آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
دوستان مشکل GOW2 کی حل میشه؟بعد 3ماه آخرین ورژن pcsx2 رو گرفتم بازم ایراد داره که.وقتی تیک Native رو تو همه ی بازیها بزنی گرافیک در حد ps1 میشه.ولی تو gow2 وقتی تیکشو بر میداری هنوز بعد 3 ماه تصویر مات میشه.پس حالا حالا ها نمیشه درست اجراش کرد.نه فرهاد جان؟

این مشکل خیلی وقت هست که حل شده دوست عزیز شما تیک NATIVE رو وقتی بزنی گرافیک اصلی بازی رو بهش ما نشون میده یا نه میتونی خودت بالا ببری شما باید از PIXE3 استفاده کنی و در ADVANCED گزینهای LAMP MODE رو روی NORMAL یا HIGH ّبزاری

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
تنها بازی که من بدون ایراد و افت فریم و گیر نکردن توی demo و cutscene ها اجرا کردم mgs3 بود.بدون ایراد میتونی تمومش کنی.;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
با سلام خدمت دوستان آقا این تاپیکتون چقدر صفحه اش رفته جلو ببخشید اگر من سوالم تکراری ولی 280 صفحه را خوندن خیلیه.
من میخواستم ببینم در حال حاضر میشه بازی Metal Gear Solid 3 را با این امولاتور بازی کرد.من تنها بازی که تا حالا بازی کردم روی ورژن های قدیمی Devil May Cry 1 بوده.ممنون میشم یکی جوابم را بده و در صورت که تنظیمات خاصی لازم دره هم بگید لطفا.

بله میشه بازی کرد البته به سیستم قوی نیاز هست سیستم شما چیه ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ممنون از جوابتون من یکم توی صفحه اول هم گیج شدم الان آخرین build چی است ؟
سیستم من
AMD6000+64bit Black Edition
Winfast LEadtek Geforce 8600 GTS 256MB 128Bit pci-e
Ram 3Gb
Windows Xp
راستی از DX10 می تونم استفاده کنم ؟!یا باید حتما VIsta باشه؟
و بهترین تنظیمات MGS3 را از کجا می تونم پیدا کنم؟!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دستت درد نکن کلنگ جان خیلی خوب اجرا شد اما یکسری مشکلات داره که فکر کنم ماله تنظیمات من باشه اگر راهی به من معرفی کنی که بتونم یک Config مناسب برای این بازی پیدا کنم ممنون میشم توی دموها فریم هام 150 بود توی بازی هم نزدیک به 30 40 بود که می شد بازی کرد .ولی فکر می کنم مربوط میشه به تنظیمات اگر لطف کنی من را راهنمایی کنی خیلی ممنون میشم.
اولین پست هم بسیار بسیار سودمند است چون همه فایل ها توش هست.

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
من cpu خودم را عوض کردم amd x2 240 و اخرین ورژن و پلاگین ها رو هم دان کردم ولی بازم جواب نمیده تو بعضی از بازیها (genji ffx2 ) با اینکه 60 فریم میده باز هم بازی روان نیست:confused: و مشکل داره (هی میگیره و ول میکنه:biggrin1:) اگه راهنمایی کنین ممنون میشم :)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
کلنگ جان یک کمکی به ما برسون من بد جوری تو کف این بازی MGS3 هستم یکسری خودم با برنامه ور رفتم اما یا سرعت زیادی میره بالا یا کند میشه.:(یعنی هیچ کس نیست که این بازی را بازی کرده باشه تنظیماتش را برای من بزاره.؟!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
دستت درد نکن کلنگ جان خیلی خوب اجرا شد اما یکسری مشکلات داره که فکر کنم ماله تنظیمات من باشه اگر راهی به من معرفی کنی که بتونم یک Config مناسب برای این بازی پیدا کنم ممنون میشم توی دموها فریم هام 150 بود توی بازی هم نزدیک به 30 40 بود که می شد بازی کرد .ولی فکر می کنم مربوط میشه به تنظیمات اگر لطف کنی من را راهنمایی کنی خیلی ممنون میشم.
اولین پست هم بسیار بسیار سودمند است چون همه فایل ها توش هست.

شما اول dx9 رو برای اگوست رو دان کن تو پست وال هست بعد اخرین ورژن هم دان کن اینو
Pcsx2-legacy-r1972.7z
بعد اینم دان کن Opencl-nvidia-r4431.7z

سعی کن از gsdx استفاده کنی و بعد تو قسمت cpu فریم لیمیت رو بزار normal بعد تیک mtgs رو بزن و در speed hack خمه تیکهارو بزن ,vucycle رو تا اخر ببر و بعد برنامه ++C 2010 رو هم دان

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
من cpu خودم را عوض کردم amd x2 240 و اخرین ورژن و پلاگین ها رو هم دان کردم ولی بازم جواب نمیده تو بعضی از بازیها (genji ffx2 ) با اینکه 60 فریم میده باز هم بازی روان نیست:confused: و مشکل داره (هی میگیره و ول میکنه:biggrin1:) اگه راهنمایی کنین ممنون میشم :)

As always try to avoid any combination of EE Sync Hack and VU Cycle Stealing, most often it will lead to false fps readings and slowdowns instead of more speed

توي قسمت اسپيد هك تركيب كردن EE Sync Hack و VU Cycle Stealing باعث ميشه كه فريم واقعي نشون داده نشه و حتي در بعضي موارد به جاي اينه سرعت بازي افزايش پيدا كنه كمتر هم ميشه!

منبع : http://pcsx2.wikia.com/wiki/Final_Fantasy_X

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
Kolang Jan جان خیلی ممنون از راهنماییت خیلی خیلی بهتر شدالان میشه بازی کرد راحت و فریم ریتم هم روی 60 است ولی یک دو تا مشکل دارم اونم اینه که زمانی که می خوام برم روی Configure بهم ارور می ده که فایل های OpenCl.dll و cg.dll را نمی تونم پیدا کنم و زمانی که تو بازی هستم یک تصویر های نامفهومی هر از جند گاهی ظاهر میشه.و فکر می کنم یکسری نوشته هم توی بازی نشان داده نمیشه فقط صداش میاد که داره تایپ می کنه.ممنون میشم که بازم کمک کنی و ببخشید دیگه:blushing:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
Kolang Jan جان خیلی ممنون از راهنماییت خیلی خیلی بهتر شدالان میشه بازی کرد راحت و فریم ریتم هم روی 60 است ولی یک دو تا مشکل دارم اونم اینه که زمانی که می خوام برم روی Configure بهم ارور می ده که فایل های OpenCl.dll و cg.dll را نمی تونم پیدا کنم و زمانی که تو بازی هستم یک تصویر های نامفهومی هر از جند گاهی ظاهر میشه.و فکر می کنم یکسری نوشته هم توی بازی نشان داده نمیشه فقط صداش میاد که داره تایپ می کنه.ممنون میشم که بازم کمک کنی و ببخشید دیگه:blushing:

اگه میشه یه عکس ازش بزاری بهتره متوجه میشیم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اون مشکل را حل کردم اما متاسفانه بعضی از جاهای بازی بشدت سرعتش میاد پایین که واقعا دیدم حیف این بازی که اینجوری بخوام بازی کنم.در کل خیلی خیلی از تمام راهنماییت ها متشکرم.

1234566789

کاربر سایت
Sep 9, 2009
19
با سلام خدمت اساتيد محترم
حتما استحضار داريد كه چند ماه پيش 2 دی وی دی با نام god of war 1&2 برای pc عرضه شد من با همون شبيه سازی که داخل دی وی دی بود تونستم god of war 1 رو تموم کنم اما
god of war 2 رو فقط تا انجایی تونستم برم که کريتوس سوار اسب بالدلر ميشه و پرواز ميکنه
که همن جا گير ميکنه ميخواستم بدونم راه حلی برای اين مشکل هست يا نه
با تشکر

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام
چه خبر من یه چند وقت نبودم
این ورزن جدید چطور داره پیش میره؟
ظاهرا خبر زیادی دیگه نیست همه رفتن پی زندگی
ولیخوب من که زیاد وقت نکردم با ورژن جدید کار کنم ظاهرا خیلی بهتر شده و بیشتر بازی هارو اجرا میکنه و خیلی مشکلات حل شده

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
سلام به بچه های انجمن خیلی وقته نبودم عدالت جون حسابی ترکوندیش 208 صفحه خیلی کارت درسته ادامش بده ان شا الله تا صفحه 1000

بچه ها یه لطف کنن به این وبلاگ من بیان وروی برنزهای تبلیغاتی کلیک کنن تا ما هم به یه نون ونوایی برسیم شما هم حتما بیاین به نفع تونه ثبت نام کنید وزیر مجموعه بگیرید

این هم وبلاگ بنده افتخار بدین بیاین

www.pcsx2.pardisblog.com

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر