آیا واقعا استفاده EA از Microtransactions یک مشکل است؟

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
DS3_610.jpg

امروز EA اعلام کرد که تمام پروژه های آینده، Microtransactions خواهند بود؛ که این امر باعث ناخشنودی خیلی از گیمرها شده است. اما این حرکت چگونه تحت تاثیر بازی کردن بازی های شما قرار می گیرد؟

البته سوالات مختلفی برای این مشکل مطرح است. آیا تمام Microtransactions ها بد هستند؟ آیا اگر از آنها تنها در بازی های تک نفره (single-player) استفاده کنید دیگر به میل شما خواهد بود؟

این یک موضوع سیاه و سفید نیست، اما آینده Microtransactions در نهایت توسط مشتریان و آنچه تصمیم به حمایت گرفتند، پایین می آید. چه نوع از microtransactions مد نظر شماست؟ چه چیز بیش از همه قرار است رخ دهد؟ افکار خود را در این تاپیک به اشتراک بگذارید.

منبع خبری

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
حالا این
Microtransactions چی هست؟
:smartass:

http://forum.bazicenter.com/thread74986/

---------- نوشته در 12:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز خدمتتون عرض کردم تو پست قبلی: " مدیر این سایت منم و خبرهایی که قرار می دم رو در سایت هم می زارم. "

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
این یک موضوع سیاه و سفید نیست، اما آینده Microtransactions در نهایت توسط مشتریان و آنچه تصمیم به حمایت گرفتند، پایین می آید. چه نوع از microtransactions مد نظر شماست؟ چه چیز بیش از همه قرار است رخ دهد؟ افکار خود را در این تاپیک به اشتراک بگذارید.
چون گفتی افکارمونو به اشتراک بزاریم گفتم بگم که هیچی نفهمیدم از خبر ;;)
سپاس

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
EA با این کارش اگه انجام بده به صنعت کلا لطمه میزنه! بچه بازی میشه.همه یاد میگیرن فردا همه گیم ها هم همینجوری میشه! مثل خیلی از بازی ها که برای سود بیشتر خودشنو شبیه بازی بخوصوصی کردن که بیشتر بفروشن!!!

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
یعنی اینکه شما به جای اینکه مثلا با بازی کردن یه اسلحه ی قوی رو آنلاک کنی میتونی همونو اول بازی بخری. تو Dead Space 3 مثلا شما برای ساخت یک اسلحه به کیت های مختلف نیاز داری ولی اگه اون کیت ها رو نداشته باشی میتونی بخری. تو BF3 همچین چیزی بود و میشد تمام آپگریدهای جت یا یک کیت رو خرید بدون اینکه lvl up کرده باشی. Microtransactions قبلا هم تو بازیهای EA بوده و الان دیگه میخواد همگانیش کنه. از هر راهی که میتونه داره استفاده میکنه واسه بیشتر پول دراوردن ! فکر کنم EA جز اولین ناشرانی بود که از online pass استفاده کرد ، الانم که هنوز بازی نیومده داره DLCــشو میفروشه و اینم از Microtransactions که دیگه خودش گویای قضیه هست.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستانی که مثل من از متن خبر چیزی متوجه نشدن :
Today EA announced that all future projects would feature microtransactions, which has made many gamers irate. But does the move really affect how you play your games?
Of course, there are different layers to the problem. Are all microtransactions bad? Are they okay if you only use them in single-player?
It's not a black-and-white issue, but the future of microtransactions ultimately comes down to consumers and what they decide to support. What kind of microtransactions are okay with you? What is going too far? Share your thoughts in the comments below.

به طور کلی Microtransactions یعنی اینکه شما میتونید بجای تلاش و باز کردن رنک های بالاتر، سلاح ها و امکانات جدید و ..... از اول بازی اونا رو با پول خودتون بخرید. مثلا امکان داره توی یه بازی شما رنکتون 30 باشه و یه نفر دیگه هم رنکش 10 ولی اونی که رنکش 10 ـه امکانات جدیدتری نسبت به شما داشته باشه. چرا ؟ چون با پول خودش اومده امکانات و لوازم رنک های بالاتر ( 60 ، 70 ) رو برای خودش خریده و داره ازشون استفاده میکنه.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به طور کلی Microtransactions یعنی اینکه شما میتونید بجای تلاش و باز کردن رنک های بالاتر، سلاح ها و امکانات جدید و ..... از اول بازی اونا رو با پول خودتون بخرید. مثلا امکان داره توی یه بازی شما رنکتون 30 باشه و یه نفر دیگه هم رنکش 10 ولی اونی که رنکش 10 ـه امکانات جدیدتری نسبت به شما داشته باشه. چرا ؟ چون با پول خودش اومده امکانات و لوازم رنک های بالاتر ( 60 ، 70 ) رو برای خودش خریده و داره ازشون استفاده میکنه.

احسنت !! قدیما EA روز اول DLC در میکرد حالا دیگه دیده سود اون کافی نبوده زده تو کار فروش تک تک المان های موجود تو بازی !؟!؟!!! وافعاً که دمش گرم >:d<
در ضمن این حرکتش باعث به هم خوردن بازی میشه ! :| دیگه خیلی ها دنبال بالا رفتن رنکشون نیستن و اصلاً بازی رو روی رنک 50 شروع میکنن 8-|

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
دوستانی که مثل من از متن خبر چیزی متوجه نشدن :

اگه منظور شما ترجمه ی من بود که من همونجور که نوشته ترجمه کردم و تا جایی که تونستم سعی کردم مطلب رو ساده تر به خواننده برسونم.
اگه هم متن اصلی هست که درست می فرمایید چون توضیح کاملی دربارش ننوشته.

---------- نوشته در 02:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:48 PM ارسال شده بود ----------

پس با این وجود باید بهشون پول پرداخت کنیم تا این امکانات رو بدست بیاریم. البته اینطوری برای بازی های مولتی خیلی بد می شه چون شاید یکی این امکان رو بخره ولی اونی که این همه زحمت کشیده واسه رنکش نتونه بدستش بیاره!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اگه منظور شما ترجمه ی من بود که من همونجور که نوشته ترجمه کردم و تا جایی که تونستم سعی کردم مطلب رو ساده تر به خواننده برسونم.
اگه هم متن اصلی هست که درست می فرمایید چون توضیح کاملی دربارش ننوشته.

---------- نوشته در 02:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:48 PM ارسال شده بود ----------

پس با این وجود باید بهشون پول پرداخت کنیم تا این امکانات رو بدست بیاریم. البته اینطوری برای بازی های مولتی خیلی بد می شه چون شاید یکی این امکان رو بخره ولی اونی که این همه زحمت کشیده واسه رنکش نتونه بدستش بیاره!
اجباري نيست،مثلا براي يك اسلحه بايد به رنك ١٠ برسيد تا باز بشه حالا يكي مياد قبل از رسيدن به رنك ١٠ پولي پرداخت ميكنه و اونو بدست مياره.اون كسي هم نميخواد پول بده بازي ميكنه تا انلاك بشه

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
اون وقت آدم احساس ميكنه داره از ترينر استفاده ميكنه كه كلا كيف بازي از بين ميره!!!پول پرستا ببين چه كارايي ميكنن براي پاچيدن ملت!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر