آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

solyj

کاربر سایت
Dec 2, 2008
11
بله مستر جان آنالوگ داره منظورم اینکه روشی وجود داره که بشه بازیهایی مثل خدای جنگ را با دسته بازی کرد نه با کیبورد واما در مورد مموری کارت منیجر من خیلی وقت ازش استفاده می کنم وتا حالا هیچ مشکلی نداشته
ودر مورد اور کلاک به دوستمون بگو که نرم افزار EasyTune5 Pro به آسانی این کار رو انجام می ده

solyj

کاربر سایت
Dec 2, 2008
11
ببخشید مستر جان در خود شبیه ساز چطوری میشه سیو ممکارت 1را به 2 منتقل کرد

solyj

کاربر سایت
Dec 2, 2008
11
فرهاد جان شما قرا ر بود تنظیمات gow1رادرسایت قرار دهید.
من کنجکاوم فیلمت و ببینم ولی با کدام برنامه باز میشه چون مدیا پلیر من بازش نمی کنه
با تشکر

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
نمی تونم چه جور سی پی یو را اورکلاک کنم . می تونی توضیح بدی . می خوام کارت گرافیکم رو هم اور کنم آخرین ورژن riva tuner رو از کجا دانلود کنم ؟
من بهت ntune انویدیا رو پیشنهادمیکنم . خیلی راحت و بی دغدغه کارت رو انجام میدی حجمش بالاست(42 Mb) اما ارزش داره .
اما اگه نخواستی آخرین ورژن ریوا تونر رو میتونی از سایت زیر دنلود کنی . این ورژن ویژگی های زیادی بهش اضافه شده و خیلی ازش تعریف کردن
Riva Tuner2.21
سلطان عزیز هم یه برنامه معرفی کردن که زیر هست میتونی یه تست کنی
بله مستر جان آنالوگ داره منظورم اینکه روشی وجود داره که بشه بازیهایی مثل خدای جنگ را با دسته بازی کرد نه با کیبورد واما در مورد مموری کارت منیجر من خیلی وقت ازش استفاده می کنم وتا حالا هیچ مشکلی نداشته
ودر مورد اور کلاک به دوستمون بگو که نرم افزار EasyTune5 Pro به آسانی این کار رو انجام می ده
در مورد این مسئله چون من خودم چنین دسته ای ندارم نمیتونم نظری بدم اما یه جا فککنم یه چیزایی خوندم . اگه یام اومد میام میگم . (تو امتجان کردی با گزینه هاش ور رفتی ؟ )
شبیه ساز رو اجرا کن . زیر منو config بعد Memcards رو انتخاب کن . دیگه اینجا معلومه .(این بخش بعضی وقتا تو بعضی بیلد ها درست کار نمیکنه و مجبورید از خود شبیه ساز (وقتی اجرا شد ) عین وقتی که تو دستگاه واقعی مموری کارت رو کپی میکنید این کارو انجام بدید
من کنجکاوم فیلمت و ببینم ولی با کدام برنامه باز میشه چون مدیا پلیر من بازش نمی کنه
با تشکر
فیلم فرمتش avi هست . اگه با میدیا پلیرت باز نشد یعنی کودکش نصب نیست . با kmplayer ببین یا neroshow time یا jet audio

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
نمی دونم چه جور سی پی یو را اورکلاک کنم . می تونی توضیح بدی . می خوام کارت گرافیکم رو هم اور کنم آخرین ورژن riva tuner رو از کجا دانلود کنم ؟
در مورد اور کلاک کردن سی پی یو کار نباید سخت باشه . امروزه اکثر مادر برد ها این قابلیت رو به محصولاتشون اضافه کردن . تو بخش تنظیمات پیشرفته بایوست دنبالش بگرد. (advance) . یه سرک بکشی بد نیست . اگه بگی مین بردت چیه شاید بتونم کمکت کنم . در غیر اینصورت با خودته . میتونی تو بخش سخت افزار سایت اسم مینت رو بگی و از بچه هایی که اطلاع دارن سوال کنی چجوری سی پی یوت رو اور کنی .
(راستی گرافیکت چی بود؟)

solyj

کاربر سایت
Dec 2, 2008
11
با اجازه مستر جان اور کلاک کردن با EasyTune5 Pro اور کلاک چنان اسان است که حتی در عرض چند ثانیه شما میتوانید هم cpu وهم کارت خود را اور کنید. شما این برنامه را با تایپ در گوگل دانلود کنید نیازی به آموزش نداره ولی اگه خواستید آموزششرا می نویسم

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
با اجازه مستر جان اور کلاک کردن با EasyTune5 Pro اور کلاک چنان اسان است که حتی در عرض چند ثانیه شما میتوانید هم cpu وهم کارت خود را اور کنید. شما این برنامه را با تایپ در گوگل دانلود کنید نیازی به آموزش نداره ولی اگه خواستید آموزششرا می نویسم
این نرم افزار برای محصولات گیگابایت طراحی شده ! نمیدونم برای سایر بردها هم عملکر خوبی داره یا اینکه احتمال ایجاد مشکل در بردهای غیر گیگابایت هم وجود داره !؟

--------------------
یه سر زدم بخش دنلودش دیدم زده توجه : سازگار با مادر بردهای اینتل سپورت سریهای X58/P45/P43/G45/G43 series MB.هست!
من هنوز تستش نکردم که ببینم مثلا با مین Asus من سازگاره یا نه ! 8 مگ هم اندازه فایلشه !

اطلاعات نرم افزار
لینک دنلود نرم افزار
Code:
Easy Tune6 (Please remove your current EasyTune6 or earlier, and GWUM Tools before install this.)
[COLOR=red] (Note) Support Intel X58/P45/P43/G45/G43 series MB. [/COLOR]

[COLOR=#000000][B]O.S. : [/B]Windows 2000 ,Windows XP ,Windows XP 64bit ,Windows Vista x86 (32-bit) ,Windows Vista x64 (64-bit)[/COLOR]

آخرین ویرایش:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
این ورژن پلاگین GSDX برای کار با Vuskip بهینه شده و خیلی قشنگ عمل میکنه . خصوصا با بیلد هایی مثل X3 که سابقا وقتی Vuskip رو فعال میکردید در بعضی بازی ها پرش زیادی بوجود میومد که باعث میشد اصلا نشه بازی کرد . اما الان با استفاده از این پلاگین این پرش ها دیگه وجود ندارن (و شاید بندرت پیش بیاد که اونم بمدت 1 یا 2 ثانیه پیش بیاد و از بین بره )
rev 881 GSDX 1.13.7z

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی

با تشکر

دوست عزیز شما مثل اینکه تازه عضو شدید قوانین رو هم نخوندید
شما نباید چند پست پشت سر هم در مدت کوتاه بزنید
شما میتونستید پست خودتونو ویرایش کنید:blushing:
البته اینارو گفتم که تایپیک شلوغ نشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر