آموزش ویرایش سطحی بازی های XBOX360

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
آموزش ویرایش سطحی بازی ها xbox360 که بیشتر به درد کنسول های jtag میخوره

به وسیله این آموزش و برنامه ASToolXBOX360 میتونید ویرایش های سطحی مثله تغییر آیدی ، تغییر نسخه ، تغییر نام ، تغییر آیکون و عکس ، تغییر مدیا آیدی و... رو انجام بدید

این تاپیک با توجه به آپدیت برنامه ASToolXBOX360 آپدیت میشه و امکانات جدید هم که اضافه شد آموزش هم قرار میگیره

اول از همه برنامه رو از اینجا دانلود و نصب کنید:
http://forum.bazicenter.com/thread60502/

بعد از نصب به تب "ابزار بازی" بروید:

47ym80yf8j1c870bbgq.png

- روی دکمه "انتخاب" کلیک کنید و فایل اجرایی xex رو انتخاب کنید

- تک رو روی XEX قرار بدید

- روی دکمه "برسی" کلیک کنید و چند ثانیه صبر کنید

- حالا نام ، آیدی و تصویر بازی نمایش داده میشود

- آیدی بازی رو تغییر بدید (توجه کنید که باید از اعداد بین 0 تا 9 و حروف بین g تا z انتخاب بشه)

- روی دکمه ذخیره کلیک کنید

- فایلتون ذخیره شد !

به مرور و هنگام اضافه شدن امکانات جدید به برنامه این آموزش هم آپدیت میشود

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
تغییر مدیای بازی منظورتون media-id هست یا title-id? اگه media باشه که خیلی‌ خوبه یعنی‌ می‌شه ریجن بازی رو عوض کرد. (که فکر نکنم این باشه) ولی‌ اگه title-id باش نمی‌دونم به چه دردی میخوره

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
تغییر مدیای بازی منظورتون media-id هست یا title-id? اگه media باشه که خیلی‌ خوبه یعنی‌ می‌شه ریجن بازی رو عوض کرد. (که فکر نکنم این باشه) ولی‌ اگه title-id باش نمی‌دونم به چه دردی میخوره

اره ببخشید که یادم رفتم بنویسم
هم تغییر رجین و هم Title

خب کاربرد اینا چیه؟

از اسم تاپیک معلومه دیگه ، ویرایش! حالا برنامه کامل نشده و به مرور و با پیشنهاداتی که میگیریم امکانات جدید بهش اضافه میکنیم تا مثله برنامه قبلیمون ASToolPS3 به کامل ترین برنامه ps3 تبدیل بشه!

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
اگر ممکنه یه قسمت برای پچ کردن بازی های ap.25 یا پچ کردن بازی برای التی 3 یا التی2 بذارید.

یه سوال هم دارم با دستکاری پروفایل ممکنه بن بشیم یا نه

یه قسمت برای پچ کردن بازی و رایت مستقیم روی دیسک
الان همینا رو یادم میاد ولی اگر چیزی دیگه ای پیدا کردم که بدرد بخوره میگم

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
اگر ممکنه یه قسمت برای پچ کردن بازی های ap.25 یا پچ کردن بازی برای التی 3 یا التی2 بذارید.یه سوال هم دارم با دستکاری پروفایل ممکنه بن بشیم یا نه یه قسمت برای پچ کردن بازی و رایت مستقیم روی دیسک الان همینا رو یادم میاد ولی اگر چیزی دیگه ای پیدا کردم که بدرد بخوره میگم
بله همه چیز رو میشه اضافه کرد ، فقط باید پیشنهاد داده بشه تا اضافه برنامه بشهپروفایل رو بیشتر قسمت هاش رو میشه به برنامه اضافه کرد که ویرایش بشه و بعید نیست ماکروسافت به خاطر این کار بن کنه !
اره ببخشید که یادم رفتم بنویسمهم تغییر رجین و هم Titleدقیقا کجا باید media id رو تغییر بدیم؟ (همون ریجن) چون برنامه‌رو دان کردم و فقط گزینهٔ تغییر آیدی بازی هست که تایتل رو عوض میکنه.
بله تو پست اول هم گفتم که به مرور امکانات جدید اضافه میشهتغییر رجین هم تو نسخه بعدی اضافه میشهتغییر آیدی هم که یه کادر txt بود به اسم id

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر