آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
اي كاش به رابط كاربريش كاري نداشتن. به نظر من كه خيلي خوب بود و مشكلي نداشت و بهش عادت كرده بودم!

dark_shadow

کاربر سایت
Nov 28, 2009
137
خب شما اگه از 9.6 استفاده ميكني(آخه هم 9.7 و هم 9.6، 1888 رو دارن.) اون تنظيماتي كه برا gow1 رو گذاشتم، استفاده كن، قاعدتا نبايد مشكلي باشه. چون من ندارم!
خیلی ممنون دوست عزیز. با تنظیماتی که گفته بودی اون قسمت رو طی کردم.( البته از image استفاده نکردم اینبار. از خود dvd اجرا کردم )

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
شما میتونی ورژن dx9 رو برای اگوست رو از اینجا دان کنی DirectX Runtime 08/2009 Download
اگه وین 64 بیت بریزی خوب هست و کمی به فریم اضافه میشه در مورد خطهای سبز حتما از اخرین ورژن gsdx استفاده کن و در قسمت advanced گزینه clamp mode رو بزار روی normal یا high شما کارت گرافیکت چیه ؟ شما باید از sse2 فقط استفاده کنی چون با ssse3.4 نمیتونی بعد در مورد ارور یه عکس از ارورت و از کنسول برنامه بزار ببینیم مشکلش چیه
سلام اون دوست نشونم دادکه دایرکسم چنه زدم نشون داد 11 هستش
از برنامه هم هر دو تا رو دارم این دوتایی که گلدن گذاشته کامل هستش همه لگانسیو بایوس ها رو هم داره وقتی میزارم روی ورژن 9.7 نمیزاره از دایرکس 10 یا 11 استفاده کنم ولی توی 9.6 میزاره استفاده کنم وقتی میارم رویاون SEE2 ها 4 تا داره نمیزاره استفاده کنم فقط اولی رو میزاره بعدش روی بیه که میزارم میگه باید اپدیت بشه منکه گیج شدم گرافیکم هم 9800 جی تی هستش اون ط ها هم درست نشد کلنگ جون البته الان بازی روی 60 فریم میاد گاو 1 ولی فک کنم یه راهنمایی بهتر کنید بهتر میشه مثلا تووی متال گیر 3 خوب میاره اولش ولی ولی کمی میری جلو فریم میاد پایین100 در صد سی پی یو میره بالا نمی دونم چرا البته من همه بازی ها رو روی تنضیماتی که گلدن گذاشته انجام میدم باید دستکاری کنم فک کنم اون خط سبز هم باید دستگاری کنم دقیق برام بگو :love::love::love::love::love::love:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
از برنامه هم هر دو تا رو دارم این دوتایی که گلدن گذاشته کامل هستش همه لگانسیو بایوس ها رو هم داره وقتی میزارم روی ورژن 9.7 نمیزاره از دایرکس 10 یا 11 استفاده کنم ولی توی 9.6 میزاره استفاده کنم وقتی میارم رویاون SEE2 ها 4 تا داره نمیزاره استفاده کنم فقط اولی رو میزاره بعدش روی بیه که میزارم میگه باید اپدیت بشه منکه گیج شدم گرافیکم هم 9800 جی تی هستش اون ط ها هم درست نشد کلنگ جون البته الان بازی روی 60 فریم میاد گاو 1 ولی فک کنم یه راهنمایی بهتر کنید بهتر میشه مثلا تووی متال گیر 3 خوب میاره اولش ولی ولی کمی میری جلو فریم میاد پایین100 در صد سی پی یو میره بالا نمی دونم چرا البته من همه بازی ها رو روی تنضیماتی که گلدن گذاشته انجام میدم باید دستکاری کنم فک کنم اون خط سبز هم باید دستگاری کنم دقیق برام بگو :love::love::love::love::love::love:
کسی جواب ما رو نداد

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234

دست عزيز cpu شما فقط ميتونه از SSE2 استفاده كنه و SSSE3,4.1,4.2 مخصوص اينتل هست(تازه اونم ورژناي خاصيش!). در مورد dx هم اگه dxdiag رو از run زدي بايد بگم كه اونجا فقط قابليت dx ويندوز رو ميگه نه ورژن dx شما و ممكنه كه اصلا dx جديد و به روز رو سيستم شما نصب نباشه. شما آخرين ورژن dx رو از سايت مايكروسافت يا از تو اين مجله‌هاي بازي بگير نصب كن شايد درست شه. برا اون خط ها هم نگفتي از چه ورژني استفاده ميكني. ولي علي‌الحساب قسمت Advanced رو ري Default بذار و اين پلاگين گرافيك هم دان كن و ازش استفاده كن، Pixel Shader رو هم روي 3 بذار! و تيك Native رو هم بزن. در مورد اينكه 100درصد Cpu مشغول ميشه هم نگران نباش بعضي وقتا طبيعيه! متال گير رو هم من تا حالا تست نكردم ببينم چجوريه
موفق باشي عزيز;)

آخرین ویرایش:

Gas

کاربر سایت
Oct 25, 2009
31
نام
ali10129
یه تشکر مخصوص مال دو دوست عزیزم
kolange_edalat2001وGolden7light
که منو توی دانلود این برنامه یاری کردند با 0.9.7دارم حال می کنم
GOD OF WAR1رو خیلی باهاش رفتم عالیه ممنون********$$$$

با اجازتون این لینک رو توی سایت دیگه هم گذاشتم تا شما رو دعا کنند

در ضمن اگه شد آموزش تنظیمات این نسخه رو هم بزارید. فعلاٌ

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
دست عزيز cpu شما فقط ميتونه از SSE2 استفاده كنه و SSSE3,4.1,4.2 مخصوص اينتل هست(تازه اونم ورژناي خاصيش!). در مورد dx هم اگه dxdiag رو از run زدي بايد بگم كه اونجا فقط قابليت dx ويندوز رو ميگه نه ورژن dx شما و ممكنه كه اصلا dx جديد و به روز رو سيستم شما نصب نباشه. شما آخرين ورژن dx رو از سايت مايكروسافت يا از تو اين مجله‌هاي بازي بگير نصب كن شايد درست شه. برا اون خط ها هم نگفتي از چه ورژني استفاده ميكني. ولي علي‌الحساب قسمت Advanced رو ري Default بذار و اين پلاگين گرافيك هم دان كن و ازش استفاده كن، Pixel Shader رو هم روي 3 بذار! و تيك Native رو هم بزن. در مورد اينكه 100درصد Cpu مشغول ميشه هم نگران نباش بعضي وقتا طبيعيه! متال گير رو هم من تا حالا تست نكردم ببينم چجوريه
موفق باشي عزيز;)
سلام اقا به خدا من دیگه خجالت می کشم :blushing::blushing:
دوستان بازی گاو1 رو میاره 60 فریم ولی صفحه سبزه نمی دونم چرا اون پلاگین رو هم گفتی گرفتم داشتم تو پلاگین ها اقا من اون ورژن اولی که خودت گذاشتی من گرفتن 9.6 کامل :love::love: الان دارم این دایرکس که 9 هستش می گیرم که کلنگ جون گزاشته ببینم بهتر میشه یا نه دوستان فقط مشکل این خط های سبز رو برام درست کنید:love::love: اون کار ها رو که خودت گفتی کردم نشد :love:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
:birthday::birthday:اقا یه خبر خوششششششش:love::love::love::love::love::love:
اقا من مشکل رو یافتم :laughing::laughing::laughing:
با راهنمای دوستمون که گفته بود دایرکس رو باید درست کنی :blushing: من اول اون شماره 10 رو که کلنگ گفته بود زدم نشد زیاد مشکل داشت خط های سبز هم زیاد روی صفحه بود :confused: ولی با این دایرکس جدیده که که بهم داد همون 9 ورژن اگوست واقعا عالی بود من الان دارم گاو 1 رو بازی می کنم بدونه گیر عالی شده خیلی عالی :love::love::love::love: انوقت من با ورژن 9.6که گلدن جا ن گذاشته بود امتحان میکردم نمی گذاشت از gtdx sse2 با ورژن بالاتر استفاده کنم ;) همون اولی رو میزاشت روی این یکی دایرکس رو که زدم میزاره با اخرین ورژن sse2 استفاده کنم تازه دایرکس 11 رو هم برام فعال کرده :love::love: رو هر کدوم که میزنم عالی میاره از خود پلی دو هم بهتر :love::love: :thanks:یه تشکر از دوستان خوبم کلنگ و گلدن جان می کنم :love::love::thanks: انشا الله ماهم روزی جبران کنیم :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
يك سوال از آقاي kolange_edalat2001 دارم اونم اينه كه در قسمت Blog سايت رسمي pcsx2 گفته شده در ورژن بعدي
از پردازنده هاي چهار هسته اي استفاده ميشه ايا اين خبر رو درست گفتم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
يك سوال از آقاي kolange_edalat2001 دارم اونم اينه كه در قسمت Blog سايت رسمي pcsx2 گفته شده در ورژن بعدي
از پردازنده هاي چهار هسته اي استفاده ميشه ايا اين خبر رو درست گفتم

سلام دوست عزیز بله دارن رو این مسئله کار میکنن همونطور که میدونید این شبیه ساز بیشتر از dual core کشش نداره و شما اگه cpu 8 هسته ای هم داشته باشی این برنامه فقط قدرت ساپورته dual رو داره البته تاثیر داره ولی نه اونجوری که باید و شاید که تمام قدرت بگیره نیست بله فعلا دارن GUI برنامه کار میکنن که برای رابط گرافیکی هست گویا این ورژن خیلی بهتر میشه ;)

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام .

اقا من یه مشکل عجیب گرافیکی تو بازی GOW 1 دارم که هر تنظیماتی هم انجام میدم افاقه ای نمیکنه . هم با ورژن 9.6 تست کردم و هم با ورژن 9.7 . همه پلاگین های گرافیکی و بخش های دیگه هم که تو این چند صفحه اخیر نوشته بودید رو دستکاری کردم اما فرقی نکرد. 9.0 DirectX هم اخرین ورژنش نصب هست روی PC . خود بازی کاملا روون اجرا میشه و هیچ مشکلی نه از لحاظ فریم ریت و از لحاظ های دیگه نداره غیر از همین مشکل گرافیکی .
و اما این مشکل چیه ...
اول از همه اینکه مشکل خیلی حادی نیست اما خب چون میدونم میشه رفعش کردم گفتم بیام سوال بپرسم . وقتی بازی شروع میشه همون مرحله اول که روی کشتی هستیم خود Kratos یه جوریایی تو بازی پایدار نیست :D یعنی چه طوری بگم واسه یه لحظه غیب میشه دوباره میاد . البته زیاد وخیم نیست . یه مشکل دیگه هم این که وقتی موج دریا میخوره به کشتی و اب وارد کشتی میشه به جای اینکه به شکل قطره باشه به شکل مربع های کوچکه ! چون من فقط اولش رو بازی کردم همینا به چشمم خورد مطمئنا در ادامه مشکل های دیگه ای هم داره .

سیستم هم این هست :

Processor:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz

Graphic Card:
NVIDIA GeForce GTX 260 OC

Memory:
4GB RAM

حالا دوستان اگه راه حلی چیزی برای این مشکل دارن ممنون میشم بیان کنن .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
سلام .

اقا من یه مشکل عجیب گرافیکی تو بازی GOW 1 دارم که هر تنظیماتی هم انجام میدم افاقه ای نمیکنه . هم با ورژن 9.6 تست کردم و هم با ورژن 9.7 . همه پلاگین های گرافیکی و بخش های دیگه هم که تو این چند صفحه اخیر نوشته بودید رو دستکاری کردم اما فرقی نکرد. 9.0 DirectX هم اخرین ورژنش نصب هست روی PC . خود بازی کاملا روون اجرا میشه و هیچ مشکلی نه از لحاظ فریم ریت و از لحاظ های دیگه نداره غیر از همین مشکل گرافیکی .
و اما این مشکل چیه ...
اول از همه اینکه مشکل خیلی حادی نیست اما خب چون میدونم میشه رفعش کردم گفتم بیام سوال بپرسم . وقتی بازی شروع میشه همون مرحله اول که روی کشتی هستیم خود Kratos یه جوریایی تو بازی پایدار نیست :D یعنی چه طوری بگم واسه یه لحظه غیب میشه دوباره میاد . البته زیاد وخیم نیست . یه مشکل دیگه هم این که وقتی موج دریا میخوره به کشتی و اب وارد کشتی میشه به جای اینکه به شکل قطره باشه به شکل مربع های کوچکه ! چون من فقط اولش رو بازی کردم همینا به چشمم خورد مطمئنا در ادامه مشکل های دیگه ای هم داره .

سیستم هم این هست :

Processor:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz

Graphic Card:
NVIDIA GeForce GTX 260 OC

Memory:
4GB RAM

حالا دوستان اگه راه حلی چیزی برای این مشکل دارن ممنون میشم بیان کنن .

ببین عزیز من شما اول بگو داری با کدو وؤژن شبیه ساز کار میکنی و پلاگین گرافیکت رو چی گزاشتی و سوم اینکه باید حتما اخرین ورژن رو دان کنی در مورد این مشکل تو اینجور مواقع در قسمت Advanced باید clamp mode رو به normal و یا high افزایش بدی این مشکلات بان تغییرات رفع میشه و سعی کن gsdx10 استفاده کنی که بهتر است البته باید وین vista یا 7 داشته باشی که توصیه میکنم داشته باشی چون سیستمت خوبه حتما gsdx 2270 دان کن ;)

saeid33

کاربر سایت
Aug 26, 2009
33
سلام
شبیه ساز سونی 2 ورژن PCSX2 9.6 و PCSX2 9.7 را میخواستم در ضمن کدام ورژن فویتره و بازیها را راحت اجراع میکنه.ممنون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
سلام
شبیه ساز سونی 2 ورژن PCSX2 9.6 و PCSX2 9.7 را میخواستم در ضمن کدام ورژن فویتره و بازیها را راحت اجراع میکنه.ممنون

اول این رو دان میکنی
PCSX2 Beta 1888 installer (with plugins) Recommended! (20 September 2009)

DOWNLOAD

بعدش این رو هم دان میکنی میریزی جایی که بالایی هست
Pcsx2-legacy-r2186.7z

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر