آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

friendchp

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1
دوستان من میخوام فاینال فانتزی 10 رو در pcsx بازی کنم ...اما متاسفانه این بازی رو اجرا نمیکنه ...وقتی ایزو رو بهش میدم انگار که هیچ بازی درونش اجرا نشده باشه و میره تو بخش مموری کارت ها.....
اگه میشه راهنمایی کنید چکار باید کنم برای بازی کردن کامل و بدون مشکل....
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
خدا رو بگم چیکارت کنه snake:D

تنظیمات متال گیر چیه؟ لطفا مو به مو بگید
دیگه تو سریهای جدید نیاز به تنظیمات خواص نیست مگه شما مشکل داری با اجرا بازی ؟
دوستان من میخوام فاینال فانتزی 10 رو در pcsx بازی کنم ...اما متاسفانه این بازی رو اجرا نمیکنه ...وقتی ایزو رو بهش میدم انگار که هیچ بازی درونش اجرا نشده باشه و میره تو بخش مموری کارت ها.....
اگه میشه راهنمایی کنید چکار باید کنم برای بازی کردن کامل و بدون مشکل....
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

فایل iso رو از کدوم قسمت میدی به برنامه از طریق پلاگین یا از تو قسمت ران برنامه ؟

m.jifoor

کاربر سایت
Aug 11, 2011
2
من بیچاره!(I POOR)

سلام,اولا که توضیحات شما در باره ی راه اندازی EMULATOR بسیار نامفهومه من اصلا ازش سر در نمیارم نمیدونم باید چیکار کنم با اینکه بایوها رو تو پوشه ی بایوس ریختم ولی وقتی runcdvd رو میزنم میگه bios not loaded بعد یه صفحه میاد که بایو ها رو پیدا کنم وقتی ÷یدا میکنم open رو میزنم کلا emultor بسته میشه خواهش میکنم به زبان ساده توضیح بدید با ساده ترین نوع تنظیمات برای یک مبتدی اینم میلمه:m.jifoor@gmail.com واقعا سپاسگذارم.
راستی همه ی لینکهایی که تو صفحه اول برای دانلود بایوها گذاشتید خرابه چیکارکنم؟:((

آخرین ویرایش:

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
443
من این نسخه آخرو (r4839) دانلود کردم
اولش که میخوای شروع کنی بایوس میخواد... هیچ بایوسی هم همراه این نسخه موجود نیست (لینک بایوسهای صفحه اولم دیگه کار نمیکنه)... باید چیکار کنم ؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
من این نسخه آخرو (r4839) دانلود کردم
اولش که میخوای شروع کنی بایوس میخواد... هیچ بایوسی هم همراه این نسخه موجود نیست (لینک بایوسهای صفحه اولم دیگه کار نمیکنه)... باید چیکار کنم ؟
دوست عزیز
بایوس با شبیه ساز ارایه نمیشه شما باید از همون پست اول بایوس رو دانلود و آدرس دهی کنید. لینکها رو همین الان امتحان کردم به جز اولی در اون صفحه همه اینها سالم هستند:
PS2 Bios 30004R V6 Pal.zip
ps2bios.scph77001.usa.2006.v2.20.rar
SCPH-70004_BIOS_V12_PAL_200.rar
ps2bios.scph77001.usa.2006.v2.20.rar
scph39001.bin
scph10000.rar
scph10000.bin

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان من این Fatal Frame III رو از سایت p30day دان کردم و نصبیدم و اجرا کردم و بی مشکل میتونم بازی کنم(با همین امولیتور PCSX اجرا میشه) فقط مشکل سیو دارم، یه راهی برا حل مشکل سیوش ارائه بدید لطفا...................بعدش بازی رو میشه تموم کرد یا نمیشه تا تهش رفت؟

بعدشم این منوی تنظیماتشه که اصلا معلوم نیست چی به چیه، ممنون میشم راهنمایی کنید:

45JHJHJHJ.jpg
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

m.jifoor

کاربر سایت
Aug 11, 2011
2
آقای کلنگ عدالت که همه این بساتو راه انداختی با تو ام!

چرا هیشکی به سوال من جواب نمیده؟من به جز سی پی یوم که یه هسته ایه رم و گرافیکم مناسبه,همه ی تنظیمات رو هم انجام میدم ولی با پلاگین های جی اس خودش جواب نمیده فکر کنم با دایرکسم مشکل داره وقتی جی اس های قدیمیو نسب میکنم جواب میده خودش هم پوشه ی بایوس نداره از جای دیگه برای بایوسها بهش آدرس میدم بعد سی دی دیویدی رو میزارم روی پلاگین دیویدیو میزارم تو دیویدی رام ران سی دی دیویدیو میزنم اول یه صفحه کوچیک نصفه و نیمه باز میشد هیچی پیش نمیومد ولی الان دیگه همونم باز نمیشه میتونید بگید اشکال از کجاست؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
دوستان من این Fatal Frame III رو از سایت p30day دان کردم و نصبیدم و اجرا کردم و بی مشکل میتونم بازی کنم(با همین امولیتور PCSX اجرا میشه) فقط مشکل سیو دارم، یه راهی برا حل مشکل سیوش ارائه بدید لطفا...................بعدش بازی رو میشه تموم کرد یا نمیشه تا تهش رفت؟

بعدشم این منوی تنظیماتشه که اصلا معلوم نیست چی به چیه، ممنون میشم راهنمایی کنید:

45JHJHJHJ.jpg
[/URL][/IMG]
منظورتون همون PCSX2 هستش دیگه ؟ بازی Fatal Frame III هم کامل اجرا میشه این بازی Playable هست و راحت تا اخرش میتونید برید اخرین تست هم با PCSX2 9.8 انجام شده در ضمن این عکسی که گزاشتی من نفهمدیم برای کدوم شبیهس از هستش ؟!!!
چرا هیشکی به سوال من جواب نمیده؟من به جز سی پی یوم که یه هسته ایه رم و گرافیکم مناسبه,همه ی تنظیمات رو هم انجام میدم ولی با پلاگین های جی اس خودش جواب نمیده فکر کنم با دایرکسم مشکل داره وقتی جی اس های قدیمیو نسب میکنم جواب میده خودش هم پوشه ی بایوس نداره از جای دیگه برای بایوسها بهش آدرس میدم بعد سی دی دیویدی رو میزارم روی پلاگین دیویدیو میزارم تو دیویدی رام ران سی دی دیویدیو میزنم اول یه صفحه کوچیک نصفه و نیمه باز میشد هیچی پیش نمیومد ولی الان دیگه همونم باز نمیشه میتونید بگید اشکال از کجاست؟

شما برید تو قسمت تنظیمات پلاگین CD/DVD برنامه بعد درایو CD رامتون که بازی توش هست رو بهش معرفی کنید بعد ران کنید .

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
در ضمن این عکسی که گزاشتی من نفهمدیم برای کدوم شبیهس از هستش ؟!!!
تصویری از فایلهای نصب شده:

18DASDADASEE.jpg
[/URL][/IMG]

وقتی بازی رو اجرا میکنم اولین تصویری که نشون داده میشه یه تصویر سیاهه که این وسطش نوشته شده:

61BVBCCBBCVBC.jpg
[/URL][/IMG]

بعدش این تصویر میاد:

58EWREWRRWE.jpg
[/URL][/IMG]

بعدش وارد بازی میشه و اول مموری کارت PS2 رو چک میکنه ولی عملیاتش با شکست مواجه میشه و ازم میپرسه "میخوای به هر طریقی وارد بازی شی؟" و منم میگم بله و وارد منوی بازی میشه و...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
تصویری از فایلهای نصب شده:

18DASDADASEE.jpg
[/URL][/IMG]

وقتی بازی رو اجرا میکنم اولین تصویری که نشون داده میشه یه تصویر سیاهه که این وسطش نوشته شده:

61BVBCCBBCVBC.jpg
[/URL][/IMG]

بعدش این تصویر میاد:

58EWREWRRWE.jpg
[/URL][/IMG]

بعدش وارد بازی میشه و اول مموری کارت PS2 رو چک میکنه ولی عملیاتش با شکست مواجه میشه و ازم میپرسه "میخوای به هر طریقی وارد بازی شی؟" و منم میگم بله و وارد منوی بازی میشه و...

الان شما داری با PCSX2 این بازی اجرا میکنی دیگه ؟ مشکل مموری کاردت هست الان ؟

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
دانش کردم ولی تو فایلای نصب شده بازی اصلا همچین پوشه ای وجود نداره !!!!!!؟؟؟؟؟ اینم فایلای نصب شده، همش همینان!!!!!:
18DASDADASEE.jpg

عزیز من فایلها نصب شدن بازی چیه شما مگه با PCSX2 کار نمیکنی ؟ گفتم بریز تو پوشه ممموری PCSX2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر