آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
بابا نسل تموم شد
شما هنوز درگیر اجرای بازی دو نسل پیش هستین ؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
سلام
منم با این که خیلی وقته سراغ این برنامه نرفتم ولی با داش habibmp3 عزیز موافقم و این که یک نفر به سراغ کنسول های قبل برگرده نشان از بی ذوقی طرف نیست همون طور که ps1 هم واسه خودش شاهکارهایی داشت و هنوز هم بازی کردنشون میتونه جذاب و جالب باشه (نمونش neverhood).

mehrdad_s2

کاربر سایت
Jul 11, 2012
4
با سلام خدمت اساتید محترم من با آخرین ورژن مبدل 9.9 هر بازی رو که میخوام اجرا کنم مشکل کندی سرعت دارم خصوصا خدای جنگ 2.کلی هم با تنظیمات سروکله زدم اما مشکل حل نشد.وقتی استارت میزنی یا تو منوی بازی هستی سرعت عادیه اما تا به محیط بازی میری سرعت کند میشه و fps میاد روی 20و30 خواهشا کمکم کنید cpu : E7400vga : ati4850ram : 4GBos : Windows 7 x64

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با سلام خدمت اساتید محترم من با آخرین ورژن مبدل 9.9 هر بازی رو که میخوام اجرا کنم مشکل کندی سرعت دارم خصوصا خدای جنگ 2.کلی هم با تنظیمات سروکله زدم اما مشکل حل نشد.وقتی استارت میزنی یا تو منوی بازی هستی سرعت عادیه اما تا به محیط بازی میری سرعت کند میشه و fps میاد روی 20و30 خواهشا کمکم کنید cpu : E7400vga : ati4850ram : 4GBos : Windows 7 x64

برنامه ارجرا کن
برو تو config
emulatine setings
aspeedhacks
تیک enabel speedhacks بزن
تمام تیکها روبزن همه نوار لغزان هارور بزار روی 3
ok کن باید درست بشه اگه نشد بگو

arash.arya43

کاربر سایت
Jul 13, 2012
2
مشکل با تیکن 3

67703343979765340743.png

---------- نوشته در 09:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:20 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من اولین بار بازی ریختم تو pc دو تا بازی بود که راهنمای هر دوتا این بود که فایل با فرمت .reg رو اول بزنم بعد play.bat بازی شروع بشه ...بازی کانتر رو می تونم بازی کنم ولی تیکن3 هر منو و اپشنی رو می زنم فقط یه دومو می اد که pc واسه خودش بازی می کنه cpu doul core ram 2 gig karte grafik 1 gig در ضمن هیچ ننرم افزار کمکی جانبی هم نصب نکردم یعنی کلا سر در نمی ارم ..حالا یه نفر کمک می کنه اینو را بندازم ..خسته شدم از بس با این ور رفتم...یه عکس هم ضمیمه کردم از کل محتویات داخل پوشه ...ممنون میشم

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
سلام.ببخشید که درخواستمو دوباره مطرح می کنم چون خیلی این اتفاق ضد حاله.من این بازی خدای جنگ1رو تاحالا3نوعش رو خریدم ولی همشون یه جای مشترک فریز میشن واونجا جایی نیست جز جایی که کریتوس میخواد شمشیر بزرگی روکه در دستان مجسمه ی آثنا هست رو برداره واریس رو بکشه(آخرای بازی بعد از باز کردن جعبه ی پاندورا ومبارزه اش با اریس) خلاصه کریتوس تا شمشیر رو برمیداره واونو روی شونش قرار میده یدفه صفحه نمایش سفید میشه ومن که این همه زحمت کشیدم تا اینجا بازی رو آوردم خیلی خیلی ....ناراحت میشم.حالاآز شما دوستان خوبم تقاضا دارم که اگه سیو اون مرحله ویا پچ وازین جور چیزا رو دارین ازمن دریغ نکنید.البته این رو هم اضافه کنم که من از انواع شبیه ساز هاهم استفاده کردم ولی باز هم همین جوری میشه.ممنون:x

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام.ببخشید که درخواستمو دوباره مطرح می کنم چون خیلی این اتفاق ضد حاله.من این بازی خدای جنگ1رو تاحالا3نوعش رو خریدم ولی همشون یه جای مشترک فریز میشن واونجا جایی نیست جز جایی که کریتوس میخواد شمشیر بزرگی روکه در دستان مجسمه ی آثنا هست رو برداره واریس رو بکشه(آخرای بازی بعد از باز کردن جعبه ی پاندورا ومبارزه اش با اریس) خلاصه کریتوس تا شمشیر رو برمیداره واونو روی شونش قرار میده یدفه صفحه نمایش سفید میشه ومن که این همه زحمت کشیدم تا اینجا بازی رو آوردم خیلی خیلی ....ناراحت میشم.حالاآز شما دوستان خوبم تقاضا دارم که اگه سیو اون مرحله ویا پچ وازین جور چیزا رو دارین ازمن دریغ نکنید.البته این رو هم اضافه کنم که من از انواع شبیه ساز هاهم استفاده کردم ولی باز هم همین جوری میشه.ممنون:x
.

عزیز دل از آخرین ورژن اسلفاده کن منم این مشکلاتو با 2855 داشتم:d

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
.عزیز دل از آخرین ورژن اسلفاده کن منم این مشکلاتو با 2855 داشتم:d
ممنون دوست عزیز.من نسخه 9.8رودانلود کردم وتونستم اون مرحله رو رد کنم و بازی رو تموم.توی خدای جنگ2هم که بین انگشتای اطلس بازی قطع میشد هم به راحتی رد شد.بازم ممنونم که من رو راهنمایی کردی.

mehrdad_s2

کاربر سایت
Jul 11, 2012
4
برنامه ارجرا کن
برو تو config
emulatine setings
aspeedhacks
تیک enabel speedhacks بزن
تمام تیکها روبزن همه نوار لغزان هارور بزار روی 3
ok کن باید درست بشه اگه نشد بگو
مشکل سرعت حل شده اما الان کارکترای بازی پرپر میزنن یعنی هی غیب میشه ظاهر میشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر