آندروید 4 Ice Cream و مباحث مرتبط

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
عرضه شده.سورس کدش هم منتشر شده
باید صبر کنید تا برای گوشی مورد نظرتون بیاد
مثل اینکه برای HTC HD2 اومد :d الان هم دارم باهاش کار میکنم ! Final Beta هستش ، به نظر جالب میاد اما من با قبلیا بیشتر حال کردم البته شاید به خاطر اینکه این بتا هست هنوز اونجور که باید به دل نمیشینه !

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
مثل اینکه برای HTC HD2 اومد :d الان هم دارم باهاش کار میکنم ! Final Beta هستش ، به نظر جالب میاد اما من با قبلیا بیشتر حال کردم البته شاید به خاطر اینکه این بتا هست هنوز اونجور که باید به دل نمیشینه !
اضافه کنم که تمامی این رام ها کاستوم هستن ... و هم چنین برای HD2 نسخه پورت شده هست ...
به عنوان مثال برای گلکسی اس ورژن teamhacksung که قراره پایه Cyanogenmod9 باشه اومده وتا حدودی هم بی نقص است و قراره به زودی ورژن stable اش هم بیاد ...

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
playbook خیلی کوچیکه خدایی من ۱ هفته دستم بود ، اسکرینش هم اندازه گوشیم بود تقریبا :d
گالاکسی ۱۰.۱ گرفتم هفته دیگه میاد دستم بجاش :)

یه سوال این نکسوس جدیده خیلی تغییر کرده نسبت به قبلیش ؟
به نظرتون ارزش داره قبلیرو الان بگیرم ؟
فکر نکنم چون همین گوشی که دارم ازش بهتر ولی ۴جی میخوام بگیرم ...

www.google.com/nexus

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
اضافه کنم که تمامی این رام ها کاستوم هستن ... و هم چنین برای HD2 نسخه پورت شده هست ...
به عنوان مثال برای گلکسی اس ورژن teamhacksung که قراره پایه Cyanogenmod9 باشه اومده وتا حدودی هم بی نقص است و قراره به زودی ورژن stable اش هم بیاد ...
مسلما" پورت شدست ! HD2 که Android نیست کلا" ! همه رامهای آندرویدش پورت های کوک شده هستن .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
Icecream sandwich MR1(4.0.3 برای Nexus Sهم اومد و الان دارم گوشی رو آپدیت میکنم :D حجمش هم 128 مگابایت هست !

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
آپدیت شد ! :D

ولی بعد از آپدیت دیگه WiFi هیچ چیزی رو پیدا نمیکنه !!! چیکار کنم ؟

---------- نوشته در 12:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 PM ارسال شده بود ----------

بدبخت شدیم :|

4.0.3 با سیم کارت های ما مشکل داره و WiFi از کار میفته :| هیچ کرنلی هم هنوز نتونسته مشکل رو برطرف کنه ! پس همه مثل من ذوق زده نشید و گوشی رو فرتی آپدیت کنید که به این فلاکت بیفتید :|

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
آپدیت شد ! :D

ولی بعد از آپدیت دیگه WiFi هیچ چیزی رو پیدا نمیکنه !!! چیکار کنم ؟

---------- نوشته در 12:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 PM ارسال شده بود ----------

بدبخت شدیم :|

4.0.3 با سیم کارت های ما مشکل داره و WiFi از کار میفته :| هیچ کرنلی هم هنوز نتونسته مشکل رو برطرف کنه ! پس همه مثل من ذوق زده نشید و گوشی رو فرتی آپدیت کنید که به این فلاکت بیفتید :|

عزیز این مشکلات هیچ ربطی به ساپورت سیمکارت و این جور چیزا ندار
تمام این مشکل از رام پورت شد هست
چون این رامهای ورژن های اولیه هست از این مشکلات داخلش به شدت زیاد
پس نگران نباشید و مطمعن باشید رام مناسب براش کوک می کنن و می تونید ازش استفاد کنید...... ولی فکر کنم گوگل گفته برای گوشی شما آپدیت رسمی مید

اولین رامی که برای گلکسی اس پورت شد تاچش اصلا کار نمی کرد :D
رامهایی که الان برای HD2 اومدن کلی از این مشکلات دارن

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
من رام رسمی و خود Google رو ریختم گوشیم هم Nexus s هست و آپدیت رسمی رو دریافت کرد ، اگر برید And-roid.ir میبینید که مشکل کاملا جدی هست و به سیم کارت های ما هم دقیقا ربط داره من که برگشتم فعلا روی MIUI 2.37 دوباره !

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
دوستان کسی نمیدونه برای Galaxy Note کی میاد؟

همزمان با عرضه برای S II میاد

---------- نوشته در 12:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:38 AM ارسال شده بود ----------

من رام رسمی و خود Google رو ریختم گوشیم هم Nexus s هست و آپدیت رسمی رو دریافت کرد ، اگر برید And-roid.ir میبینید که مشکل کاملا جدی هست و به سیم کارت های ما هم دقیقا ربط داره من که برگشتم فعلا روی MIUI 2.37 دوباره !

سیم کارت رو پشتیبانی میکنه اما وای فای نه کار نمیکنه اپدیت بعدی این مشکل رفع میشه

(اگر گوشیت روت هست (مال من نیست) همین الان میتونی وای فای رو دوباره کار بندازی

SUBASA

کاربر سایت
Sep 1, 2011
20
نام
ATA
متاسفانه منم گوشیم رو آبدیت کردم و وایفایش کار نمیکنه مال من htc sensation هستش.یه مشکلم داره که نور ویدئو رو درست تنظیم نمیکنه وکم نور میشه جالب اینجاست که فقط تو ویدئو این مشکل بیدا شده!!!!!!
یکی ام اینکه sd card رو بعضی وقتها نمیشناسه!!!!من تا حالا به این 3مشکل برخوردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر