آموزش هک PS4 Jailbreak

mpas

کاربر سایت
Mar 27, 2018
1
0
سلام.دوستان نظر خودتون راجع به این سایت بگید؟
PS4 Jailbreak 5.50 Official CFW
هم هک ورژن 5.50 (خود همین هم عجیبه) داره و هم دانگرید ps4 رو؟الکیه یا راسته؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
739
626
نام
Erfan
سلام.دوستان نظر خودتون راجع به این سایت بگید؟
PS4 Jailbreak 5.50 Official CFW
هم هک ورژن 5.50 (خود همین هم عجیبه) داره و هم دانگرید ps4 رو؟الکیه یا راسته؟
کاملا الکیه. دانگرید PS4 فعلا عملی نیست چون مربوط میشه به حافظه NAND دستگاه.سایت های زیر اطلاعات موثق راجع به هک PS4 ارائه می ده. پیشنهاد می کنم فقط این دو سایت رو دنبال کنید :
Wololo.net - PS4, PS Vita, Nintendo Switch, 3DS & PSP Programming, Security and Homebrews

SCE Party - Index

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,285
671
نام
محمد
الان 5.0.5 هک شده؟ چون توی لیست جیل بریک اون یکی تاپیک گذاشتید

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
739
626
نام
Erfan
الان 5.0.5 هک شده؟ چون توی لیست جیل بریک اون یکی تاپیک گذاشتید
طبق اخبار، هک شده منتها برای استفاده عمومی منتشر نشده. انتظار می ره شخصی با عنوان qwertyoruiop هک رو انجام داده باشه که همه تو توییتر ریختن سرش که زودتر هک رو منتشر کنه.

• Like
Reactions: Wander

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
325
168
با سلام من امروز کنسولم رو ریستارت ستینگ کردم ولی وقتی میخوام وارد مرورگر بشم میگه باید وصل بشم به استور چکار باید بکنم؟

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
58
15
با سلام من امروز کنسولم رو ریستارت ستینگ کردم ولی وقتی میخوام وارد مرورگر بشم میگه باید وصل بشم به استور چکار باید بکنم؟
به صورت قانونی ازت میخواد که آپدیت کنی
اما اگه فریمور 4.55 یه پایین داری میتونی هک کنی. برای بار اول از روش اول استفاده کن

meysamshakeri

کاربر سایت
Sep 1, 2012
6
1
سلام
دوستان یه راهنمایی لطفا
من امروز دستگاه رو گرفتم
دیسک اورجینال pes2018 رو هم دارم
دستگاه هم ۴.۵۵ هست
دیسک فوتبال رو که تو دستگاه گذاشتم پیغام داد که به ورژن ۴.۷۱ آپدیت کنم
سوال این جاست اگر دستگاه هم رو هک کنم میتونم با دیسک اورجینال که ورژن ش بالاتره بازی کنم یا نه؟
اگر نه چیکار کنم که بتونم هم بازی های هکی رو داشته باشم هم pes2018 رو بتونم بازی کنم

ممنون

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
739
626
نام
Erfan
سلام
دوستان یه راهنمایی لطفا
من امروز دستگاه رو گرفتم
دیسک اورجینال pes2018 رو هم دارم
دستگاه هم ۴.۵۵ هست
دیسک فوتبال رو که تو دستگاه گذاشتم پیغام داد که به ورژن ۴.۷۱ آپدیت کنم
سوال این جاست اگر دستگاه هم رو هک کنم میتونم با دیسک اورجینال که ورژن ش بالاتره بازی کنم یا نه؟
اگر نه چیکار کنم که بتونم هم بازی های هکی رو داشته باشم هم pes2018 رو بتونم بازی کنم

ممنون
فعلا با این ورژن نمیشه pes 2018 رو بازی کرد. یا باید صبر کنی تا هک ورژن 5.05 بیاد، یا همین ورژن دستگاه رو هک کنی و از بازی های هکی دیگه استفاده کنی.

viperpix

کاربر سایت
Mar 2, 2010
3
1
با سلام
من همه کارهای اولیه رو انجام دادم و HEN هم با موفقیت نصب شد ولی ps4-exploite-host تغییری نمیکنه و گزینه ای برای ادامه کارها نمیاره وبه همون شکل اجرای اولیه باقی مونده..!

با این اوصاف ولی دیباگ ستینگ اضافه شده به دستگاه!

سوال باقیمونده اینه که چطور دیتاهای عادی رو به پکیج های مناسب برای نصب با هک تبدیل کنیم؟

Attachments

Last edited by a moderator:

meysamshakeri

کاربر سایت
Sep 1, 2012
6
1
بنده هم به همین صورت هست
ولی هر سری که دستگاه خاموش میکنم دوباره باید اکسپلویت کنم تا دوباره دباگ ستینگ بیاد
بدیش اینه که بازی ها قفل میشه و دوباره باید تمام مراحل رو انجام بدم
ضمنا با وای فای انجام دادم
راهی نیست حداقل بازی ها قفل نشم؟
ممنون

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
468
341
نام
hακιβ$
بنده هم به همین صورت هست
ولی هر سری که دستگاه خاموش میکنم دوباره باید اکسپلویت کنم تا دوباره دباگ ستینگ بیاد
بدیش اینه که بازی ها قفل میشه و دوباره باید تمام مراحل رو انجام بدم
ضمنا با وای فای انجام دادم
راهی نیست حداقل بازی ها قفل نشم؟
ممنون
شما از روش اپ اندروید استفاده کنید تو پست اول موجوده ظرف چند ثانیه مراحلی که لازمه رو سریع انجام میدید

oerlordesi

کاربر سایت
Mar 20, 2018
8
1
سلام دستگاه من ورژن 4.73 هست چنتا بازی روش نصبه میخواستم بدونم میتونم آپدیت بازی ها رو از سایت دانلود و روی هارد اکسترنال بریزم بعد انتقال بدم رو ps4.

lashkhoor

کاربر سایت
Jun 6, 2011
24
1
با سلام
من همه کارهای اولیه رو انجام دادم و HEN هم با موفقیت نصب شد ولی ps4-exploite-host تغییری نمیکنه و گزینه ای برای ادامه کارها نمیاره وبه همون شکل اجرای اولیه باقی مونده..!

با این اوصاف ولی دیباگ ستینگ اضافه شده به دستگاه!

سوال باقیمونده اینه که چطور دیتاهای عادی رو به پکیج های مناسب برای نصب با هک تبدیل کنیم؟
دوست عزیز دستگاه منم اینجوری بود
شما از حالا به بعد فقط با برنامه اندروید بعد از هر بار روشن شدن پی لود رو بفرستید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟