آموزش uncorrupted پروفایل 360

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
419
نام
باواریا
سلام بچه ها دستگاه من دیگه اچیمنت بازی جدید قبول نمیکنه 220 تا بازی رو پروفایلم هست هر بازی دیگه ای میزارم ثبتش نمیکنه میشه بازیهایی که رو پروفایم هست پاک کنم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
1,645
نام
Ali
سلام بچه ها دستگاه من دیگه اچیمنت بازی جدید قبول نمیکنه 220 تا بازی رو پروفایلم هست هر بازی دیگه ای میزارم ثبتش نمیکنه میشه بازیهایی که رو پروفایم هست پاک کنم؟
من یک پروفایل داشتم که اونو با برنامه پروفایل ادیتور پچ کردم تا تمامی اچیمنتها باز بشن و امتیاز بره بالا و بعد از اون مثل شما شد و دیگه هیچ اچیمنتی ثبت نمیشد و هر کاری هم کردم درست نشد و خوشبختانه من بک اپ از پروفایلم قبل از تغیرات داشتم و از اون استفاده کردم و فکر نکنم این مشکل ربطی به پر شدن پروفایل داشته باشه و حتما شما با یه برنامه تو پروفایل دستکاری کردی که اینجوری شده.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,035
دوستان من پروفايل هام رو كه corrupted شده بودن ، درست كردم با اين روش ، يعني الان اچيومنت ها و gamersscore و بقيه چيز ها هست ، ولي وقتي بازي مي زارم ، سيو ها رو نميشناسه ، چيكار كنم ؟؟؟
تقريبا سيو 200 تا بازيم توشه ، كمك كنيد :((

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,035
دوستان يكي نيست به داد ما برسه ؟
من با horizantal اون consol id , يه id ديگه رو هم عوض كردم باز جواب نداد !
Save ها همش icon دارن تو خود xbox360 ، ولي وقتي مي رم تو بازي ، مي گه سيو ها صدمه ديدن ، يا delete كن يا بدون سيو كردن ادامه بده !

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,127
نام
روشن
دوستان من پروفايل هام رو كه corrupted شده بودن ، درست كردم با اين روش ، يعني الان اچيومنت ها و gamersscore و بقيه چيز ها هست ، ولي وقتي بازي مي زارم ، سيو ها رو نميشناسه ، چيكار كنم ؟؟؟
تقريبا سيو 200 تا بازيم توشه ، كمك كنيد :((
همون کاری که برای پروفایل کردی رو برای سیو ها هم انجام بده، اکثر سیو ها با همون روش برمیگرده. من که خودم امتحان کردم کار کرد.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,035
اين روشي رو كه گفته بوديد رو هم همون روز امتحان كردم (البته با كمك amir.movafagh ) ولي بازم نشناخت !!!
مسئله خيلي حياتيه ، كمك كنيد :(

D@N!3L

کاربر سایت
Nov 15, 2011
7
نام
دانیال
خسته نباشيد. من توي همين بازيسنتر يه تاپيكي ديدم به اسم آموزش استفاده از سيو ديگران. مشكل شما با راه حل اون تاپيك رفع ميشه

Last edited by a moderator:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,371
نام
علی
Help !!!!!!!!!!!!!

دوستان پروفایل من کلا نا پدید شده و اصلا نیستش وقتی توی storage و games میرم هم زیر سیو بازیها نوشته corrupted profile چی کار کنم ؟ خیلی ضروریه !!!!!
همچنین بازی re4 رو هم که نصب کرده بودم غیب شده و الان عملا نیستش توی هارد که پاکش کنم و فقط 4 گیگ از فصای هارد باقی مونده.

راستی عکسهای صفحه اول مثل اینکه خراب شده میشه لینک سالمش رو بزارید یا یه توضیح بدید که اون مرحله اخر چطور با Xtaf_Release_Gui باید تغییرات رو سیو کنیم.
با تشکر

آخرین ویرایش:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,371
نام
علی
راستی عکسهای صفحه اول مثل اینکه خراب شده میشه لینک سالمش رو بزارید یا یه توضیح بدید که اون مرحله اخر چطور با Xtaf_Release_Gui باید تغییرات رو سیو کنیم.
با تشکر
ممنون میشم راهنمائی کنید.

aidin-m

کاربر سایت
Jan 5, 2011
21
نام
امین
مشکل در uncorrupt پروفایل ؟؟!!

وقتی یه پروفایل رو از یک دستگاه به دستگاه دیگه با برنامه CON Flag Remover انتقال میدی فلگ ها یکی میشن و موقع lan بازی کردن نمیذاره هر دو دستگاه همزمان وارد lan بشن و بازی کنند برنامه ای هست که بشه flag area رو دستی تغییر داد؟ (حتی در صورت تغییر نام پروفایل ها)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,197
نام
مهدی
سلام
اگه کسی کمکی از دستش بر میاد دریغ نکنه
ایکس باکسمو روشن کردم و دیدم که فلشی که پروفایل و سیو و تمام زندگیم دی: توش بوده بالا نمیاد و فکر کنم سوخته باشه( کسی تا حالا تجربشو کرده؟)چرا سوخته؟

من از قبل با برنامه USBXTAFGUI_v44 پروفایل رو تو کامپیوتر ریخته بودم ولی الان که هر چی میریزم تو یه فلش دیگه یا هارد ایکس باکس پروفایل رو نمیشناسه. فک کنم برا این باشه که آدرس پروفایل قبلی رو ندارم
منظورم این هست:
E000160AAE097EE0
FFFE07D1
00010000
کسی راه حلی نداره که بتونم پروفایلمو برگردونم؟

Dárk

کاربر سایت
Jan 15, 2013
9
یک راه بهتر!
دکمه XBOX بزرگرو بزنید<"Download Profile"<ای میل و پسوردتونو صحیح وارد کنید و تموم :d

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,197
نام
مهدی
کسی نمیخواد راهنمایی کنه؟
راستی هر چند وقت یکبار از طرف ماکروسافت ایمیل برام میاد که بازی ها رو معرفی میکنه
تو متن ایمیلش گیمر تگ fu11 game هم هست(یعنی همین پروفایلم)

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
سلام

پروفایل من هنگام آپدیت داشبورد برای اجرای بازی injustice خراب شده(corrupted) این روش را برای درست کردنش انجام دادم اما توی مرحله استفاده از Xbox 360 Hash Block Calculator پروفایلمو باز نمیکنه و ارور میده باید چی کار کنم؟؟:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟