آموزش و امکانات مخصوص و جالب REVGAMING :SAMP ROLEPLAY

آموزش و معرفی امکانات سرور زندگی واقعی:

در پست قبل من به شما آموزش بازی سمپ را دادم. از چگونگی نصب سمپ تا RP کردن.

Samp RP & Learning RP

حال من میخواهم به شما امکانات مخصوص و جالب سرور RP را برای شما معرفی کنم.

1. شما در سرور های rp می توانید کاری را انتخاب کنید و به انجام آن بپردازید تا مقداری پول بدست آورید و از طریق آن زندگی کنید.

2. شما در سرور های rp می توانید در فکشن ها ( واحد های سازمان داده شده ) مانند: LSPD یا پلیس لس سانتوس استخدام شوید و با حقوقش زندگی خود را بگذرانید.
توجه: برای عضو شدن در فکشن ها باید به لول مخصوصی رسیده و باید کاملا مسلط به RP باشین. (پست قبل من)

3.شما در سرور REVGAMING میتوانید عضو فامیلی شوید . برای این کار باید با لیدر و درجه بالای خانواده صحبت کنید. شما خودتان نیز در سرور REVGAMING اگر چند نفر (حداقل 6) فعال با فامیلی یکسانو مثلا: Carl_Johnson , Sweet_Johnson , Tom_Johnson بیارید . ادمین ها برای شما و دوستانتان بعد از انجام چندتا تست خانواده ای رسمی درست خواهند کرد.

4. شما در سرور revgaming میتوانید ازدواج کنید و طلاق بگیرید. /propose و /divorce

5.شما در سرور revgaming می توانید برای خود دفتر کار بخرید و در آن یک گروه تبهکاری غیر رسمی بزنید ( بدون دفتر هم میشه ) و برای این کار شما و بقیه اعضای گروهتان به 24/7 رفته و در آنجا portabel radio گرفته و یک فرکانس مخفی برای خود و دوستانتان ست کنید.

6.شما با پول خودتان ( اگر زیاد باشد ) میتوانید خونه بخرید و از امکانات کمد دیواری و جاساز اسلحه و مواد و تلویزیون در آینده بهرهمند شوید.

7.شما میتوانید به قاچاق و خرید و فروش اسلحه و مواد دور از چشم پلیس بپردازید و پول زیادی به جیب بزنید.

8.می توانید در RP Event ششرکت کنید و پولی اگر موفق شدید به دست بیاورید (دزدی از بانک و جنگ و کودتا و دزدی از یک مغزه فروش و...)

9.میتونید در event ooc شرکت کنید و جایزه های خوبی ببرید. /joinevent

10.با پول میتونید برای خود محافظ استخدام کنید.

11. سیستم ماشین revgaming خیلی پیشرفته بوده و داری امکانات زیادی می باشد ./vstorage و /trackcar و /trunkput و ....

12. با پول زیاد میتوانید یک مغازه برای کسب و کاریا بزینس خریده و کارمند استخدام کنید و به آنها درجه بدید و در رادیو مخصوص صحبت کنید همچنین برعکس میتوانید در یک کسب و کار یا بیسزینس اسنخدام شوید.

13.reffal سیستم راه اندازی شده و شما اگر یکی از دوستانتان را بیاورید و او لول 3 را کسب کند شما 100 credits که تنها با پول وقعی قابل خریداری هست ورا دریافت میکنید و automatic

14.در سرور samp.revgaming.ir هرکاری در زندگی واقعی فکر میکنید میتوانید انجام دهید میتوانید انجام دهید و از بازی لذت ببرید.

15. ...

ip: samp.revgaming.ir

TeamSpeak: Samp.revgaming.ir

WebSite: Revgaming.ir

reffal me :Dom_Devil

توجه: در این سرور rp تنها با نام واقعی مانند Carl_Johnson بهخ صورت 2 قسمتی و _ دار وارد شوید وگرنه auto kick خواهید شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر