آیا بازیGTAدر pspهست و کیفیتش چه طوره

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
ایا بازی هایی جدیدی که میاد مثل همین Gta که اومده برای psp هم اومده
ایا بازی های جدیدی که میاد مثل فیفا 09 میشه رو psp هم نصب کرد(حالا تبدیل کنیم یا ....
میشه توضیح بدین؟؟؟
و یه سوال مهم دیگه کیفیت بازیهایی که تو پی اس پی هست چه طوره منظورم خود بازی هاست ایا کیفیتشون مثل همونی هست که در کنسول کامپیوتره یا کیفیتشون کمتره

مثلا من بازی Gta رو توی کامپیوتر بازی کنم و بیام تو psp بازی کنم کیفیتش کمتر نیست

در کل psp خوب هستش!!!!!!

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
این جدیده یعنی IV نه
به احتمال زیاد نمیاد
فایل های بازی های psp فایل های مخصوصی هستند و شما بازی هایی رو که روی پی سی نصب میکنید نمیتنید روی پی سی نصب کنید و باید بازی مخصوص psp رو بگیرید
اصلا نمی شه کیفیت این دو رو مقایسه کرد مطمدنا کیفیت بازی های psp کمتره
مثلا شما بازی کا آف دیوتی را رو پی نصب میکنید با هجم 8 گیگ ولی مموری psp شما فوقش 2 یا 4 گیگه
در کل کیفیت psp خیلی از پی سی کمتره
حتی نباید انتظار یک بازی سوم شخص رو داشته باشد در مورد gta
ممکنه مثل چند نسخه قبلی شخص رو باید از بالا کنترل کرد

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
ایا بازی هایی جدیدی که میاد مثل همین Gta که اومده برای psp هم اومده
ایا بازی های جدیدی که میاد مثل فیفا 09 میشه رو psp هم نصب کرد(حالا تبدیل کنیم یا ....
میشه توضیح بدین؟؟؟
و یه سوال مهم دیگه کیفیت بازیهایی که تو پی اس پی هست چه طوره منظورم خود بازی هاست ایا کیفیتشون مثل همونی هست که در کنسول کامپیوتره یا کیفیتشون کمتره

مثلا من بازی Gta رو توی کامپیوتر بازی کنم و بیام تو psp بازی کنم کیفیتش کمتر نیست

در کل psp خوب هستش!!!!!!
دوست عزیز
PSP دو تا GTA داره :
Vice city Stories
Liberty City Stories
و بعید می دونم GTA IV برای PSP بیاد
PSP برای خودش با فرمت مخصوص بازی اجرا می کنه و قابل تبدیل و این حرفا نیست ...
بازی های جدیدی مانند FIFA 09 . PES 2009 . و ... در فروشگاه ها و یا در اینترنت برای PSP موجود می باشند ... حد اکثر 1000 تومن ...
در مورد کیفیت هم کیفیت بازی های PSP در حد خودش خوبه ... از نظر گرافیکی چیزی کم نداره ... و در بعضی بازی های مثل God of war - Chains of Olypus کیفیت گرافیکی بازی (به نظر من) عالی است ...
در کل PSP کنسولی خوب و با امکانات کافی است ...

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
خوب عکسی چیزی دارین از بازیهایی که تو پی اس پی نصب شده(کیفییتش رو ببینم)

حالم رو که گرفتین من عاشق GTA هستم . پس چیکار باید کرد!!!!!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اینم چند تا عکس : :cheesygri

Lara_Croft_and_the_Lost_Valley-722243.jpg
بE
937271_20070102_screen024.jpg
GOW_COO_Screenshots_PSP_18.jpg

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوست من چون احساس میکنم تازه وارد هستید اینو میگم ناراحت نشی فقط در حد راهنمایی هستش.

1- به خاطر یه همچین سوالی لازم نیست که یه تاپیک جدا گانه در همون تاپیک های موجود هم بپرسید دوستان مجرب جوابتون رو میدن.
2- اگر دلیل برای خرید PSP فقط و فقط وجود GTA هستش از همین حالا بیخیالش بشی بهتره. بورو تو همون PC بازی کن. اصلا کلا فلسفه بازی های PC و PSP جداست و اصلا هم نباید با هم مقایسه شن.

GTA Liberty City

liberty city 01.jpg
liberty city 2.jpg

GTA Vice City

vice city 1.jpg
vice city 2.jpg

dc_error691

کاربر سایت
Apr 14, 2008
186
نام
علی
فردین جون راست میگه اگه فقط واسه GTA و بازی های سوم شخص میخوای نگیر نمیشه یه کنسول دستی با این حجمو با PC مقایشه کرد
راستی a.REWER جان فرم تاپیکو بهم زدی!

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
فردین جون راست میگه اگه فقط واسه GTA و بازی های سوم شخص میخوای نگیر نمیشه یه کنسول دستی با این حجمو با PC مقایشه کرد
راستی a.REWER جان فرم تاپیکو بهم زدی!

اصلا هم فرم تاپیک رو به هم نریخته
اگه صبر کنی عکس ها بعد از مدتی کوچک میشن
در ضمن دوست عزیز درسته که گرافیکه psp خوبه ولی هرگز به پای بازی های pc نمیرسه:smile:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
وای که چقدر خندیدیم :laughing:

ما هم میدونیم کوچیک میشن اما ربطی به لود شدن عکسها نداره اون ها همچنان لود میشن و بدین ترتیب تاپیک هم از نظر حجمی زیاد سنگین میشه. اونایی هم که دایال آپ دارن تا فردا فکر کنم باید منتظر شن تا کوچیک بشه. :cheesygri

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
اصلا هم فرم تاپیک رو به هم نریخته
در ضمن دوست عزیز درسته که گرافیکه psp خوبه ولی هرگز به پای بازی های pc نمیرسه:smile:
برادر این حرف شما از اساس اشتباه............اصلا بازی های psp با pc نمیشه...:biggrin1:
psp کنسول قابل حمل فکر کنم جزو کنسول دستی به حساب میاد و خیلی ها با بازی psp بیشتر حال میکنند...بسته به سلیقه است

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
برادر این حرف شما از اساس اشتباه............اصلا بازی های psp با pc نمیشه...:biggrin1:
psp کنسول قابل حمل فکر کنم جزو کنسول دستی به حساب میاد و خیلی ها با بازی psp بیشتر حال میکنند...بسته به سلیقه است
منظور منو نفهمیدین
من در جواب دوستمون گفتم که بازی های PSP به پای بازی های PC نمی رسه
چون سخت افزار های PC, PSP را نباید با هم مقایسه کرد
قبول ندارید؟
ذر ضمن خوبه بدونید بعضی شبیه ساز ها هستند که میشه بازی های PSP را روی PC بازی کرد:cheesygri

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
لگ:((

اقا من موقعی که جی تی ای چه وایسیتی چه لیبرتی بازی میکنم لگ داره.پی اس پیم اسلیمه و 4.1 هست.چکار کنم رفع شه لگ؟مرسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر