آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
از چه پلاگینی برای تنظیمات دسته استفاده میکنی؟
تنظیماتش رو بزار

lilypad

n31pgfpcf31sz988t8a.jpg

asl_davood

کاربر سایت
Jul 29, 2011
3
سلام به همه

من همه تنظیمات برنامه رو درست بهش میدم ولی موقع پخش بازی که میشه میگه Please insert ps or ps2 disk!

کسی نمیدونه چرا اجرا نمیکنه ؟

پلاگین های cdvdiso و cdvdgigaherz دو تای دیگه رو دارم ولی بازم پخش نمیکنه.

از بازی هم image با فرمت iso گرفتم.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
سلام به همه

من همه تنظیمات برنامه رو درست بهش میدم ولی موقع پخش بازی که میشه میگه Please insert ps or ps2 disk!

کسی نمیدونه چرا اجرا نمیکنه ؟

پلاگین های cdvdiso و cdvdgigaherz دو تای دیگه رو دارم ولی بازم پخش نمیکنه.

از بازی هم image با فرمت iso گرفتم.
توی گزینه دوم CDVD روی iso بزار و از iso selector دکمه browse رو بزن. بعدفایل ISO ت رو بهش بده. و از منوی اول boot cdvd fast رو بزن. تمام.;):d

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
من میخواستم black رو با این برنامه بازی کنم تو بازی میاد ولی‌ همچی‌ اسلو موشن هستش. فریم ریت پایین نیستا قشنگ اسلو موشن هست با تنظیمات ور رفتم اتفاقی نیفتاد. یه سوال دیگه هم اینکه این تنظیمات گرافیکی تغییر بدی تاًثیری هم داره؟ یعنی‌ مثلا گرافیک بالاتر میاد؟ من همرو دستکاری کردم انگار نه انگار. سیستمم هم خوب هست مشکل از اون نیست.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کسی رزیدنت اویل اوتبریک فایل 2 رو با این برنامه بازی کرده ؟ من عمه دکمه هارو تنظیم میکنم اما وقتی اون دکمه هایی که واسه شوک هست و تو بازی واسه فرمان دادن به پرتنر هست رو تنظیم میکنم دکمه های اصلی کار نمیکنه و قاطی میشه کسی میتونه کمک کنه. با پلاگین lilypad

یعنی هیچ کس اوتبریک هارو بازی نکرده اون دکمه ی که میگه come on کار نمیکنه

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
حتما اون دکمه ای که روش نوشته MODE خاموشه وبایدروشنش کنی بعد تنظیمش کنی چون خودم ازاین شبیه ساز استفاده میکنم باهاش RE 4 روهم تموم کردم

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
دوستان من مشکل سیو تو بازی NARUTO ULTIMATE NINJA 4 دارم وقتی f1 میزنم برنامه همیشه هنگ میکنه و من بازی رو راحت 60 فریم اجرا می کنم مشکل این سیو چیه؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
دوستان من مشکل سیو تو بازی NARUTO ULTIMATE NINJA 4 دارم وقتی f1 میزنم برنامه همیشه هنگ میکنه و من بازی رو راحت 60 فریم اجرا می کنم مشکل این سیو چیه؟

این بازی هنوز به صورت in-game هست و این مشکلات براش پیش میاد سعی کن اخرین نسخه شبیه ساز رو اجرا کنی و حدالمقدور از خود بازی سیو کنی .

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
اخه تو بازی جایی هست برای سیو ؟ میترسم خیلی برم جلو یدفه گزینه سیو نباشه انوقت کله پا میشم؟ ورژن نسخه مال من sep 20 2009(vc9)k است

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر