آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان من اكانتم رو ١٠ دلار شارژ كردم واسه psnow منتهي نتونستم بخرم ايا حتما كرديت كارت ميخواد؟
يا ميشه اكانت پي پال ساخت يا راهي داره؟
واسه من کردیت نخواست امروز هم فکر کنم آخرین مهلت خرید اشتراک یک ماهه با یه دلار باشه

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
به مناسبت گذشت دو سال از انتشار عنوان Days Gone ، تم این عنوان از هم اکنون به مدت تنها یک روز در دسترس است.

کد های این تم را در اکانت پلی استیشن خود وارد کنید :
آمریکا : G98M-2AN3-L6L4
اروپا : QG4H-NMNN-N7P2
ژاپن : 3BLE-QEN4-2HDL
کره : M57A-FNNQ-AH5F
آسیا : E775-GENL-M6CQ

تا فردا 6 عصر وقت داره 1619454993264.png

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
یعنی با نت 5G هم نمیشه استریم کرد؟؟
یه موقع ایران تهریمه با فیلترشکن بشه
دوستان لطفا یه تستی بزنید
دوست عزیز طبق توضیحات خود سونی حداقل سرعت دانلود مورد نیاز 5 مگه تا سرویس بالا بیاد برای تجربه بدون لگ که سرعت خیلی بیشتری میخواد
الان من با 4g بیشتر از دو مگ نمیتونم سرعت دانلود بگیرم تازه اگه بتونی به این سرعت دانلود هم برسی ماهیانه یک ترابایت حجم لازم داری که به نظر من بهتره توی ایران بیخیال استریم بشی

• Like
Reactions: dargon9090

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
دوست عزیز طبق توضیحات خود سونی حداقل سرعت دانلود مورد نیاز 5 مگه تا سرویس بالا بیاد برای تجربه بدون لگ که سرعت خیلی بیشتری میخواد
الان من با 4g بیشتر از دو مگ نمیتونم سرعت دانلود بگیرم تازه اگه بتونی به این سرعت دانلود هم برسی ماهیانه یک ترابایت حجم لازم داری که به نظر من بهتره توی ایران بیخیال استریم بشی
پس با این حساب یه ps3 سه ملیونی کپی خور بگیریم بهتره

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
بیشتر مسئله پینگ هست به نظرم. من با همراه اول حدود 10 12 مگابایت روی کنسول دانلود میکنم. ولی هر کاری کردم چه با کنسول و یا pc نتونستم now رو استریم کنم.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
بیشتر مسئله پینگ هست به نظرم. من با همراه اول حدود 10 12 مگابایت روی کنسول دانلود میکنم. ولی هر کاری کردم چه با کنسول و یا pc نتونستم now رو استریم کنم.
تازه من موبایل رو وصل میکنم به مودم بیشتر از دو مگ نمیتونم بگیرم احتمالا فقط وضعیت تهرانی ها توی سرعت دانلود خوب باشه ولی وقتی میشه با سه تومن به تمام بازی های پلی 3 دسترسی داشت ارزش نداره دنبال این چیزا بیفتی

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
تازه من موبایل رو وصل میکنم به مودم بیشتر از دو مگ نمیتونم بگیرم احتمالا فقط وضعیت تهرانی ها توی سرعت دانلود خوب باشه ولی وقتی میشه با سه تومن به تمام بازی های پلی 3 دسترسی داشت ارزش نداره دنبال این چیزا بیفتی
تازه یه کنسول دوست داشتنی پلی ۳ هم داری تازشم به بازی های بیشتری دسترسی داریم:
رد دد ۱ و رد دد زامبی
مکس پین ۳
مافیا ۲
و...........

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
در این تاپیک لیست تخفیفات PS قرار میگیرد.
نکته مهم اینکه حتما قبل از خرید بازی از امتیاز متا و حجم گیم پلی مطلع بشید تا تصمیم بگیرید خرید به صرفه هست یا نه.
نکته دیگر بازی هایی که علامت now در پایین آن هست یعنی در ps now موجود می باشند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر