آموزش هک PS4 Jailbreak

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
567
503
نام
محمد
صب کنید ورژن 5 هک بشه دیگه همه گیر میشه چون اکثرا رو همین ورژن اند

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
3,775
768
نام
Reza
با آپدیت بعضی قابلیت ها اضافه میشه. مثل عکس گرفتن تو uncharted 4 که با نسخه ی 1.00 دیسکش نمیشه
خوب دوست عزیز فعلا همه اپدیتایی که میزارن اخرین نسخه هست که بیشترشونم رو نسخه ۴.۰۵ کارنمیکنن تا مدتی دیگه ۵.۰۵ هک میشه و مشکل حل میشه

xsoheilx

کاربر سایت
Jan 21, 2009
1,068
1,896
دوست عزیز میتونید به اسونی از سایت مگا داونلود کنید
هنوز هیچ مغازه ای دنبال این چیزا نیست
مگا دو سه بار از طریق برنامه ش ازش دانلود کردم سرعتشم عالیه. البته لینک فایل دانلودی رو از قبل داشتم.
خب بازیها رو چطور میشه توش پیدا کرد؟ سرچی چیزی داره؟ یا لینک بازیا جایی هست؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
3,775
768
نام
Reza
مگا دو سه بار از طریق برنامه ش ازش دانلود کردم سرعتشم عالیه. البته لینک فایل دانلودی رو از قبل داشتم.
خب بازیها رو چطور میشه توش پیدا کرد؟ سرچی چیزی داره؟ یا لینک بازیا جایی هست؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
نه دوستم بیشتر تو ردیت میزارن باید گوگل کنید- بعد برنامه خود مگا -رو پی سی نصب کنید
یک اکانت بسازید راحت اپلود میشه تو اکانتتون بعد بزنید راحت با خوب mega دانلود شه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: xsoheilx

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
58
15
خ
خوب دوست عزیز فعلا همه اپدیتایی که میزارن اخرین نسخه هست که بیشترشونم رو نسخه ۴.۰۵ کارنمیکنن تا مدتی دیگه ۵.۰۵ هک میشه و مشکل حل میشه
وب اون موقع هم آپدیت های جدید عرضه میشه و باز اینایی که الان میشه دانلود کرد رو نمیشه دانلود کرد.دو تا راه داریم.
یکی اینکه الان همه رو دانلود کنیم.
یکی دیگه اینکه یک نفر که اینترنت خوب داره دانلود کنه و همه به اشتراک بزاره

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
3,775
768
نام
Reza
خ

وب اون موقع هم آپدیت های جدید عرضه میشه و باز اینایی که الان میشه دانلود کرد رو نمیشه دانلود کرد.دو تا راه داریم.
یکی اینکه الان همه رو دانلود کنیم.
یکی دیگه اینکه یک نفر که اینترنت خوب داره دانلود کنه و همه به اشتراک بزاره
نه دوست عزیز مشکل اینجاست که بیشتر اپدیت ها تا ۵.۰۵ هست ولی ورژن کسنل هک شده تا ۴.۵۵ اگه اشتباه نکنم
خوب این ناممکنه!
نت پرسرعت همه دار تقریبا ولی خوب الان رو کنسول هک شده هم چیز دندون گیری نیست و۹۹ درصد بازیا قدیمی و تقریبا بیشتر بازیکنا بازیش کردن و همه منتظر این qwer..هستن که کارو یک سره کنه تا حداقل تا این بازیایی که تا الان هست رو بتونن بازی کنن
----
خیلیا اشتباه کردن و با عجله رفتن کنسول ۴.۰۵ خریدن و بعد دیدن تازه هیچ بازی جدیدی رو نمیتوننا جرا کنن

• Like
Reactions: انجمن 1000

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
58
15
نه دوست عزیز مشکل اینجاست که بیشتر اپدیت ها تا ۵.۰۵ هست ولی ورژن کسنل هک شده تا ۴.۵۵ اگه اشتباه نکنم
خوب این ناممکنه!
نت پرسرعت همه دار تقریبا ولی خوب الان رو کنسول هک شده هم چیز دندون گیری نیست و۹۹ درصد بازیا قدیمی و تقریبا بیشتر بازیکنا بازیش کردن و همه منتظر این qwer..هستن که کارو یک سره کنه تا حداقل تا این بازیایی که تا الان هست رو بتونن بازی کنن
----
خیلیا اشتباه کردن و با عجله رفتن کنسول ۴.۰۵ خریدن و بعد دیدن تازه هیچ بازی جدیدی رو نمیتوننا جرا کنن
اینم حرفیه. ولی کاش یکی بیاد لینک آپدیت ها رو برای هر دو فریم ور بزاره

• Like

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
58
15
دوستان من آنچارتد رو دامپ کردم بعدش پکیچ درست کردم و بازی تا منو رفت. ولی تو منو میگه فایلای سیوت خراب شدن و مشکل دارن. مشکل از چیه؟
نسخه ی هکی رو پاک کردم و دوباره از رو دیسک زدم دیدم سیوهایی که نسخه ی هکی بهش دسترسی داشت تو نسخه ی دیسکی هم خرابن.
خلاصه نمیدونم مشکل چیه. ممنون مشم کمک کنین.
راستی وقتی پکیج میساختم آخراش به اخطار داد که تقریبا اینطوری بود (کامل یادم نیس)
the .... of the game is stripped which may not be stripped.
آیا پکیج ساختن من مشکل داشته؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
1,876
155
نام
اسماعیل
دوستان من آنچارتد رو دامپ کردم بعدش پکیچ درست کردم و بازی تا منو رفت. ولی تو منو میگه فایلای سیوت خراب شدن و مشکل دارن. مشکل از چیه؟
نسخه ی هکی رو پاک کردم و دوباره از رو دیسک زدم دیدم سیوهایی که نسخه ی هکی بهش دسترسی داشت تو نسخه ی دیسکی هم خرابن.
راستی وقتی پکیج میساختم آخراش به اخطار داد که تقریبا اینطوری بود (کامل یادم نیس)
وقتی کپی بازی میکنی دیگه نمیتونی از سیو های اورجینال قبلی استفاده کنی

• Like

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
739
626
نام
Erfan
دوست عزیز متوجه نشدم. شما اول یه سیو اورجینال داشتی از قبل، بعد دستگاه رو اکسپلوید کردی و فیک پکیج آنچارتد رو نصب کردی، بعد دیدی سیو اورجینال قبلی تو نسخه فیک باز نمیشه. بعد از اول دیسک رو گذاشتی دیدی همون سیو های اورجینال قبلی تو نسخه دیسکی هم دیگه خونده نمیشه ؟ تو این حالت یعنی اگه دستگاه رو اکسپلوید کنیم، کلا هر چی سیو داشتیم خراب میشه ؟ من الان رو نسخه 5.05 هستم و منتظرم هک این نسخه بیاد. الان 10 تا بازی هکی نصبی دارم اما اینترنت وصل نکردم که قفل بشه. اگه هک کنم، همون بازی هکی قبلی هم قفل می شن ؟؟ سیو های اورجینال خراب نشن یه وقت !

H05E1N

کاربر سایت
Sep 14, 2013
58
15
دوست عزیز متوجه نشدم. شما اول یه سیو اورجینال داشتی از قبل، بعد دستگاه رو اکسپلوید کردی و فیک پکیج آنچارتد رو نصب کردی، بعد دیدی سیو اورجینال قبلی تو نسخه فیک باز نمیشه. بعد از اول دیسک رو گذاشتی دیدی همون سیو های اورجینال قبلی تو نسخه دیسکی هم دیگه خونده نمیشه ؟ تو این حالت یعنی اگه دستگاه رو اکسپلوید کنیم، کلا هر چی سیو داشتیم خراب میشه ؟ من الان رو نسخه 5.05 هستم و منتظرم هک این نسخه بیاد. الان 10 تا بازی هکی نصبی دارم اما اینترنت وصل نکردم که قفل بشه. اگه هک کنم، همون بازی هکی قبلی هم قفل می شن ؟؟ سیو های اورجینال خراب نشن یه وقت !
بله دوست عزیز. فقط اینکه سیو اورجینال به خاطر هک خراب نشد. به خاطر اجرای نسخه فیک پکیج آنچارتد خراب شد.

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
739
626
نام
Erfan
بله دوست عزیز. فقط اینکه سیو اورجینال به خاطر هک خراب نشد. به خاطر اجرای نسخه فیک پکیج آنچارتد خراب شد.
با این اوصاف پیشنهاد می کنم بهتره از سیو هاتون بک آپ داشته باشید روی فلش یا روی سیستم کامپیوتر جایی ذخیره کنید. من به صورت دوره ای این کار رو انجام می دم.

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
30
نام
احسان
با سلام خدمت دوستان
بنده یه مشکلی در ابتدا دارم
پلی 4 و لپتاب رو با کابل لن به مودم وصل کردم
پایتون هم نصب کردم
ولی وقتی میخوام در ابتدای کار و روش al azif فایل ps4-exploit-host رو اجرا کنم یه صفحه dos میاد و بلافاصله غیب میشه و نمیوتونم dns ازش بگیرم
میشه راهنمایی کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟