آموزش هک PS4 Jailbreak

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
657
58
نام
محسن
دوستان‌ من هک ورژن ۴.۰۵رو‌اجرا کردم‌کامل و درست و‌الان دیباگ منو رو‌دارم فقط هارد اکسترنال با فرمت exfat رو نمیشناسه دستگاه تو قسمت هارد اکسترنال دیباگ منو که میرم آن کنم ارورمیده و فرمت هم‌که میزنم میگه هاردی به سیستم متصل نیس ، به نظرتون دلیلش چیه؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
739
626
نام
Erfan
دوستان‌ من هک ورژن ۴.۰۵رو‌اجرا کردم‌کامل و درست و‌الان دیباگ منو رو‌دارم فقط هارد اکسترنال با فرمت exfat رو نمیشناسه دستگاه تو قسمت هارد اکسترنال دیباگ منو که میرم آن کنم ارورمیده و فرمت هم‌که میزنم میگه هاردی به سیستم متصل نیس ، به نظرتون دلیلش چیه؟
به ورژن 4.55 آپدیت کنید و از هک 4.55 استفاده کنید. خیلی از مشکلات برطرف شده‌

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
1,876
155
نام
اسماعیل
فریمور 4.05 کلا از هارد اکسترنال پشتیبانی نمیکنه،جهت استفاده از این قابلیت باید به 4.55 آپدیت کنید

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
657
58
نام
محسن
فریمور 4.05 کلا از هارد اکسترنال پشتیبانی نمیکنه،جهت استفاده از این قابلیت باید به 4.55 آپدیت کنید
مرسی از راهنماییت داداش فقط لینکه فریموره 4.55 رو لطف میکنی ؟ چند جا سرچ دادم مطمعن نبود گفتم از یه منبع معتبر بگیرم بازم مرسی

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
739
626
نام
Erfan
مرسی از راهنماییت داداش فقط لینکه فریموره 4.55 رو لطف میکنی ؟ چند جا سرچ دادم مطمعن نبود گفتم از یه منبع معتبر بگیرم بازم مرسی
از سایت زیر می تونی استفاده کنی :
SCE Party - Firmwares

اولین نشانه از انتشار کرنل هک فریمور 5.05 :
Anonym00S/PS4-5.01-5.05-Kernel-Exploit-BY-Anonymous

نشانه های تازه ای از امیدواری

Last edited by a moderator:

amin32

کاربر سایت
May 31, 2016
11
2
در صفحه دانلود فریمور که در آموزش گفته شده ، دو تا فریمور 4.55 هست. کدوم رو باید دانلود کنم؟

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

alitriple

کاربر سایت
Nov 12, 2008
1,146
924
نام
Ali
در صفحه دانلود فریمور که در آموزش گفته شده ، دو تا فریمور 4.55 هست. کدوم رو باید دانلود کنم؟
سمت چپ و حجم کمتر اپدیت معمولی هست و سمت راستی اپدیت 800 مگی ریکاوری برای مواقعی هست که شما قصد تعویض هارد یا تعمیر و ریکاوری سیستم رو دارید و اگه قصد تعویض هارد ندارید و فقط میخواید اپدیت معمولی کنید همون سمت چپی کافیه.

• Like
Reactions: amin32

amin32

کاربر سایت
May 31, 2016
11
2
یک سوالی. الان راهی هست که هر بار که کنسول رو روشن میکنیم نیاز به pc نباشه؟ من الان اپ ps4 serve 2 رو نصب کردم. ولی خب به مرورگر دسترسی ندارم. ظاهرا تنها راه فعال کردن مرورگر ، از طریق pc هست.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
1,876
155
نام
اسماعیل
یک سوالی. الان راهی هست که هر بار که کنسول رو روشن میکنیم نیاز به pc نباشه؟ من الان اپ ps4 serve 2 رو نصب کردم. ولی خب به مرورگر دسترسی ندارم. ظاهرا تنها راه فعال کردن مرورگر ، از طریق pc هست.
خب شما از طریق ابزار al مرورگر رو برای همیشه فعال کنید دیگه هیچوقت نیازی به pc نخواهید داشت

• Like
Reactions: amin32

9383123

کاربر سایت
Nov 5, 2017
18
4
سلام ، دوستان من خواهر زادم یه 4.55 داره به نظرتون ارزش داره ازش بگیرم و هکی بازی کنم یا فعلا به دردسرش نمی ارزه ؟!

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
58
15
بک آپ سیو بازی نه خود بازی! بک آپ سیو بازی روی فلش مموری، نیازی به اینترنت نداره. البته اگر بخواهید بک آپ رو روی سرور سونی آپلود کنید باید به اینترنت وصل بشید اما روی فلش مموری نیازی به نت ندارید. من خودم بارها از سیو بازی هام روی فلش بک آپ رفتم بدون اینترنت.

من که امتحان کردم نشد

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
739
626
نام
Erfan
سلام ، دوستان من خواهر زادم یه 4.55 داره به نظرتون ارزش داره ازش بگیرم و هکی بازی کنم یا فعلا به دردسرش نمی ارزه ؟!
علی الحساب تا وقتی که هک 5.05 نیومده فعلا ارزش داره بگیری ازش

من که امتحان کردم نشد
خیلی عجیبه که نتونستید.
یه لینک آموزش دیگه به همراه فیلم آموزشی هم براتون قرار دادم. امیدوارم این بار موفق بشید :

گرفتن بک آپ و انتقال سیو بازی ها در PS4 + ویدیو آموزشی

Last edited by a moderator:

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
58
15
علی الحساب تا وقتی که هک 5.05 نیومده فعلا ارزش داره بگیری ازش

ببینید وقتی میخوام کپی کنم میخواد به اینترنت وصل بشه و قتی وصل شد میگه ورژنت قدیمیه و کار نمیکنه. در ضمن سیو های ورژن های مختلف ps4 رو هم کار نمیکنن پس عملا این کار بیهودس

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
739
626
نام
Erfan
ببینید وقتی میخوام کپی کنم میخواد به اینترنت وصل بشه و قتی وصل شد میگه ورژنت قدیمیه و کار نمیکنه. در ضمن سیو های ورژن های مختلف ps4 رو هم کار نمیکنن پس عملا این کار بیهودس
هک 4.55 طبق آموزش ها، مستقل از اینترنت هست و نیازی به نت نداره. با تنظیم کارت شبکه یا وای فای PS4 می تونید مستقل از نت هک کنید. سیو های بازی در حالت هک متفاوت از سیو در حالت معمولی هستند حتی با یک ریجن! سیوهای قدیم کارایی ندارند و باید از صفر شروع کنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟