آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
عزیز من فایلها نصب شدن بازی چیه شما مگه با PCSX2 کار نمیکنی ؟ گفتم بریز تو پوشه ممموری PCSX2
نه خو میدونی چیه، من این بازیو از سایت p30day دانلود کردمه، بعد از دانلود و اکسترکت هم نصب شد و اجرا شد!!!!! من اصلا این برنامه PCSX2 رو ندارم :"> تو این سایت p30day لینکای این بازی رو گذاشته بودن و نوشته بودن بازیFFIII برای PC و منم با اینکه میدونستم حرفشون مزخرفه ولی دانلود کردم، نمیدونم متوجه شدی جریان چیه یا نه!؟

اینم لینک اون صفحه:

آخرین ویرایش:

emperatoor_ps3

کاربر سایت
Jul 3, 2007
22
سلام، من ورژن جدید این برنامه رو دانلود کردم، همه چی داره (پلاگین، بایوس و...). فایل harvestmoon.iso رو هم دانلود کردم، هیچ تنظیماتی انجام ندادم بازی اجرا میشه ولی خیلی کنده، لطفا راهنمایی کنید

Dark-PrinceII

کاربر سایت
Mar 27, 2011
430
نام
کیانوش
دوستان مشکل رو تو تاپیک جدا نوشتم ولی کسی نگاهم ننداخت حالا اینجا میگم که به نظر ناپیکه فعالی میاد....

بازیه SH - Shattered Memories رو با این شبیه ساز که اجرا میکنم به نتایج زیر میرسم :

- بازی از لحاظ گرافیک و صدا هیچ مشکلی نداره فقط جاهایی که نور هست یه مربع بنفش دیده میشه که زیاد مشکل ساز نیست اما مشکلاتش:
اول اینکه فریمی که از بازی میگیرم خیلی کمه و با چراغ خاموش در حد 25 نهایتا و روشن تا 10 ممکنه بیاد پایین
و مشکل دوم اینکه به نظر میاد صدای بازی با فریم بازی مچ شده واسه همین وقتی فریم پایین هست صدا هم با سرعت کمی پخش میشه و همه حرف ها slow motion شنیده میشه!!!
بازی رو با پلاگین GSDX نسخه directX9 بازی میکنم و تو مد software چون تو hardware کلا گرافیکه بازی خرابه
با اینکه CPU چهار هسته ای هست نمیدونم چرا میگه SSE3 و SSE4 رو ساپورت نمیکنه

مشخصات سیستم :
cpu : AMD phenom II X4(quad core) 965 3.4ghz
VGA : XFX radeon hd 6790 1gb 11.7
RAM : 2*2GB

میخواستم ببینم چطور مشکل افت فریم رو حل کنم...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
سلام، من ورژن جدید این برنامه رو دانلود کردم، همه چی داره (پلاگین، بایوس و...). فایل harvestmoon.iso رو هم دانلود کردم، هیچ تنظیماتی انجام ندادم بازی اجرا میشه ولی خیلی کنده، لطفا راهنمایی کنید
تنظیمات با عکس و چه ورژنی داری رو بزار
دوستان مشکل رو تو تاپیک جدا نوشتم ولی کسی نگاهم ننداخت حالا اینجا میگم که به نظر ناپیکه فعالی میاد....

بازیه SH - Shattered Memories رو با این شبیه ساز که اجرا میکنم به نتایج زیر میرسم :

- بازی از لحاظ گرافیک و صدا هیچ مشکلی نداره فقط جاهایی که نور هست یه مربع بنفش دیده میشه که زیاد مشکل ساز نیست اما مشکلاتش:
اول اینکه فریمی که از بازی میگیرم خیلی کمه و با چراغ خاموش در حد 25 نهایتا و روشن تا 10 ممکنه بیاد پایین
و مشکل دوم اینکه به نظر میاد صدای بازی با فریم بازی مچ شده واسه همین وقتی فریم پایین هست صدا هم با سرعت کمی پخش میشه و همه حرف ها slow motion شنیده میشه!!!
بازی رو با پلاگین GSDX نسخه directX9 بازی میکنم و تو مد software چون تو hardware کلا گرافیکه بازی خرابه
با اینکه CPU چهار هسته ای هست نمیدونم چرا میگه SSE3 و SSE4 رو ساپورت نمیکنه

مشخصات سیستم :
cpu : AMD phenom II X4(quad core) 965 3.4ghz
VGA : XFX radeon hd 6790 1gb 11.7
RAM : 2*2GB

میخواستم ببینم چطور مشکل افت فریم رو حل کنم...

در مورد SSSE3 و SSE4 و 4.1 باید بگم که این شبیه ساز با CPU Intel و این دو پلاگین رو نمیشه با با cpu های amd استفاده کرد .
الان بیشتر بازیها راحت اجرا میشن شما در کدوم بازی این مشکل رو داری در ضمن تصویری از تنظیماتت بزار تا کمکت کنم CPU و غیره

Dark-PrinceII

کاربر سایت
Mar 27, 2011
430
نام
کیانوش
Silent Hill Shattered Memories - PCSX2

بازی Silent Hill - Shattered Memories
ورژن : 0.9.8
تنظیمات کلی رو که به صورت preset تنظیم کردم روی آخرین درجه most harmfull که خودش همه speed hackها و غیره رو فعال میکنه
عکس تنظیمات پلاگین ها رو هم گذاشتم...

اگه دقت کنید تو پلاگین کلی GSDX اصلا نسخه 10 ندارم و مجبور شدم یه پلاگین جداگانه GSDX10 دانلود کنم تا بتونم با اون هم تست کنم ولی تقریبان هیچ تغییری احساس نمیشه
فریم ریت خیلی پایینه و اصلا قایل بازی نیست

00268737035346643005.png

36963050841612878819.png

39147851473332633048.png

26118524937887478998.png

Dark-PrinceII

کاربر سایت
Mar 27, 2011
430
نام
کیانوش
امروز با همین تنظیماتی که گذاشتم دوباره بازیو تست کردم فریم ریت بازی خوب شده ولی یکم عجیبه:
وقتی تو محیط های باز حرکت میکنم (مثلا اون خیابونی که اولین بار یخ زدنشو میبینیم و یا همون اولین لوکیشن بازی قبل از بالا رفتن از در) فریم در هر دو حالت چراغ قوه خاموش یا روشن روی 50-60 هست اما به محض ورود به مناطق بسته (مثل اولین راهرویی که یک طرفش دستشویی ها قرار داره) تا 20 پایین میاد.. هر چی محیط بسته تر باشه فریم بیشتر افت میکنه!!!
البته من فریم رو از بالای پنجره بازی که نوشته :fps میگم
نسخه wii خیلی فریم بهتری میده ولی اونم....

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان من ویندوز عوض کردم و این pcsx رو نصب کردم دیگه اجرا نمیشه چیکار کنم؟ رفتم تو 7 مدل 64 بیتی.

Dark-PrinceII

کاربر سایت
Mar 27, 2011
430
نام
کیانوش
دوستان من ویندوز عوض کردم و این pcsx رو نصب کردم دیگه اجرا نمیشه چیکار کنم؟ رفتم تو 7 مدل 64 بیتی.

توی readme نگاه کن ببین چه برنامه هایی پیش نیاز برای اجرا لازم داره...
البته من نگاه کردم چیزه خاصی ندیدم
اگه اروری میده بگو تا بررسی بشه

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستانیه راهنمایی کنید. من قبلا یه cpu قدیمی داشتم که dual core و 3 گیگا بود که 1 هسته واقعی و 2 ترید داشت. اما الآن رفتم یه e5700 خریدم اما باز هم گاد آف وار و بقیه بازی ها رو با فریم قبلی دارم یعنی 20-25 فریم چیکار باید بکنم؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
دوستانیه راهنمایی کنید. من قبلا یه cpu قدیمی داشتم که dual core و 3 گیگا بود که 1 هسته واقعی و 2 ترید داشت. اما الآن رفتم یه e5700 خریدم اما باز هم گاد آف وار و بقیه بازی ها رو با فریم قبلی دارم یعنی 20-25 فریم چیکار باید بکنم؟

این شبیه ساز بیشتر از دو هسته ای سپورت نمی کنه یعنی شما 8 هسته ای هم داشته باشی تاثیر انچنانی نخواهی داشت .

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
این شبیه ساز بیشتر از دو هسته ای سپورت نمی کنه یعنی شما 8 هسته ای هم داشته باشی تاثیر انچنانی نخواهی داشت .
خوب اینم دو هسته ای هستش دیگه. قبلی 1 هستهای و یکی هم مجازی بود این دو هسته واقعی.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
تو تنظیمات از اون پایین preset رو روی آخزین حالت بذار ببین تغییر میکنه یا نه
مرسی انجام دادم اما تغییری نکرده. ============= یه مشکل بزرگ هست.من تو کاتالوگ مادربرد نیگاه کردم دیدم این cpu رو ساپورت میکنه اما بالا اومدنی cpu رو 1.2 نشون میده در صورتی که 3 هستش میدونید باید چیکار کنم؟

mehdi_p

کاربر سایت
Oct 5, 2007
93
نام
mehdi
برنامه هایی که تو پست 1 معرفی شده ، جدیدترین نسخه ها هستن ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر