شایعه آیا نسخه نسل بعد از بازی Uncharted یا Syphon ****** برای PS4 در حال ساخت است؟

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
xomdwag566a2ov1ewu7sz.jpg

در پروفایل شخصی به نام Rick Stalder که به عنوان طراح ارشد رابط کاربری در بخش آمریکایی سرگرمی های سونی فعالیت می کند آمده است:
در ماه آگوست 2013
یک بازی در سبک اکشن/ ماجرایی معرفی نشده ( انحصاری PS4)

ایشان در استودیو SCE Bend Studio فعالیت دارد و این استودیو از زمان عرضه Uncharted: Fight for Fortune دارای عنوان کاری مطرح شده ای نبوده و ممکن است به صورت بی حاشیه و بی خبر در حال کار بر روی یک عنوان جدید یا عنوان بعدی از سری Uncharted باشد.

این استودیو عناوین Uncharted: Golden Abyss و سری Syphon ****** را در کارنامه خود دارد و وجود عبارت ( اکشن/ ماجرایی ) ممکن است دلیلی باشد بر ساخت ادامه ای از هر یک از این بازی ها.

1

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
اکشن ماجرایی همممم اگه انچارتد رو بسازن عالی میشه البته هردوشون عالین ولی به احتمال 60% انچارتد 4 هست :d تازه ممکنه فروش ps4 بیشتر بشه :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من سایفون فیل تره .:d البته از ساخت بازی های به آینده معکول شده استدیو لندن هم به شدت استقبال میکردم مخصوصا 8 Days .:d

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اگه سایفون باشه که من از شدت خوشحالی خودمُ از پنجره شوت میکنم بیرون :crying1:
از 2011 یا 2012 هم بود شایعه ساختش بود ، یعنی میشه 8-> :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
Uncharted که باید منتفی باشه چون فکر نمیکنم سونی بند بیاد بسازتش! همون SF جدید رو بسازن روح هممون رو قرین رحمت ساختن!:D UC رو هم بهتره چند سال بعد دوباره خود ND بسازه!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
منظورت 8Daysه ؟:D

فکر کنم اون آنچارتده یه بازی پازلی بود کارتی بود نمیدونم . یادمه یه چیزی راجب یه همچین چیزی خونده بودم یادم نیست .:d
بلهههه .:d اشتباه لپی بود .:d

ویرایش : دقیقا کارت بازی بوده برای ویتا .:d

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
اگر بازی Syphone FiItter باشه خیلی استقبال می شه،این سری پر طرفدار جان تازه ای به کنسول سونی (چه PS Vita چه PS4) می ده
پس از نسخه سوم بر روی PS One چشممون خشک شد به یه سایفون فیل باحال و جذاب،انقدر با اون نسخه حال کردم که وقتی بازی Max Payne 2 اومد و تجربش کردم به شدت منو یاد این بازی انداخت،تو نسل هفتم هم که چشم و دلمون خشک شد به این سری چرا که خیلیها منتظرش بودن اما خبری از سایفون فی تر بر روی PS3 نشد،علاقه ها به طوری بود که هر بار سونی اعلام می کرد بازی بزرگ و پر طرفدار و یا سورپرایزی رو می خواد نمایش بده خیلی از دوستان می یومدن با ذوق می گفتن یا TLG هست یا SF که هیچ یک به واقعی شدن پیوند نخورد و PS3 از هر دوی اینها بی نصیب موند

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
فقط سایفون فـیلتر...با سه شماره اش زندگی کردم...اونموقع بازی می کردم بچه بودم و زبانم خوب نبود و اصلا نمی فهمیدم چی به چیه ولی خاطراتی ازش دارم که هیچ وقت یادم نمی ره.
نمی دونم شماره دوش بود یا سه یه مرحله داشت باید از روی یه پل رد می شدی که روش پر سرباز و ماشین نظامی بود و مخفی کاریش واقعا سخت بود...یا اول یکی از شماره هاش با چتر تو کوهستان میومدیم پایین.
لوکیشن های متفاوت از افریقای جنوبی گرفته تا چین و کاستاریکا و افغانستان! گفتم افغانستان تو یکی از شماره هاش یه مرحله کابل هم داشت!
اسلحه هاش که نظیرشون رو تو بازی دیگه ندیدم اصلا یه حس خاصی داشتن. واقعا حال می داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر