اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
467
همونطور که توی مقایسه IGN و VG-TECH و DF گفته شد که تنظیمات رفلکشن کاملا برابره و چیزی که باعث تفاوت میشه زاویه دوربین، سطح آب و مسائل دیگه هست.
این هم یه نمونه از همین صحنه توی زاویه دیگه از XSX:

Screenshot 2021-10-09 233727.jpg
Screenshot 2021-10-09 235748.jpg

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
همونطور که توی مقایسه IGN و VG-TECH و DF گفته شد که تنظیمات رفلکشن کاملا برابره و چیزی که باعث تفاوت میشه زاویه دوربین، سطح آب و مسائل دیگه هست.
این هم یه نمونه از همین صحنه توی زاویه دیگه از XSX:

View attachment 227671
ممنون بابت یادآوریتون ولی اوضاع رو بدترش کردی که :)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ا
ممنون بابت یادآوریتون ولی اوضاع رو بدترش کردی که :)
اوضاع رو بدتر نکرده. تصویر زوم هست. به رفلکشن توجه کن و تفاوتش با زاویه دوربین در پست خودت.

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
ا

اوضاع رو بدتر نکرده. تصویر زوم هست. به رفلکشن توجه کن و تفاوتش با زاویه دوربین در پست خودت.
تو این دو تا عکسی که میزارم دقیقا زاویه دوربین یکیه.الان شما تفاوتی نمیبینید؟
زاویه دوربین رو هم از اجسام پشت این جعبه ی فلزی سفید رنگ میتونید تشخیص بدید.دقیقا در یک راستا قرار دارن
IMG_20211010_000202.jpg
IMG_20211010_000054.jpg

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
من متوجه نشدم چی شد ؟! آمدم اینجا اخبارو ببینم ، یکی میگه 5 تا 10% فرقشه ، روی کاغذ یکیه ، یکی میگه تا 32% فرقشه ، فلان و فلان.
هر کی نظر شخصی هر چی داشته باشه یا اطلاعات غلط بده میشه گذاشت اینجا ؟ بلاخره یکی داره اطلاعات غلط میده دیگه ، به شخصه نمی دونم چون آمدم اینجا بدونم کیفیت بازی چه جوریه ، ولی رسیدگی اگر بکنین خیلی خوب میشه.

• Like
Reactions: dark souls

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
من متوجه نشدم چی شد ؟! آمدم اینجا اخبارو ببینم ، یکی میگه 5 تا 10% فرقشه ، روی کاغذ یکیه ، یکی میگه تا 32% فرقشه ، فلان و فلان.
هر کی نظر شخصی هر چی داشته باشه یا اطلاعات غلط بده میشه گذاشت اینجا ؟ بلاخره یکی داره اطلاعات غلط میده دیگه ، به شخصه نمی دونم چون آمدم اینجا بدونم کیفیت بازی چه جوریه ، ولی رسیدگی اگر بکنین خیلی خوب میشه.
بستگی داره رو چی اندازه گیری شه
میگن رو کاغذ اختلاف کمتره ولی رو چیزای دیگه مثل کنسول بیشتره گویا!!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
بهتر اینه که خودت ویدیوهای مقایسه رو ببینی و نتیجه گیری کنی.به تفسیر ملت باشه جای شب و روز رو عوض میکنن
elanalistadebits به نظرم بهترین روش رو انتخاب کرده و بدون هرگونه تفسیر اضافی ویدیوی نظیر به نظیر میذاره

• Like
Reactions: ps3_360_wii

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
بهتر اینه که خودت ویدیوهای مقایسه رو ببینی و نتیجه گیری کنی.به تفسیر ملت باشه جای شب و روز رو عوض میکنن
elanalistadebits به نظرم بهترین روش رو انتخاب کرده و بدون هرگونه تفسیر اضافی ویدیوی نظیر به نظیر میذاره

این کسی که گفتین من اصلا نمیشناسم ، ولی در کل اگر قراره اینطوری باشه که خودم برم چک کنم چرا اصلا این تاپیک هست پس ؟!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تو این دو تا عکسی که میزارم دقیقا زاویه دوربین یکیه.الان شما تفاوتی نمیبینید؟
زاویه دوربین رو هم از اجسام پشت این جعبه ی فلزی سفید رنگ میتونید تشخیص بدید.دقیقا در یک راستا قرار دارن
View attachment 227696
View attachment 227697
متوجه شدی اصلا قضیه چیه؟

گفتن تو پلتفرم‌های مختلف بنا بر زاویه دوربین نتایج می‌تونه متفاوت باشه. شما برو تمام زوایا رو رو هر دو کنسول اجرا کن و ببین. یه عکس رو هی صد بار بذاری قرار نیست نتایجش عوض شه😁

من نمیگما. جاهایی که مقایسه کردن و معتبر هستن میگن. نمی‌دونم متوجه میشی یا باز همین عکس رو می‌خوای بذاری😁

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
متوجه شدی اصلا قضیه چیه؟

گفتن تو پلتفرم‌های مختلف بنا بر زاویه دوربین نتایج می‌تونه متفاوت باشه. شما برو تمام زوایا رو رو هر دو کنسول اجرا کن و ببین. یه عکس رو هی صد بار بذاری قرار نیست نتایجش عوض شه😁

من نمیگما. جاهایی که مقایسه کردن و معتبر هستن میگن. نمی‌دونم متوجه میشی یا باز همین عکس رو می‌خوای بذاری😁
به قول شاعر که میگه ...
دمت گرم دوست عزیز متوجه شدم جریان چیه.موفق باشی

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
این کسی که گفتین من اصلا نمیشناسم ، ولی در کل اگر قراره اینطوری باشه که خودم برم چک کنم چرا اصلا این تاپیک هست پس ؟!
ببین شما اگر نظر digital foundry رو بخوای صفحه قبل گزاشتن دوستان و شک و شبهه ای هم داخلش نیست. ولی اگر نظر اکبر و اصغر فن های کنسول ایکس و وای رو بخوای اون موقع شرایطت پیچیده تره و خیلی نمی شه بهت کمکی کرد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر