اتصال ال سی دی به ps3 با کابل dvi-hdmi

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
مال من اول میشد حال نمیشه.
ولی وقتی وصل میکنی دکمه ی پاور را چند ثانیه بگیر تا یه صدایی بده و ریست بشه.شاید درست شد

palasht.gamer

کاربر سایت
Feb 3, 2011
1
نام
Om!D
سلام.من می خوام ps3 رو به مانیتور t1900
ال سی دی وصل کنم نمی شه لطفا راهنماییم کنید#:-s

منم مشکلم همینه
مانیتور من 1931 BW+ هستش
DVI و RGB داره
با کابل HDMI To DVI تصویر نمیده
لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
فکر کردم شاید سوال من با موضوع تاپیک بی ربط نباشه :

من امروز یه کابل hdmi گرفتم که بسیارکیفیتش عالی هستش به قیمت 42 تومان
پوشش سر فیش سیمم نقره ای رنگ و فلزی هست اما عصری که دقت کردم دیدم اون قسمت که سرسیم به ps3 متصل میشه (سرسیم) یعنی اطراف hdmi port دستگاهم هوای گرم خارج میشه و سوکت سیمم که فلزی هست خیلی بوسیله هوا گرم میشه ممکنه برای دستگاهم ضرری داشته باشه؟ یعنی یه وقت باعث خرابی hdmi port ویا اب شدن بدنه پشت دستگاهم بشه؟

چکار کنم؟ تازه الان هنوز هوا خنکه تیر و مرداد رو خدا بخیر برسونه

اینم از کابل 42 تومنی مابا کیفیت عالی :-s:((

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
فکر کردم شاید سوال من با موضوع تاپیک بی ربط نباشه :

من امروز یه کابل hdmi گرفتم که بسیارکیفیتش عالی هستش به قیمت 42 تومان
پوشش سر فیش سیمم نقره ای رنگ و فلزی هست اما عصری که دقت کردم دیدم اون قسمت که سرسیم به ps3 متصل میشه (سرسیم) یعنی اطراف hdmi port دستگاهم هوای گرم خارج میشه و سوکت سیمم که فلزی هست خیلی بوسیله هوا گرم میشه ممکنه برای دستگاهم ضرری داشته باشه؟ یعنی یه وقت باعث خرابی hdmi port ویا اب شدن بدنه پشت دستگاهم بشه؟

چکار کنم؟ تازه الان هنوز هوا خنکه تیر و مرداد رو خدا بخیر برسونه

اینم از کابل 42 تومنی مابا کیفیت عالی :-s:((

خوب این داغ کردن سر سیم تا حدی طبیعیه و شما اگه ps3 رو در یه محیط تقریبا باز بزاری مشکلی نخواهد بود و این داغی سرهای پورت هم در بی کیفیت ترین سیمها این موردی که بهش اشاره کردی پیش نمیاد چه برسه به ماله شما که 42 هم پولش رو دادی و خود من از یه کابله 10 تومنی hdmi استفاده میکنم و تازه دستگاه رو بخاطر محدودیت فضا گذاشتم داخله یه میزه تقربا بسته و فقط موقعه بازی درش رو باز میکنم و از ساله 2007 که خریدمش هم تا حالا هم مشکلی نداشتم و در فصلهای گرم هم یه پنکه کنارمه که هم خودم رو خنک میکنه و هم دستگاه رو و البته کولر اگه روشن باشه پنکه هم نمیخواد;)

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
خوب این داغ کردن سر سیم تا حدی طبیعیه و شما اگه ps3 رو در یه محیط تقریبا باز بزاری مشکلی نخواهد بود و این داغی سرهای پورت هم در بی کیفیت ترین سیمها این موردی که بهش اشاره کردی پیش نمیاد چه برسه به ماله شما که 42 هم پولش رو دادی و خود من از یه کابله 10 تومنی hdmi استفاده میکنم و تازه دستگاه رو بخاطر محدودیت فضا گذاشتم داخله یه میزه تقربا بسته و فقط موقعه بازی درش رو باز میکنم و از ساله 2007 که خریدمش هم تا حالا هم مشکلی نداشتم و در فصلهای گرم هم یه پنکه کنارمه که هم خودم رو خنک میکنه و هم دستگاه رو و البته کولر اگه روشن باشه پنکه هم نمیخواد;)

ممنون اقا اره اون قسمت هوای گرم خارج میشه و کانکتور hdmi رو گرم میکنه

با این حساب توریش نمیشه؟:-s

یعنی برم تو کار پنکه؟

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
مم این مشکل رو دارم ;)
کامپیوتر رو که وصل میکنم هیچ مشکلی نداره ولی با پلی 3 همین مشکل رو داره کهع شما میگید خیلی هم با تنظیسماتش ور رفتم نشد ولی تبدیلی گرفتم همش پارازیت و خیلی هم کیفیتش بده حاله ادم به هم میخوره با vga وصل میشه کسی راه حلی چیزی بلد بود یه ندایی بده :d

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
علتش خروج هوای گرم از اون قسمت دستگاه هست. چون اون طرف کابل که توی تلویزیونه خنک خنک هست

ایا باعث اسیب میشه به خود دستگاه؟
حالا اسیب با یه پنکه منتفی هست یعنی؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
علتش خروج هوای گرم از اون قسمت دستگاه هست. چون اون طرف کابل که توی تلویزیونه خنک خنک هست

ایا باعث اسیب میشه به خود دستگاه؟
حالا اسیب با یه پنکه منتفی هست یعنی؟

پنکه رو برای فصل تابستون استفاده کن چون به غیر از ps3 خودت هم باید خنک بشی و الان که هوا خوبه و استفاده نکنی بهتره چون گرد و خاک کمتری میره تو دستگاه و اگه شما دستگاه رو تو یه محیط باز بزاری حتی در تابستان هم نیازی به پنکه نداری ولی اگه مثله خودم در میز بسته میزاری باید تهویه هوا درست انجام بشه و برای اطمینان میتونی از یه کول پد که برای خنک کردن لبتاب هست هم استفاده کنی و اگه نمیدونی کول پد چیه یه سرچ تو گوگل بزن;)

این هم اصلا اسمش مشکل نیست و طبیعی هست و اصلا نگران نباش و xbox360 نیست که مراقبت زیاد بخواد:d

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
اینم عکسهای کابله که دقیقا همین رنگیهم هست

1-8M-Length-P10-High-Speed-F1000-HDTV-to-HDMI-Cable-Red-6343004959334275002.jpg

1.8m_High_Speed_F1000_1080P_5.9FT_HDTV_H_10337411.JPG

اون قسمت که سه تا پیچ داره فلزیه و میشه مثل اتیش به علت خروج هوای گرم از اون قسمت دستگاه میترسم بدنه دستگاهمو اب کنه البته سیم من قرمزه ولی دو طرفش یه شکله که تو این تصویر ال شکله یه طرفش

Reza_Math

کاربر سایت
Jul 4, 2011
1
سلام دوست من.من فکر میکنم شما زیادی وسواسی هستی.با اینکه کابل شما از بهترین نوع کابل ها است باز هم نگرانی.دلیل اینکه کابل شما بیش از حد داغه و شما هم این گرما رو به طور محسوس حس میکنی اینه که سر کابله شما فلزیه و همه اینو خوب میدونیم که فلز رسانای خوب گرما است.گرمای کابل HDMI هم به خاطر مقدار دیجیت های انتقالی طبیعیه و من مطمئنم که اگه شما یک کابل معمویا رو انتخاب کرده بودی گرماشو کمتر حس میکردی چون سرش پلاستیکی بود.نگران نباش مشکلی پیش نمیاد.فقط اگه فضای کنسولت آزاد تر باشه بهتره.اگر سوال دیگه ای هم داشتی بپرس.
With best wishes for you
Reza:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر