اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من با اینکه دوران PS1 و PS2 عاشق این سری بودم و کلی خاطره ازش دارم، ولی بعدش ولش کردم و در جریانش نیستم. :D اما در مورد این نسخه‌ی جدید مثل اینکه سازنده‌ی بازی عوض شده و به جای Yuke's، استودیو Visual Concepts کار رو دستش گرفته که با اینکه به ساخت بعضی نسخه‌های قبلی هم کمک می‌کرد، این دفعه سازنده‌ی اصلی بازی هست. چون اولین نسخه‌ای هم هست که کل ساختش دست ایناست، زدن سیستم‌های قبلی رو ترکوندن و از نو رفتن سراغ یه سری چیزها و همچین پدیده‌ای از توش در اومده! :D شاید هم به قول بعضی سایت‌ها اعضای اصلی Visual Concepts رفتن سراغ تولید NBA 2K20 و یه مشت داغون و تازه‌کار رو فرستادن که WWE 2K20 رو درست کنن و به این نتیجه‌ی درخشان رسیدن! :D
اون دوران ،ps2 که ولش کن خدا بیامرزه از زمانی که کار دادن دست 2k اول لدسما بیرون کردن که از بقایای دوران ps2 بود و تهیه کننده اصلی بود تا نسخه 14 بعدش که Youkes ,رو کار بود حداقل از نظر طراحی ها مشکلی نبود ولی به قول خودت این نسخه Youkes ,هم بیرون کردن این گند بالا آوردن چون youkes , طراحی میکرد چهره ها رو و فیزیک کاراکترها و خوب هم کار میکرد نسخه 19 بازی خوبی بود
visual بیشتر رو نورپردازی بود ولی مشخصه الآنم این سری زیاد برای 2K مهم نیست و احتمالش زیاده wwe قراردادش با اینا فسخ کنه بزودی چون پرفروش ترینشم نسخه 16 و 14 بودن که 4-5 میلیون نسخه فروختن و در برابر Nba به چشم نمیاد

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این خبرهای WWE باعث شد زخم دلم مثل یک غده چرکی بترکه! 2K Games این نسل یکی از بدترین ناشرها بود. خیلی بدتر از یوبیسافت و ea و باقی

در استانه شروع نسل هشتم و تعطیلی Irrational گیمز
باگ و مشکلات Maifa 3 ! هوش مصنوعی و فیزیک فاجعه ای که اون بازی داشت (کاری به مراحل تکراری خوده بازی ندارم و بازی اصلا مافیا حساب میشد یا نه)
NBA2K که عملا شده بازی قمار و وسطش چهارتا توپ داخل سبد میندازی!
عرضه ناموفق شوتر اول شخص evolve که دهن پرداختهای درون برنامه ای رو سرویس کرده بود و بعد تر شکست battleborn تو همین ژانر دوباره
حالا هم این فاجعه ی WWE 2K20 رقم خورده!
حتی بازی ای مثل Xcom 2 هم با اینکه فنی و گیمپلی خوب بود ولی از لحاظ داستانی توهینی بود به تمام کسایی که نسخه قبلی رو با جون و دل تموم کرده بودند! (کل پایان درست و حسابی نسخه قبلی رو از بین میبرن و کلا همه چی دوباره از صفر شروع میشه)

البته بردرلندز 3 رو هنوز بازی نکردم ولی مثل اینکه درکنار civilization vi یکی دوتا ازبازیهای شسته رفته این نسل 2K هست ...

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
  • Love
Reactions: Arsalan_xe

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این خبرهای WWE باعث شد زخم دلم مثل یک غده چرکی بترکه! 2K Games این نسل یکی از بدترین ناشرها بود. خیلی بدتر از یوبیسافت و ea و باقی

در استانه شروع نسل هشتم و تعطیلی Irrational گیمز
باگ و مشکلات Maifa 3 ! هوش مصنوعی و فیزیک فاجعه ای که اون بازی داشت (کاری به مراحل تکراری خوده بازی ندارم و بازی اصلا مافیا حساب میشد یا نه)
NBA2K که عملا شده بازی قمار و وسطش چهارتا توپ داخل سبد میندازی!
عرضه ناموفق شوتر اول شخص evolve که دهن پرداختهای درون برنامه ای رو سرویس کرده بود و بعد تر شکست battleborn تو همین ژانر دوباره
حالا هم این فاجعه ی WWE 2K20 رقم خورده!
حتی بازی ای مثل Xcom 2 هم با اینکه فنی و گیمپلی خوب بود ولی از لحاظ داستانی توهینی بود به تمام کسایی که نسخه قبلی رو با جون و دل تموم کرده بودند! (کل پایان درست و حسابی نسخه قبلی رو از بین میبرن و کلا همه چی دوباره از صفر شروع میشه)

البته بردرلندز 3 رو هنوز بازی نکردم ولی مثل اینکه درکنار civilization vi یکی دوتا ازبازیهای شسته رفته این نسل 2K هست ...
حالا قرارهای چه بلایی سر راکستار بیارن خدا می‌دونه چون مدیرعامل Take two گفته بود نیازی نیست دیگه به داستان بلند.. راکستار ببرن تو خط کثیف خودشون واقعا گند زدن تو wwe حیف این بازی

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
این بازی با یه بودجه بشدت محدود ساخته شده
X1 Enhanced شدنش هم قطعا با کمک مایکروسافت بوده. انتظار نداشتی که مایکروسافت برای PS4 Pro هم هزینه و کمک برسونه؟
The Outer Worlds حتما با موتور داخلی استودیو ساخته شده که امکانی برای پورت ps4 pro نداره و حتما باید میلیون ها دلار هزینه کنن
اسمش هم Unreal engine 4 :D
یه خروجی بهتر از Unreal engine برای استودیو با سابقه بسیار ساده است

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
The Outer Worlds حتما با موتور داخلی استودیو ساخته شده که امکانی برای پورت ps4 pro نداره و حتما باید میلیون ها دلار هزینه کنن
اسمش هم Unreal engine 4 :D
یه خروجی بهتر از Unreal engine برای استودیو با سابقه بسیار ساده است
مهم نیست چقدر هزینه بر هست این کار، اینهمه هم بازی indie و AA هست که Enhance نمیشن رو هیچکدوم. نکنه انتظار داشتی مایکروسافت برای PS4Pro هم هزینه و کمک بده؟ استودیو رو مایکروسافت نمیخرید خبری از X1 Enhanced هم نبود

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
برید وضعیت 2K20 رو ببینید یکمی دلتون شاد شه :D :

WWE 2K20 Looks Like an Absolute Disaster on PS4

در آستانه‌ی نسل نهم، بازی نسل ششمی میخوان عرضه کنن :))
اینم از قیافه‌ها:

View attachment 119646

انیمیشن موهارو :)) :

وقتی THq ورشکسته شد کمپانی 2k اومد حق لایسنس سری WWE رو خریداری کرد و استدیوی yukes ( استدیوی ژاپنی هستش ) هم که مال THQ بود و این استدیو رو هم خریداری کرد و همین استدیو برای THQ بازی کشتی کج هم میساخت . تو این سال های اخیر صرفا این بازی کشتی کج یه بازی خوب هستش و نه کم تر و نه بیشتر ( متای نسخه قبلیش 77 شد ) و مثلا یه چیزی نیست ببینیم و بگیم عجب بازی خفنی هستش و از این صحبت ها . تو نسخه 2018 این ورا بود که استدیوی سازنده اصلی سری NBA 2k sport یعنی Visual Concepts اومد تو بخش گرافیک و نور پردازی و انیمیشن ها و صدا گذاری یه سری کمک ها به استدیوی Yukes کمک هایی کرده ولی همگی به صورت کمک بوده بیشتر .

به خاطر این که از کیفیت بازی کشتی کج سران Take Two و در ادامش سران 2K راضی نبودن امسال خبری اومده که دیگه وظفیه ساخت کشتی کج از این به بعد به دست استدیوی اصلی بازی های ورزشی 2K Sport به نام Visual Concepts ساخته میشه که 6 استدیوی در نقاط مختلف جهان داره .

استودیو ژاپنی Yuke’s از سال 1999 و به مدت 20 سال مشغول تولید توسعه و ساخت سری بازی WWE 2K بود ولی از این به بعد قرار است این موضوع تغییر کند. به نقل از وب سایت Comicbook، شرکت 2K Games به تازگی و در همین راستا تایید کرد از این به بعد استودیو Yuke’s سری بازی‌های WWE 2K را نمی‌سازد و استودیو Visual Concepts به عنوان استودویوی سازنده این بازی انتخاب شده است. و استودیو Visual Concepts از سال 2013 و از بازی WWE 2K14 به بعد استودیو Yuke’s در ساخت این سری کمک کرده است. در همین راستا 2K Games بیانیه‌ای منتشر کرده که به شرح زیر است:

"از این زمان به بعد ساخت و توسعه سری WWE 2K و همچنین از بازی WWE 2K20 بر عهده استودیو Visual Concepts گذاشته شده است. این استودیو از زمان تولید و توسعه بازی WWE 2K14 با استودیو Yuke’s همکاری داشته است. از آن جایی که ما همچنان به سرمایه‌گذاری خودمان در سری بازی‌های WWE 2K ادامه می‌دهیم، این موضوع را فهمیدیم که که تیم استودیو Visual Concepts از استعداد و تعهد فراوانی برای تولید بازی‌های دیگر این مجموعه برحوردار است. همچنین ما از تیم Yuke’s بابت سال‌ها کار بر روی این سری قدردانی می‌کنیم و بی صبرانه منتظریم تا ببینیم که تیم Visual Concepts قرار است چه مواردی را به این سری اضافه کند."

استودیو Visual Concepts در گذشته بر روی سری بازی‌های NBA 2K هم کار کرده بود و همچنین در بخش انیمیشن‌ها، صداگذاری و نوشتن بازی‌های WWE نیز کمک کرده بود.

تو بخش چهره سازی این بازی وافعا ضعیفه ولی تو بخش انیمیشن ها و صدا گذاری و فیزیک و ... برید ببینید بازی بدی نیست و کیفیت بدی نداره ولی روی هم رفته خود سران 2K هم از روند کیفی این بازی به طور کلی راضی نیستن و کلیت بازی صرفا یه بازی متوسط هستش .

استدیوی Visual Concepts هم که همه میدونن چه استدیوی فوق العاده ای هستش و ..... ( بازی بسکتبالشون این نسل یه شاهکار تمام بود و فقط در این سال های اخیر پرداخت های درون برنامه ای سرش کلی انتقاد شده و اونم به خاطر اجبار سران Take Two هستش که گفتن باید پرداخت های دورن برنامه ای رو به بازی اضافه کنین و واقعا برای چی ؟؟!! بازی ای که 12 میلیون نسخه فروش رفته همین نسخه قبلی و واقعا نیازی نیست به این مسخره بازی ها ) و باید ببینیم با این بازی کشتی کج چی کار میکنن ولی من بازم دو به شک هستم واقعا چقدر میخوان رو این بازی کار کنن و سرمایه گذاری کنن و حتی Visual Concepts هم بخواد این بازی رو بسازه باید دید واقعا چقدر میخوان برای ساخت این بازی هزینه کنن . و من نمیدونم واقعا حتی Visual Concepts که وظیفه ساخت این بازی رو به عهده گرفته چقدر میخواد روی این عنوان کار کنه و این بازی رو با کیفیت بسازه . چون یه سری بخش های بازی باید از نو بازسازی بشه و کلا کار زیاد داره این بازی ....

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
@Romell
همین الان اولین نقد wwe2k20 اومد افتضاحی به بار آوردن اون سرش ناپیدا نمره ۵.۵ داده !!! این جز سایت های بوده که همیشه ۸ یا ۹ میداد این چند نسخه
احتمالا با جدایی از Youkes نتونستن تو این زمان خودشون وقف بدن با طراحی جدید مشکلات فراوانی در بازی پیدا شده اول که کنترل بازی به طرز عجیبی زمخت و بد شده بعد طراحی و مدلینگ به طرز عجیبی در گیم پلی دانگرید شدید میشه و وضعیت بدی به وجود میاد خلاصه که امیدی نیست برای نسل بعد باید دید چه حرکتی می‌زنن
960x0.jpg

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
@Romell
همین الان اولین نقد wwe2k20 اومد افتضاحی به بار آوردن اون سرش ناپیدا نمره ۵.۵ داده !!! این جز سایت های بوده که همیشه ۸ یا ۹ میداد این چند نسخه
احتمالا با جدایی از Youkes نتونستن تو این زمان خودشون وقف بدن با طراحی جدید مشکلات فراوانی در بازی پیدا شده اول که کنترل بازی به طرز عجیبی زمخت و بد شده بعد طراحی و مدلینگ به طرز عجیبی در گیم پلی دانگرید شدید میشه و وضعیت بدی به وجود میاد خلاصه که امیدی نیست برای نسل بعد باید دید چه حرکتی می‌زنن
View attachment 120196
اصلا بازی رو نباید منتشر میکردن . من فکر کنم فاجعه ترین نسخه این سری باشه و یه سری خبر حتی اومده بازی نیمه کاره رها شده بود و بازی با یه سری تعداد کم ساخته شده و خلاصه باید دید این سری نسل بعد به اوج بر میگرده یا نه ولی خب من خیلی چشمم آب نمیخوره و هیچ نظری هم دربارش ندارم و فقط چون این سری دیگه از نسخه بعدی تمام و کمال پروسه ساختش افتاده دست Visual Concepts کمی امیدوار کننده به نظر میرسه ولی بازم همونم تو پست فبلیم گفتم واقعا باید دید اینا میخوان از این بازی به عنوان یه بازی درجه یک شروع به ساختش کنن تو نسخه های بعدی یا این که نه فقط یه نسخه ای دور همی باشه و یه بازی متوسط و کم هزینه .....

واقعا اگه میخوان بازی رو مزخرف بسازن همون بهتر که هیچ وقت تولید نشه که طرفدار هاش کم تر حرص بخورن . یادش بخیر یه زمانی چقدر این سری رو بازی میکردم ولی خب دیگه کشتی کج کارای خفن مثل هوگان و برت هارت و شاین مایکلز و بم بم بیگلو و دونک و استون کولد و ....... رفتن دیگه هیچ رقمی برای خرید این سری ندارم ....

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اصلا بازی رو نباید منتشر میکردن . من فکر کنم فاجعه ترین نسخه این سری باشه و یه سری خبر حتی اومده بازی نیمه کاره رها شده بود و بازی با یه سری تعداد کم ساخته شده و خلاصه باید دید این سری نسل بعد به اوج بر میگرده یا نه ولی خب من خیلی چشمم آب نمیخوره و هیچ نظری هم دربارش ندارم و فقط چون این سری دیگه از نسخه بعدی تمام و کمال پروسه ساختش افتاده دست Visual Concepts کمی امیدوار کننده به نظر میرسه ولی بازم همونم تو پست فبلیم گفتم واقعا باید دید اینا میخوان از این بازی به عنوان یه بازی درجه یک شروع به ساختش کنن تو نسخه های بعدی یا این که نه فقط یه نسخه ای دور همی باشه و یه بازی متوسط و کم هزینه .....

واقعا اگه میخوان بازی رو مزخرف بسازن همون بهتر که هیچ وقت تولید نشه که طرفدار هاش کم تر حرص بخورن . یادش بخیر یه زمانی چقدر این سری رو بازی میکردم ولی خب دیگه کشتی کج کارای خفن مثل هوگان و برت هارت و شاین مایکلز و بم بم بیگلو و دونک و استون کولد و ....... رفتن دیگه هیچ رقمی برای خرید این سری ندارم ....
بدبختی اینه که هوگن بعد چند سال تو این نسخه برگشته برت هارت و آستن کلد اینا که پای ثابت هستند تو اکثر نسخه ها ولی متاسفانه مشکل اینجاست بازی اصلا رو به جلو نمیره بلد نیستن نمیدونن چیکار باید کنن

• Sad
Reactions: Romell

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بدبختی اینه که هوگن بعد چند سال تو این نسخه برگشته برت هارت و آستن کلد اینا که پای ثابت هستند تو اکثر نسخه ها ولی متاسفانه مشکل اینجاست بازی اصلا رو به جلو نمیره بلد نیستن نمیدونن چیکار باید کنن
آره خبر دارم این شخصیت ها به صورت لجند تو بازی هستن و بیشتر منظورم این بود که دیگه تو دنیای واقعی به هر حال با توجه به سنشون بازنشسته شدن و WWE هم که دیگه افت کرده و شده بچه بازی و یاد دوران WWF بخیر و چه چیزی بود اون زمان و التیمت واریر دوست صمیمی هوگان و .... ریزر رامون و کلی شخصیت دوست داشتنی و خلاصه این که کلی منظورم بود

البته همون طور که گفتی اگه بازی هم یه بازی درجه یک و خوش ساخت بود آدم شاید مجاب میکرد بریم بازی رو بخریم ولی هر سال که میرم یوتیوب گیم پلی بازی و کلیت بازی رو میبینیم اصلا من رو مجاب نمیکنه که برم بازی رو بخرم اونم به هر حال نسلی که باید بازی ها رو اوریج بخریم و خلاصه صحبت زیاده و ببینیم سری آینده این سری چه اتفاقی براش میفته ......

شرمنده از همه دوستان بابت پست اسپمی که دادم و به بزرگی خودتون ببخشید ...

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر