Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
اگه در بازی resident evil تیک گزینه Optimize quantizers رو بردارید تصویر بازیکنان دیگه بهم ریخته نیست ولی سرعت یه مقداری افت میکنه.تیک گزینه cpu daul core رو برای افزایش سرعت بهتره بزنید.
من اونو هم تيك زدم ولي باز سرعتش كمه!:(

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
من اونو هم تيك زدم ولي باز سرعتش كمه!:(

فعلا سرعت اجراي بازي ها در همين حد هست.همينم جاي خوشحاليه.ولي سرعت فريم ها در ورژنهاي جديد خيلي بهتره شده نسبت به ورژن هاي قديمي تر و اگه حتي سيستم متوسطي هم داشته باشي سرعت در حدي هست كه ميشه بازي كرد.

البته اين rev ها هنوز بتا هستند و غير رسمي و يكم زمان ميبره تا ورژن كامل شده و رسمي بيرون بياد.پس بايد منتظر ورژن ها جديدتر و كامل تر باشيم.

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
سلام دوست عزيز؛ من از پلاگين هاي خود برنامه استفاده كردم، اگه منظورت از بهم ريختن تصاوير مثل اين عكسيه كه تو فايل zip گذاشتم ميشه.
اين كارو بكن: برو به قسمت Config و علامت چك را از روي گزينه Optimize quantizers ورش دار.
اينم مشخصات سيستم من:
CPU: Intel Core 2 Quad 2.4
MB: Gigabyte X38
RAM: 4GB DDR2-Geil Black Dragon-1066
VGA: ATi Radeon HD3870x2 1GB(دوتا)

اقا من این کارارو کردم تصویر دیگه اون ریختی نیست ولی بازم بهم ریختس عکس هاش روهم میتونید از پایین بگیرید البته اول مثل اون عکسی بود که شما گذاشتید ولی الان نه فرق داره ولی فریم روی 25 تا 30 هستش بعد من پلاگین گرافیک رو گزاشتم روی dolphin video plugin(dx9) تصویر درست شد ولی فریم اومد روی 2 تا 7 اصلا قابل بازی نبود میخواستم ببینم شما هم همین وضعیت رو دارین
لینک عکس :http://www.2shared.com/file/4051019/cf3c7ac4/New_Folder.html
مشخصات سیستمم هم اینه cpu:e4600 dual core
ram:1 gig 800
vga:8600gt

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
اقا من این کارارو کردم تصویر دیگه اون ریختی نیست ولی بازم بهم ریختس عکس هاش روهم میتونید از پایین بگیرید البته اول مثل اون عکسی بود که شما گذاشتید ولی الان نه فرق داره ولی فریم روی 25 تا 30 هستش بعد من پلاگین گرافیک رو گزاشتم روی dolphin video plugin(dx9) تصویر درست شد ولی فریم اومد روی 2 تا 7 اصلا قابل بازی نبود میخواستم ببینم شما هم همین وضعیت رو دارین

اره برای منم به همین شکل هست ولی دیگه دستای بازیکنان کشیده نیست ولی یه مقداری هنوزم ناواضح هست اما نسبت به قبل بهتره.

در مورد فریم برای من دیگه اینقدر کم نیست.بهتره از پلاگین پیشفرض استفاده کنید.پلاگین dx9 سرعت کمتری داره.

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اقا اینجا کسی با ویندوز 64 بیت تست کرده ببینه فرق داره یا نه ؟
من resident evil 0 رو که میخوام بازی کنم فقط یه صفحه سیاه میاد و هیچی معلوم نیست کسی اینجا تونسته اجراش کنه یا نه ؟

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
آره دوست عزيز منم همين مشكل رو دارم.

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
میگم از هفته پیش تا الان 4-5 تا ورژن اومده منم همه رو دانلود کردم ولی تفاوتی ندیدم حالا قضیه اینا چیه کی هی هر روز یه ورژن جدید میاد ؟:confused:

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
تنظيمات لازم براي بازي resident evil remake

سلام.در بازي resident evil remake براي اينكه تصوير بازيكنان به درستي نشان داده شود بايد از قسمت config پلاگين dolphin video plugin (dx9) رو انتخاب كنيد و در قسمت general تيك گزينه Optimize quantizers رو برداريد كه تصوير بازي مانند عكس 1 خواهد شد ولي فريم افت زيادي خواهد داشت كه در صورت داشتن cpu و كارت گرافيك قدرتمند اين مشكل حل خواهد شد.

اگر از پلاگين ogl 0.1 استفاده كنيد و تيك گزينه Optimize quantizers رو هم برداريد تصوير بازيكنان مانند عكس 2 خواهد شد ولي فريم زياد افت نمي كند.

1.jpg
2.jpg

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
دوستان مینیمم سیستم واسه اجرا بازیهایه گیم کوب چیه/؟
من با این سیستم میتونم بازی کنم
Cpu:Amd 2.5 barton
Ram: 512 ocz dual channel
Vga: Geforce 5200 128bit

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر