP فن آوا
4. کاهش دهنده ی پینگ امتحان نکردم.
5. FIFA 14 و COD: GHOSTS

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
فعلا بهترین راه PD هست که دوستمون اشاره کردن با اینکه پینگم 300 شد ولی حداقل بعد از 2 هفته تونستم 3 4 دست فیفا راحت بدون هیچ فحشی بزنم :d صبحم هست خارجیا با کانکشن زرد و قرمز مشکل ندارن ! فقط بازی کند میشه .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
شاید قبلا بقیه دوستان گفته باشن ولی صیح ها از ساعت 6:30 - 7 به بعد تا ساعت حدود 11:30 میشه بازی کرد و تایم اوت نداره پیشنهاد می‌کنم شب های زود بخوابید صبح پاشید بازی کنید ! این چند وقت این 4-5 ساعت تنها زمانی بوده که من راحت بازی کردم شما هم این ساعت هارو تست کنید شاید وضعیت بهتر بود واستون.

این پینگ من مخابرات کرمانشاه بدون هیچ کاهش دهنده یا چیز پی ان :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر