اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
من پینگم خوبه سرعتم هم خوبه ولی packet lost زیاد دارم چکار کنم.سرویس کاهش پینگ که استفاده می کنم packet lost از بین میره ولی پینگ و سرعت میاد حسابی پایین.
اینم تست هام!
gk0cgsowekqa00demost.jpg
3q3dr05xeaiu3888pk7m.jpg
شما تو عكس اولي پينگتون رو با يه سرور تو تهران گرفتيد تو دومي با يكي تو برمن معلوم پينگ ميره بالا
پينگتون هم اصلا بد نيست خيلي خوبه براي انلاين بازي كردن اين سرعت براتون مشكلي ايجاد نميكنه

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
خط خونه ی من نویز زیادی داره و مودم کامپیوترم یک مودم درپیته مارک قدیمی M@XNETکه 5ساله دارم استفاده میکنl
این وضعیت داخلی
4787347844.png

شاتل سرویس 6 که سرویس گیمینگ 4روش بسته شده
یعنی من سرویس 6مگ خریدم ولی برای 6مگ سرویس گیم وجود نداره برا همین سرعتم رو محدود به 4کردن اما پینگش خوبه و تایم اوت نداره
stgw_bandicam_2015-07-04_08-22-08-773.jpg

ادامه سرور های 8.8.4.4و4.2.2.4
ykm_bandicam_2015-10-28_20-28-26-989.jpg
80u8_bandicam_2015-10-28_20-29-11-916.jpg

- - -ویرایش - - -

ظهر این مشکل حدود 2ساعت بود

داداش از شاتل که سرویس دارید پینگتون ثبات داره ؟ مثلا زیر 200 میمونه یا در ساعات مختلف شبانه روز نوسان داره ؟

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
شما تو عكس اولي پينگتون رو با يه سرور تو تهران گرفتيد تو دومي با يكي تو برمن معلوم پينگ ميره بالا
پينگتون هم اصلا بد نيست خيلي خوبه براي انلاين بازي كردن اين سرعت براتون مشكلي ايجاد نميكنه
پکت لاست دارم یا به عبارتی از دست رفتن اطلاعات!اگه دوتا بازی کرده باشین اون کنار میزنه از من حدود 20 درصد هسن که خیلی زیاده!
133644207.png

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
داداش از شاتل که سرویس دارید پینگتون ثبات داره ؟ مثلا زیر 200 میمونه یا در ساعات مختلف شبانه روز نوسان داره ؟

ثبات داره بدون پکت لاست
اما صبح ها پینگ 90تا100هست و روزها 150تا180هست
توی بازی های ثباتش بیشتره مثلا بازی killzoneرو اگه 4ساعت بازی کنی شب یا روز و بعد بری تو بخش Connectionمیبنی پینگ حدود 100تا150هست و بدون پکت لاست و سرعت دانلود و اپلودت رو هم زده
در ضمن پینگ تو بازی LAST OF USفوق العاده است یعنی از 5خط شما با اروپا 3یا4خط هستی با ایرانی ها 5خط
چندین عکس هم گرفتم از وضعیت اینترنت
اما شاتل سر من کلاه گذاشته چون گفته سرویس گیم 6مگ نداره روی سرویس 6مگ گیم4مگ بسته سرعتم از 4مگ بالاتر نمیره قبلا من 6مگ داشتم سرعت تا 13مگابایت میرفت

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
پکت لاست دارم یا به عبارتی از دست رفتن اطلاعات!اگه دوتا بازی کرده باشین اون کنار میزنه از من حدود 20 درصد هسن که خیلی زیاده!
133644207.png

اون جوری که شما نوشته بودید فکر کردم دومی رو با کاهش پینگ گرفتید(چون گفته بودید با کاهش پینگ اون مشکل پکت حل میشه منم این حرف رو زدم )
مشکل psn مربوط به اینترنت ماست؟ بعضی وقت ها اصلا نمیشه دانلود کرد خود به خودم درست میشه

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
ثبات داره بدون پکت لاست
اما صبح ها پینگ 90تا100هست و روزها 150تا180هست
توی بازی های ثباتش بیشتره مثلا بازی killzoneرو اگه 4ساعت بازی کنی شب یا روز و بعد بری تو بخش Connectionمیبنی پینگ حدود 100تا150هست و بدون پکت لاست و سرعت دانلود و اپلودت رو هم زده
در ضمن پینگ تو بازی LAST OF USفوق العاده است یعنی از 5خط شما با اروپا 3یا4خط هستی با ایرانی ها 5خط
چندین عکس هم گرفتم از وضعیت اینترنت
اما شاتل سر من کلاه گذاشته چون گفته سرویس گیم 6مگ نداره روی سرویس 6مگ گیم4مگ بسته سرعتم از 4مگ بالاتر نمیره قبلا من 6مگ داشتم سرعت تا 13مگابایت میرفت
والا ما که شاتل داریم مفت نمیرزه
قط وصل میشه (مشکل از خط و نویز هم نیست) بارون میباره قطع میشه هوا سرد میشه قطع میشه پشتیبانی هم که نگو هر وقت زنگ زدم میگه 1 ساعته برطرف میشه
پینگم که واسه من با لندن زده 456 نمیدون ماله شما چرا اینقدر کمه
واسه گیم میخوای پارس آنلاین یا صبانت خوبه پینگ شون کمه و سرعتشون متوسط
آسیاتک رو نمیدونم ولی میگن خوبه
زنگ هم یه بار زدم گفتم سرویس گیم میخوام گفت همچین چیزی نداریم

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
والا ما که شاتل داریم مفت نمیرزه
قط وصل میشه (مشکل از خط و نویز هم نیست) بارون میباره قطع میشه هوا سرد میشه قطع میشه پشتیبانی هم که نگو هر وقت زنگ زدم میگه 1 ساعته برطرف میشه
پینگم که واسه من با لندن زده 456 نمیدون ماله شما چرا اینقدر کمه
واسه گیم میخوای پارس آنلاین یا صبانت خوبه پینگ شون کمه و سرعتشون متوسط
آسیاتک رو نمیدونم ولی میگن خوبه
زنگ هم یه بار زدم گفتم سرویس گیم میخوام گفت همچین چیزی نداریم
من توی سه سال اشتراک شاتل هیچ مشکلی نداشتم فقط یکسال نتونستمADSLبگیرم حالا هم که گرفتم رفتم شاتل
شما زنگ بزن واحد پشتیبانی بگو (پروفایل گیم)می خوام این اسمی هست که اونا میشناسند
در ضمن شما کجا هستی؟میتونی به واحد پشتیبانی تهران خبر بدی حالشونو بگیرند
در ضمن پینگ من با سرور لندن 150است و همین بازیkillzoneاگه پکت لاست داشته باشی نشون میده مثلا میگه 10تا پکت لاست ولی برای من همیشه صفر بوده!
هیچوقت هم LEFTنخوردم یا قطع نشد
توGTA Vتوی یک Sessionبه مدت 2ساعت بودم هیچ اتفاقی نیوفتاد

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
**
*
*
برای یادآوری بد نیست بگم که سال پیش در ابتدای تابستان چه قولهایی داده شد و اکنون در نیمه ی دوم سال 94 کجا هستیم، فکر می کنم که بهتره دنبال یه راهکار جدید برای مقصود خودمون باشیم:

335bagiyc6dtgzajgii.jpg

FieldMarshal

کاربر سایت
May 24, 2014
79
نام
سعید
**
*
*
برای یادآوری بد نیست بگم که سال پیش در ابتدای تابستان چه قولهایی داده شد و اکنون در نیمه ی دوم سال 94 کجا هستیم، فکر می کنم که بهتره دنبال یه راهکار جدید برای مقصود خودمون باشیم:

335bagiyc6dtgzajgii.jpg

بهترین راهکار امضای تومار و تبلیغ در برنامه های تلویزیونی
یادتون هست که تومار آزاد سازی سربازان بود و در برنامه نود پخش شد
چنین چیزی نیاز هست که قدم بزرگیه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,857
نام
malek
بهترین راهکار امضای تومار و تبلیغ در برنامه های تلویزیونی
یادتون هست که تومار آزاد سازی سربازان بود و در برنامه نود پخش شد
چنین چیزی نیاز هست که قدم بزرگیه
:d
البته تو اون قضیه یه کشته هم دادیم که اتفاقا تنها کادر اون گروه بود.تو اتفاق مشابه فکر کن الان وزیر ارتباطات رو با این حرکتت استیضاح کنن و بعدش هم اعدام:d
اینترنت پر سرعت با کیفیت تو این کشور جزء جرم های علیه امنیت ملی و فساد فی الارض هستش حالا شما میخاین تو تیلویزیون اعتراض کنیم:-/

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من سه روزه هر 10 الی 15 دقیقه قطع میشم پارس انلاین دارم کسی این مشکلو داره؟
چندبارم مودمو ریست کردن هربارم یه بهونه میارن یا نویزه یا مشکل مخابراته منطقه یا مشکل از خودشونه واقعا غیرقابل تحمل شده دیگه!:|

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
این عکسی که اقا فرشید Share زدن:

335bagiyc6dtgzajgii.jpg

این یاد اوری ها دیگه باید نشون بده گیمرهای ایران با چه ادم های سرکار دارند
این اقای وزیر از شبکه های مثل apart نیز تمجید کردند...
بدترین کاری که در این یکی دو سال انجام شد ثبت سایت Aparat بود..سایت های مثل َAparatخلق شدند تا ثابت کنند سایتی که رکوردار بازدید یک میلیارد در روز رو دارد ( Youtube) هرگز از فیل-ترینگ خارج نخواهد شد وقتی هم که Youtube و Fac-book فی-لتر باشند شما با محدودیت ها در port ها مواجه میشد... مشکلات و ارور های vp-n و کند سرعت و فیلت-رینگ هو-شمند و و و ....
هر چقدر سایت های مثل Aparat رشد کنند به ضرر خود شما تمام خواهد شد

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
من سه روزه هر 10 الی 15 دقیقه قطع میشم پارس انلاین دارم کسی این مشکلو داره؟
چندبارم مودمو ریست کردن هربارم یه بهونه میارن یا نویزه یا مشکل مخابراته منطقه یا مشکل از خودشونه واقعا غیرقابل تحمل شده دیگه!:|

بله
شخصا در چند سرویس دهنده ی دیگه هم الان شاهد قطعیای مکرر و متناوب هستم، پشتیبانها دروغ می گن!

javad_b76

کاربر سایت
Apr 25, 2014
124
دوستان برای رفع مشکل قطعی و کلا سرعت از سرویس زیر استفاده کنید
برای رفع مشکل سرعت پایین دانلود از پلی استینش ۴ یا ۳ روش زیر را دنبال کنید.

setting > network > Lan < Manual
تمام تظیمات را روی دیفالت و تنها MTU را روی ۱۵۰۰ ( منظورم اتوماتیک نیست ) بذارید و ‌DNS هم 8.8.8.8 و 8.8.8.4 بذارید

حالا بخش مهمش که Proxy server هست

اطلاعات زر را وارد کنید
ip: 185.49.87.69
PORT : 3128

بعد از تنظیم تست کانکشن بگیرید و شاهد بالارفتن سرعت هنگام دانلود بشوید.

دوستان این سرویس کاملا رایگانه همون کاهش پینگ خودمون هست با این تفاوت که پابلیک هست.

به دوستان معرفی و استفاده کنید

کاملا رایگانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر