آموزش پچ کردن بازی های xbox برای ap25

Arch Enemy

کاربر سایت
Nov 8, 2011
52
نام
ShayaN AriyanA
سلام من الان دستگاهم LT+2 هست ، و بازی هايی مثل Cod BlackOps و Halo Reach رو اجرا نميکنه و پچ LT+2 ميخواد ، پچ رو از کجا بايد دانلود کنم؟ بعد بايد جای $SystemUpdate بزارم؟

ARDALAN_m

کاربر سایت
Aug 20, 2011
9
خواهشا یکی سریع کمک کنه دیگه دارم دیونه میشم
هر کاری می کنم black ops و MW2 پچ نمی شن فک کنم تا حالا 5 تا DVD ترکوندم
اینم ارور هاش

و

تمام مراحل رو هم طبق آموزش های همین تاپیک رفتم
ممنون می شم زود کمک کنید

---------- نوشته در 04:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:30 PM ارسال شده بود ----------

راستی دستگاه اسلیم هست و lt+2

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
خواهشا یکی سریع کمک کنه دیگه دارم دیونه میشم
هر کاری می کنم black ops و MW2 پچ نمی شن فک کنم تا حالا 5 تا DVD ترکوندم
اینم ارور هاش
و
تمام مراحل رو هم طبق آموزش های همین تاپیک رفتم
ممنون می شم زود کمک کنید

---------- نوشته در 04:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:30 PM ارسال شده بود ----------

راستی دستگاه اسلیم هست و lt+2
اگر با ABGX پچ کنید ال‌تی ۳ می‌خواد که هنوز برای اسلیم عرضه نشده (چند روز دیگه عرضه می‌شه)
پیشنهاد می کنم فعلا دست نگهدارید تا چند روز دیگه به ال تی ۳ آپدیت کنید بعد رایت کنید.
برای اون ارور هم فایل زیر رو دانلود کنید و در برنامه ABGX که هستید CTRL+F بزنید و فایل ISO که دانلود کردید رو داخل اون پوشه کپی کنید و بعد روی Level 3 مجدد چک کنید.

6th Wave (2.0.8955.0) - Video_E2FA3A26.rar - 76 MB - ReadMe
<<fileserve>> <<MegaUpload>>

ARDALAN_m

کاربر سایت
Aug 20, 2011
9
اگر با ABGX پچ کنید ال‌تی ۳ می‌خواد که هنوز برای اسلیم عرضه نشده (چند روز دیگه عرضه می‌شه)
پیشنهاد می کنم فعلا دست نگهدارید تا چند روز دیگه به ال تی ۳ آپدیت کنید بعد رایت کنید.
برای اون ارور هم فایل زیر رو دانلود کنید و در برنامه ABGX که هستید CTRL+F بزنید و فایل ISO که دانلود کردید رو داخل اون پوشه کپی کنید و بعد روی Level 3 مجدد چک کنید.
مرسی

یعنی اگر با 360GamesPatcher پچ کنم دیگه lt3 نمی خواد؟
من کلا لایو نمی زنم برای همین تمایلی به lt3 فعلا ندارم
راهی نیست بدون lt3؟

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
مرسی

یعنی اگر با 360GamesPatcher پچ کنم دیگه lt3 نمی خواد؟
من کلا لایو نمی زنم برای همین تمایلی به lt3 فعلا ندارم
راهی نیست بدون lt3؟
آره مگر اینکه دستی فایل ها رو بدی بهش.. چون ABGX رو اتوماتیک باشه توپولوژی جدید رو هم پچ می‌کنه که روی ال‌تی ۳ می‌آد.
بهتره بازی‌هایی که از الآن به بعد رایت می‌کنید ال‌تی ۳ باشه. چون بالاخره با عرضه بازی‌های جدید مجبور به نصب ال‌تی ۳ خواهید بود. این طوری دیگه مجبور نخواهید بود بازی‌های بیشتری رو مجدد پچ و رایت نمایید.

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
آقا من هر چی این بلک اوپس رو پچ میکنم انگار نه انگار نمیاد

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
613
نام
amin
سلام
دوستان من بازی NFS hot pursuit با برنامه abgx360 ورژن 1.0.6 پچ کردم و با ImgBurn ورژن 2.5.6 رایت کردن ، در مرحله رایت تا %50 پیش رفت و ارور داد که قرارش میدم :
1 -
2 -
در ضمن دستگاهم مدل الیت هست با درایو liton و LT+2 رو داره و من می خوام دستگاهم فقط این بازی رو اجرا کنه و اصلا لایو نمیرم . ممنون میشم کمک کنید .

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
388
نام
حمید
اقا تو رو خدا یکی کمک کنه من دقیقا عین مراحل پست اول پیش رفتم رایت 100% هم شد رو هارد هم بدون مشکل نصب شد. اما در هنگام اجرای بازی ارور clean disk می ده و از بازی میاد بیرون.. )x
( در حالی که dvd بازی به هیچ وجه کثیف نیست... )

آخرین ویرایش:

spourmoradi

کاربر سایت
Jan 22, 2012
5
با سلام
Xbox Backup Creator رو اجرا میکنم و بازی رو داخل درایو گذاشتم ولی دکمه start روشن نیست تا بتونم ایمج بگیرم .
۲ تا ارور برام نوشته :
Nero Api is not available
AP25 cannot locate dae.bin file
من nero9 رو هم رو دستگاه نصب کردم تا nero api رو ایراد نگیره باز هم همین دو ارور رو دارم و نمیتونم ایمیج بگیرم .
ممنون میشم راهنماییم کنید

mamal96

کاربر سایت
Aug 21, 2012
5
سلام.من همی کارایی که گفتین رو انجام دادم.وقتی خواست پچ کنه فایلشو پیدا نکرد و خارج شدم و ادامه دادم.نصب بازی که تموم شد تو دستگاه گذاشتم ولی زد که نمیتونه دیسک رو بخونه.تو کامپیوتر هم که گذاشتم اصلا هیچی پیدا نکرد.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
با سلام
Xbox Backup Creator رو اجرا میکنم و بازی رو داخل درایو گذاشتم ولی دکمه start روشن نیست تا بتونم ایمج بگیرم .
۲ تا ارور برام نوشته :
Nero Api is not available
AP25 cannot locate dae.bin file
من nero9 رو هم رو دستگاه نصب کردم تا nero api رو ایراد نگیره باز هم همین دو ارور رو دارم و نمیتونم ایمیج بگیرم .
ممنون میشم راهنماییم کنید
Xbox Backup Creator فقط بازی های 100 درصد رو ایمیج میگیره

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,413
نام
Masoud
سلام.

زمانی که بازی halo reach اومد من خریدمش و بازیش کردم ...
الان lt3 روی کنسولم هست و اجرا نمیشه ...

می خواستم ببینم با آموزش پست اول میتونم بازی رو روی ال تی 3 اجرا کنم یا نه ؟؟؟
اگه میشه ، میتونم از همین بازیم ایمیج بگیرم و بعدش پچش کنم و رایتش کنم ؟؟؟

ممنون.

amir_amir_amir

کاربر سایت
Sep 8, 2006
49
برای اجرای بازی های halo reachh nfs hot por suit cod black ops و غیره بر روی ال تی 3 باید چیکار کنیم ؟ این بازی ها قبلا روی 1.91 اجرا میشند که الان نه روی 2 اجرا میشن نه 3

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
434
دوستان سلام
میدونم یک تاپیک زیر خاکی رو بالا اوردم ولی خداوکیلی ناچارم
کسی از دوستان میدونه چرا نرم افزار ABGX360 از کار افتاده و کار نمیکنه وبسایتش هم خرابه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟