آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان /
بنده میخواستم بازی Soul Calibur III رو رو پی سی با استفاده از این نرم افزار پلی کنم میخواستم بپرسم این بازی با کدوم ورژن نرم افزار و با کدوم ورژن بایوس سازگاره ؟ چون همین یه بازی رو میخوام انجام بدم

---------- نوشته در 09:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 PM ارسال شده بود ----------

بزرگان مرا دریابید :(

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
سلام پسر من 7 سالشه تو يه مرحله بازي god of war 1 گير كرده و منم كچل كرده لطفا كمك كنيد و پدري رو از نگراني در بياريد.اونجا كه يك مرد بايد اهرمي رو فشار بده تا پلي باز بشه و قهرمان ازش رد بشه بايد چي كار كرد.متشكرم

به نظر من نزار پسر 7 سالت این بازی رو بازی بکنه. چون اصلا مناسب سنش نیست

یه عکس از جایی که گیر کرده بزار. فعلا فقط یه جا به یادم میاد که یه پل هست و اون طرف یه سرباز رومی یه اهرم رو گرفته و نمیزاره که پل برقرار بشه. اونجا باید از جادویی که زئوس بهت داده استفاده بکنی و طرف رو نفله بکنی تا اهرم رو ول بکنه!

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان /
بنده میخواستم بازی Soul Calibur III رو رو پی سی با استفاده از این نرم افزار پلی کنم میخواستم بپرسم این بازی با کدوم ورژن نرم افزار و با کدوم ورژن بایوس سازگاره ؟ چون همین یه بازی رو میخوام انجام بدم

برای کار با این نرم افزار باید خودت تلاش بکنی.
واسه اینکه راه بیفتی اینا رو در نظر بگیر :
پست اول این تاپیک رو کامل بخون و همه چیزش رو دانلود بکن!
همیشه آخرین ورژن برنامه رو از اینجا دانلود بکن.
بازی مورد نظرت رو توی این لیست جستجو بکن و ببین از طرف برنامه ساپورت میشه یا نه.
برای بایوس از آخرین ورژن بایوس مربوط به ریجن بازی مورد نظرت استفاده بکنی.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
هیشکی نیست جواب مارو بده ؟

سلام خدمت همه بچه های گل
من pcsx2 v1.0 رو دانلود کردم. اگه میشه راهنماییم کنین . میخوام فاینال فانتزی 12 رو بیارم. یه کم کنده. ؟ چی کار کنم؟؟؟؟
دوستان به تاپیک مربوطه سر بزنید، زاهنما رو بخونید؛ اگه همچنان مشکل داشتید همونجا بپرسید من در خدمت هستم! دیگه هم لطفا اینجا پست ندید!

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با تشکر از فریدجان عزیز بابت راهنماییاتون / من هم از صبح تلاش کردم ولی بعضیهاشون اصلا دان نشدن خلاصه کلی سرو کله زدم و کل ورژنهارو هم دان کردم ولی این نرم افزار لامصب همیشه یه گیری داره به همون خاطر خاستم راهنمایی کنید که شاید چیزی از قلم ننداخته باشم

با تشکر

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام خدمت بزرگان و دوستان عزیز
بنده یه مشکل در مورد این نرم افزار pcs2x داشتم که بازیها اصلا وضعیت گرافیکی خوبی ندارن لطفا راهمایی کنید که چیکار میشه کرد ؟

یه دونه هم عکس میزارم که بهتر ببینین درد من چیه ؟؟
ided8lzh27gvp1m1csqv.png

آخرین ویرایش:

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
اقا به بنده هم یه افتخاری بدین ..

در ضمن نرم افزاری که بنده ازش استفاده میکنم ورژنش 9.8 هست

amir-kratos

کاربر سایت
Aug 22, 2012
37
آقا تو رو خدا کمکم کنید.
من تا وسطای خدای جنگ 2 و 1 میرم ولی مشکل نرم افزاری داره جلو تر نمیره.
مثلا تو خدای جنگ 2 وقتی از جهنم در میام بیرون سوار اسب میشم دمو رو نشون میده وقتی میخواد دمو تموم شه یه هو قات میزنه جلو تر نمیره.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر