آموزش پچ کردن بازی های xbox برای ap25

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
4,028
نام
M O E I N
من تازه ایکس باکسمو گرفتم مدل اسلیم 4 گیگ تازه هم روش lt1.91 ریختم
رفیقم کلی بازی کپی داره که با کنسول ایلایتش اونا رو بازی میکنه
من میتونم بازی هاش رو ازش بگیرم و با clone رایتشون کنم و بازی کنم؟
یا اینکه باید همه ی بازی ها رو با همین روشی که اینجا گفته شده پچ کنم؟
نیازی به پچ نیست بگیرین بازی کنین دوست عزیز .

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
492
نام
ساجد
سلام دوستان یه سوال
من الانlt+1.9دارم وداشبرد13599و با ap2.5هم که مشکل دارم میدونم باید1.91بریزم ولی فروشنده گفت من دوباره پچ میکنم و مشکلی پیش نمیاد کلا امکان پزیره یا پیچونده؟

Dim Corpse

کاربر سایت
Oct 2, 2010
85
نام
armin
نه شما اگه LT 1.91 بریزید همون بازی های پج قبلی کار میکنند و نیازی به دوباره پچ کردن ندارید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
4,028
نام
M O E I N
نوشته شده توسط SAM_FISHER_X

BLACK OPSبا داشپورد 2.0.13146.0 و LT 1.9 تست کردم جواب داد
/:) خوب این چیز عادی هست شما با داشبورد 2.0.13599.0 امتحان کن اگه جواب داد >:)

سلام دوستان عزیز من راستیتش وقتشو ندارم ببرم کنسولمو پشت شهرداری تا بدم باز برام lt1.91 بریزم چون یه هفته پیش lt1.9 ریختم داشتبوردمم 13599 هست من این روشه پچ کردنو کامل انجام دادم برنامه هم دانلود کرد ولی الان میزارمش تو کنسولم صفه سیاه میمونه موندم چرا مگه داشتبوردم 13599 هست پچم درست انجام دادم من اگه دکمه سینکو بگیرم تا بوت شه کنسولم بعد اپدیت 13146 بریزم میتونم مثل SAM_FISHER بازی کنم یا نه نمیشه خودمو به زحمت نندازم موندم اصلا چرا با 13599 سیاه میشه این جدید ترین اپدیته .

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
209
نام
امیر
نوشته شده توسط SAM_FISHER_X

BLACK OPSبا داشپورد 2.0.13146.0 و LT 1.9 تست کردم جواب داد
/:) خوب این چیز عادی هست شما با داشبورد 2.0.13599.0 امتحان کن اگه جواب داد >:)

سلام دوستان عزیز من راستیتش وقتشو ندارم ببرم کنسولمو پشت شهرداری تا بدم باز برام lt1.91 بریزم چون یه هفته پیش lt1.9 ریختم داشتبوردمم 13599 هست من این روشه پچ کردنو کامل انجام دادم برنامه هم دانلود کرد ولی الان میزارمش تو کنسولم صفه سیاه میمونه موندم چرا مگه داشتبوردم 13599 هست پچم درست انجام دادم من اگه دکمه سینکو بگیرم تا بوت شه کنسولم بعد اپدیت 13146 بریزم میتونم مثل SAM_FISHER بازی کنم یا نه نمیشه خودمو به زحمت نندازم موندم اصلا چرا با 13599 سیاه میشه این جدید ترین اپدیته .
پ خ دادم با این روش رایت کن نباید مشکلی پیش بیاد اگرکه کنسولت رو به 1.91 up کردی

balak2424

کاربر سایت
Jun 13, 2011
49
نه شما اگه LT 1.91 بریزید همون بازی های پج قبلی کار میکنند و نیازی به دوباره پچ کردن ندارید
یعنی dvd بازی رو بزارم تو کامپیوتر با clone از روش یه نسخه رو دی وی دی رایت کنم و بزارم تو کنسول بازی کنم حالشو ببرم

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بله دوست عزیز البته باید روی dvd9 رایت کنی

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
719
میگم از این روش پچ کنیم خطر بن شدن نداره واسه آنلاین بازی کردن !!؟؟ چون من می خوام آنلاین بازی کنم.:-/

mimix

کاربر سایت
Oct 3, 2010
11
دوستان لطفا راهنمایی کنید

من تازه یک ایکس باکس گرفتم دست دو
ورژن قبلی رو نمیدونم ولی ابدیت جدید که ریختم دستگاه شده دی وی دی پلیر منظورم ابدیت 13599 هست همین جدیده که توی سایت مایکروسافت گذاشته.
حالا یکی راهنمایی کنه دقیقا باید چیکار کنم تا دوباره دی وی دی کپی بخونه .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
4,028
نام
M O E I N
پ خ دادم با این روش رایت کن نباید مشکلی پیش بیاد اگرکه کنسولت رو به 1.91 up کردی
دوست عزیز منکه گفتم اپدیت داشتبوردم 13599 هست فریمورم 1.9 نه 1.91 اگه 1.91 بود که اجرا میکرد اوناییم که شما گفتینو من عین همینو انجام دادم برا 1.9 ولی باز سیاهه صفحه موندم چرا اگه 1.91 بریزم که دیگه نیازی به پچ کردن بازی ندارم میرم بازی میکنم دیگه .

---------- نوشته در 12:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:31 PM ارسال شده بود ----------

من با اون روشی که دوستمون گذاشته دقیق پچش کردم دقیقا عین همون ولی اخرش که وصل شد به اینترنت برا گرفتن پچ یه فایل 1 کیلو بایتی نگرفت یه فایل 4 کیلو بایتی گرفت اخرشم any زدو من یه کلمه از کیبردم زدم تموم شد من بازی بلک اپسو میخام پچ کنم و تو اخرم بگم من امیج که گرفتم تو دکستاپ ریخته بودم پچم همونجا سیو کرد نه تو پوشه ای بعد اخر خاستم با ایمیج بورن رایتش کنم خودش اتومات بورنو زدم رایت کرد نپرسیئ کدوم فایلارو میخای رایت کنی نکنه پچو رایت نکرده امکانش هست بعد میگم داشتبورد من13599 هست فریمورمم 1.9 هست نه 1.91 دوست عزیز .

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
719
دوست عزیز منکه گفتم اپدیت داشتبوردم 13599 هست فریمورم 1.9 نه 1.91 اگه 1.91 بود که اجرا میکرد اوناییم که شما گفتینو من عین همینو انجام دادم برا 1.9 ولی باز سیاهه صفحه موندم چرا اگه 1.91 بریزم که دیگه نیازی به پچ کردن بازی ندارم میرم بازی میکنم دیگه .

---------- نوشته در 12:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:31 PM ارسال شده بود ----------

من با اون روشی که دوستمون گذاشته دقیق پچش کردم دقیقا عین همون ولی اخرش که وصل شد به اینترنت برا گرفتن پچ یه فایل 1 کیلو بایتی نگرفت یه فایل 4 کیلو بایتی گرفت اخرشم any زدو من یه کلمه از کیبردم زدم تموم شد من بازی بلک اپسو میخام پچ کنم و تو اخرم بگم من امیج که گرفتم تو دکستاپ ریخته بودم پچم همونجا سیو کرد نه تو پوشه ای بعد اخر خاستم با ایمیج بورن رایتش کنم خودش اتومات بورنو زدم رایت کرد نپرسیئ کدوم فایلارو میخای رایت کنی نکنه پچو رایت نکرده امکانش هست بعد میگم داشتبورد من13599 هست فریمورمم 1.9 هست نه 1.91 دوست عزیز .
من بازی رو امروز صبح طی عملیاتی که از دیشب تا صبح انجام دادم تونستم BLACK OPS رو پچ کنم! خیلی ساده بود:d
باید اون فایل 1kb رو رایت میکردی! البته درست رایت کردی چون با توجه به گفته خودت که دو بار روش کلیک کردی برنامه IMGBURN باز شده یعنی اینکه درسته! چون فقط اون فایل dvd. که با برنامه IMGBURN باز میشه! برو بذار ببین میاد !؟ اگه فریمور 1.91 داری و داشتبوردت 13599 باشه جواب میده! اگه نه که باید فریمور 1.91 رو نصب کنی!

---------- نوشته در 03:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:35 PM ارسال شده بود ----------

من تازه یک ایکس باکس گرفتم دست دو
ورژن قبلی رو نمیدونم ولی ابدیت جدید که ریختم دستگاه شده دی وی دی پلیر منظورم ابدیت 13599 هست همین جدیده که توی سایت مایکروسافت گذاشته.
حالا یکی راهنمایی کنه دقیقا باید چیکار کنم تا دوباره دی وی دی کپی بخونه .
اولا که شما اشتباه کردی دسته دو گرفتی! چرا!؟ چون امکان داره از گلد رایگان اکانت های دستگات استفاده کرده باشه! که امیدوارم اینطور نباشه! و مهم تر از اون اینکه بن شده باشه از طرف شرکت مایکروسافت این دستگاه!!
بله آپدیت جدید رو که بریزید دستگاه به حالت اورجینال بر میگرده و دیگه بازی های کپی رو نمیخونه! شما باید دستگاه رو ببرید به یک شرکت یا مغازه معتبر که براتون برنامه LT 1.91 رو نصب کنه تا دستگاه دوباره کپی خور شه! این برنامه LT ، برنامه کپی خور کردن ایکس باکسه! نگران نباش درست میشه!

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
69
عارضم به حضور دوستان گُل
من از این روشی که توی پست اول اون بزرگوار نویسندش فرمود الان استفاده کردم

روی اخرین ورژن دشبورد و با داشتن LT 1.91مدرن وارفر 2 پچ شده و بازی اجرا میشه
با این حساب فکر کنم پچ اون 5 تا بازی دیگه هم باید اومده باشه

javadhyper

کاربر سایت
Oct 17, 2010
5
سلام بر دوستان عزیز

عزیزان داشبورد ایکس باکس من 12625 هست و LT 1.1 روی دستگاه هست با این روش میتونم بازیه Black Ops رو اجرا کنم یا نه ؟

ممنون

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام
من طبق همه ی گفته های پست اول پیش رفتم ولی باز صفه سیاه شد
فریمور 2.13599 و lt1.9
در ضمن هنگام patch کردن کمتر از 1 دقیقه طول کشید و به اینترنت هم وصل بودم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟