آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
دوستان کسی میدونه که بودونبود بایوس چه تاثیری داره والا من یه بازی روهم با بایوس اجرا کردم هم بدون بایوس اما هیچ توفیقی نداشت

دوست عزیز شما چه جوری بدون بازیرو بدون بایو س اجرا کردی این امکان نداره

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
pcsx2 9.5 377 x3

سلام به دوستان بعد از چند روز بلاخره بهترین ورژن pcsx2 9.5
رو براتون میزارم :biggrin1::love: که در قسمت speed hack تغییرات زیادی کرده و سرعت بالایی به بازیها میده و باگهای zerogs هم
گرفته اند ;):arrowd: نظر تونو بگید این ورژن x3 است. بای

Attachments

• PS2r - PlayStationr2 - ''PCSX2 v.0.9.5 - SVN - R.377 D - Beta'' X3 - CVUS - NON - VM - PS2 Emula.rar
    559.6 KB · مشاهده: 65
  • PS2r - PlayStationr2 - ''PCSX2 v.0.9.5 - SVN - R.377 D - Beta'' X3 - CVUS - VM - PS2 Emulator.rar
    596 KB · مشاهده: 63

Farbod0461

کاربر سایت
May 20, 2008
5
pcsx2 9.5 377 x3 كليدهاي تعريف شده براي بازي از كار ميافته:confused:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
دوستان کسی میدونه که بودونبود بایوس چه تاثیری داره والا من یه بازی روهم با بایوس اجرا کردم هم بدون بایوس اما هیچ توفیقی نداشت

مطمئنی بدون بایوسه؟
چون واقعا هنر کردی بدون بایوس اصلا بازی run نمی شه!

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
منظورم از بدون بایوس اینه که به جای اینکه روی execute بزنم بازی رو با run cd\dvd اجرا کردم (هردو از هارد)

شاید من بد فهمیده باشم حالا یکی محبت کنه بگه فرق دوتای بالایی چیه مرسی

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
کلنگ جان کارت عالیه این ورژن جدیدی که گذاشتی استثناییه به طوریکه من الان دارم تیکن5 رو در حالت نرمال رو 90 درصد بازی میکنم خیلی عالیه مرسی

RE2CV

کاربر سایت
Dec 6, 2007
139
نام
محمد
بچه ها ممكنه مدل كارت گرافيكي كه ميشه باهاش راحت بازي هاي PS2 رو اجرا كرد بگين ؟

مادربوردم AGP هست.
با رم 512 ميشه بازي كرد ؟
CPUم AMD Athlon 64 3000 هست.
ممنون
GOOD LUCK

RE2CV

کاربر سایت
Dec 6, 2007
139
نام
محمد
سلام به دوستان بعد از چند روز بلاخره بهترین ورژن pcsx2 9.5
رو براتون میزارم :biggrin1::love: که در قسمت speed hack تغییرات زیادی کرده و سرعت بالایی به بازیها میده و باگهای zerogs هم
گرفته اند ;):arrowd: نظر تونو بگید این ورژن x3 است. بای

خيلي ممنون . من تاحالا با اين برنامه ها كار نكردم . مثل اينكه براي اجرا به چند تا فايل احتياج داره .
لطفا راهنمايي كنيد :love:
GOOD LUCK

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
re2cv عزیز دراین نرم افزار نقش اصلی رو سی پی یو بازی میکنه که خوشبختانه مال تو بد نیست ولی اگر بخوای اکثر بازیها رو با یه سرعت نسبی بازی کنی که حالت بهم نخوره باید حداقل کارت8600 داشته باشی البته تاکید میکنم اگر سی پی یو غول(غول)باشه میشه با کارتهای پایینتر هم بازی رو اجرا کرد

درمورد کل نرم افزار برو تمام نوشته هایی رو که توی این تاپیک اقایkolange_edalat2001نوشته بخون هرچی بخوای توشون هست

درضمن دیگه امریکن پای رو نگاه نکن عاقبت نداره پسر موفق باشی

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بجز فايل اصلي برنامه ديگه بايد چي بگيرم؟
ايا تنظيمات براي هر بازي فرق داره؟

RE2CV

کاربر سایت
Dec 6, 2007
139
نام
محمد
re2cv عزیز دراین نرم افزار نقش اصلی رو سی پی یو بازی میکنه که خوشبختانه مال تو بد نیست ولی اگر بخوای اکثر بازیها رو با یه سرعت نسبی بازی کنی که حالت بهم نخوره باید حداقل کارت8600 داشته باشی البته تاکید میکنم اگر سی پی یو غول(غول)باشه میشه با کارتهای پایینتر هم بازی رو اجرا کرد

درمورد کل نرم افزار برو تمام نوشته هایی رو که توی این تاپیک اقایkolange_edalat2001نوشته بخون هرچی بخوای توشون هست

درضمن دیگه امریکن پای رو نگاه نکن عاقبت نداره پسر موفق باشی
ممنون
اگه براي بازي كردن PS2 روي PC بايد يه 8600 خريد پس بيخيال.
اونايي كه دارن برن لذت ببرن.
امريكن پاي رو قبلا ميديدم.
باشه عوضش مي كنم ;)
GOOD LUCK

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
سلام gamemasterr عزیز به جز فایل اصلی برنامه باید bios وplugin های برنامه رو بگیری که همشون تو پستهای قبلی اقایkolange_edalat2001هستش باید دان کنی
اما درمورد تنظیمات برای سبکهای مختلف بازیها(نه هر بازی)میتونه تغییرات جزیی ومختصری داشته باشه ولی درکل فرق زیادی نداره من ازتنظیمات زیر توبازیهایcrash bandicoot-crash twinsanity-tekken5-tekken tag-we11-استفاده کردم که خوب جواب داد اونا رو با عکس برات میزارم
http://www.4shared.com/file/50584564/a1396040/pcsx95.html

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
بازم سلام به دوستان خوب یکی دیگه از ورژن های جدید
GSDX 1.8 رو براتون میزارم که خیییلیی بهتر شده :love::biggrin1:
و از SSE4 هم پشتیبانی میکنه که فکر باید CPU QUARD CORE داشته باشید که از SSE4 بهره بگیرید ;) نظر یادتون نره :cheesygri نکته این پلاگین از سری GSDXV هست و با GSDX9
فرق داره :love::arrowd:

Attachments

• GSDX 1.8.rar
    693.2 KB · مشاهده: 24

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
بازم سلام به دوستان خوب یکی دیگه از ورژن های جدید
GSDX 1.8 رو براتون میزارم که خیییلیی بهتر شده :love::biggrin1:
و از SSE4 هم پشتیبانی میکنه که فکر باید CPU QUARD CORE داشته باشید که از SSE4 بهره بگیرید ;) نظر یادتون نره :cheesygri نکته این پلاگین از سری GSDXV هست و با GSDX9
فرق داره :love::arrowd:

دستت درد نکنه.ولی برای من یه دونه از ای ارورهای Dont Send میده.آیا تنظیم خاصی داره یا عادیه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر