اخبار مربوط به Metal Gear 20th Anniversary

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
فقط خبر رو بخونید ولی باز جنجال به پا نکنید..
این خبر به طور رسمی از سایت بسیار رسمی kotaku.com اعلام شد مبنی بر اینکه امشب دو محصول جدید از سری Metal Gear Solid معرفی میشود و همه گان به طور قطع میگویند برای X360 نیز خبری خواهد بود!
همانطور که قبلا Hideo Kojima اعلام کرده بود برای X360 در آینده برنامه های فراوانی دارد امشب مشخص خواهد شد.

View attachment 3179

آخرین ویرایش:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
بسم الله رحمان رحيم!!!!
اي خدا يه حال اساسي امشب به ما بده!!!
انشاالله كه يه چيزي بگه!!من سه روز خوابم نبره!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
مگه نگفته که دیگه ادامه نداره ؟
نکنه منظورش این بوده که ماموریت اسنیک تموم شده ؟
و خوده بازی هنوز ادامه داره ؟

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
چی میشه اگه خبر بازسازی نسخه اول MGS رو بدن ؟!
241.gif

البته یه خبر راجع به MGS DS هم بعید نیست با این محبوبیتی که DS داره !
اگه برای X360 هم یه عنوان بسازه خیلی خوبه ولی امیدوارم MGS4 نباشه و یه عنوان جدید باشه.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من ميگم اون خبر MGO‌ هست و احتمال Multiplatform بودنش هم ميدم. چون مثل اينكه توسط يك تيم خارجي داره ساخته ميشه.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
ای بابا برید بخوابید الکی بیدار نمونید ما که قید mgs رو روی 360 زدیم اگه قرار بود روی 360 بیاد زودتر از اینا معلوم میشد

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این خبر به طور رسمی از سایت بسیار رسمی kotaku.com اعلام شد مبنی بر اینکه امشب دو محصول جدید از سری Metal Gear Solid معرفی میشود و همه گان به طور قطع میگویند برای X360 نیز خبری خواهد بود!
همانطور که قبلا Hideo Kojima اعلام کرده بود برای X360 در آینده برنامه های فراوانی دارد امشب مشخص خواهد شد.

میشه منبع بدین .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چی میشه اگه خبر بازسازی نسخه اول MGS رو بدن ؟!
جریان چیه اریا جون :biggrin1: فکرم رو خوندی ;) اگه خبر این باشه که شما میگی، فردا تو محل شیرینی میدم.
bliss.gif

از این کوجیمای مار موزی هر چی بگی بر میاد. این بشر غیر قابل پیش بینی یه :love:
میشه منبع بدین .
منبع رو همون اول گفته که :biggrin1:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

البته سایتش زیاد هم معتبر نیست .

به نظر من اگه کوجیما همچین خبری میداد سایت های Gamespot , IGN حتما این خبر رو میدادن .

به نظر من کوجیما اگر خبر مهمی داشت تو E3 می گفت .

کی قرار این خبر رو بده ؟:confused:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اتفاقا Kotaku منبع خوبیه،هم دست اوله هم قابل اطمینان.
من که خرسند میشم اگه یه چیزی روی X360 بیاد که داستانو بگه،حالا فرقی نمیکنه چی باشه،چون اونوقت دیگه شکی واسم نمیمونه!
بعدشم آریا برو Twin Snakes رو بگیر:biggrin1:البته قبلش یه کیوبم باید بگیری:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر