آموزش هک PS4 Jailbreak

select88

کاربر سایت
Oct 11, 2011
150
سلام
رو 7.55 با وجود اینکه اپدیتها رو از تنظیمات غیرفعال کردم تا به اینترنت وصل میشه شروع می کنه اپدیت بازیها.ولی یه فت دیدم اصلا اینمدلی نمیشد.
چکار کنم؟

vhd

کاربر سایت
Apr 16, 2006
117
نام
وحید
سلام
رو 7.55 با وجود اینکه اپدیتها رو از تنظیمات غیرفعال کردم تا به اینترنت وصل میشه شروع می کنه اپدیت بازیها.ولی یه فت دیدم اصلا اینمدلی نمیشد.
چکار کنم؟
سلام ، یکی از این دو راه رو برو ، یا هردوشو .
1- توی هاست یه دکمه Disable Update داره اونو بزنی درست میشه ... دفعه بعد تا بخواد اپدیت کنه ، پیام can not download ... رو میده. ( فقط مشکل این روش اینه که با تغییر هاست این پی لود هم کنسل میشه و باید دوباره انجام بشه )
2- بزار اپدیت شروع بشه بعد برو pause ش کن دیگه کلا اپدیت متوقف میشه .

• Like
Reactions: select88

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
249
دوستان به نظرتون آپدیت 3 بازی ASSASSINS valhalla برای ورژن 5.05 به بالا دامپ میشه یا نه؟
چون بازی یه مقدار لگی و کند هست
شرمنده نمیدونستم کجا بپرسم
همین الان هم سایت p30day نسخه دیوپلکس و اپدیت بکپورت V1. 01 رو گذاشته. منهم عجله کردم و از سایت دانلودها گرفتم که نسخه معمولی و اولیه بدون اپدیت بود. قطعا اپدینهای بعدی هم بزودی پورت میشه.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

کنسولم روی 7.02 هست و فیفا 21 رو نصب کردم اما اجرا نشد و پیغام 7.50 رو داد
خواستم بدونم با توجه به پایداری 7.51 تا 7.55 که همشون یه جور هستن

7.50 رو چطور اگر آپدیت کنم کار میکنه یا 7.50 مثل بقیه سری 7 (7.51 تا 755) پایداری ضعیفی داره؟؟؟؟
قبل هک اسپوف انجام‌ بدید اجرا میشه نیاز به اپدیت هم نیست

با درود
من روی 6.72 هستم
لطفا هاستی بهم معرفی کنید که خاموشی کمتری داشته باشه و اسپوف کنه به فرمورهای بالا تا بتون لست 2 و ... بازی کنم
دستگاه هم فت سری دوم یا سومه
با تشکر
بنظرم از برنامه اندروید ps4 exploit host 1.4.1 استفاده کنید بصورت آفلاین هک میکنه خاموشی هم خیلی کم داره و اسپوف هم داره. البته lost 2 نیازی به اسپوف نداره

• Like
Reactions: hamedchtsz

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
همین الان هم سایت p30day نسخه دیوپلکس و اپدیت بکپورت V1. 01 رو گذاشته. منهم عجله کردم و از سایت دانلودها گرفتم که نسخه معمولی و اولیه بدون اپدیت بود. قطعا اپدینهای بعدی هم بزودی پورت میشه.

دوست گرامی من هم مثل شما از دانلودها بازی رو گرفتم ولی آپدیت 1.01 رو از p30day رو بازی اجرا کردم چون آپدیت هایی که قرار دادن با ID بازیم مطابقت داشت. ضمنا آپدیتش کار خاصی به صورت محسوس نکرد
ممنون

• Like
Reactions: Arsinn

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
249
دوست گرامی من هم مثل شما از دانلودها بازی رو گرفتم ولی آپدیت 1.01 رو از p30day رو بازی اجرا کردم چون آپدیت هایی که قرار دادن با ID بازیم مطابقت داشت. ضمنا آپدیتش کار خاصی به صورت محسوس نکرد
ممنون
البته سایت p30day دو نسخه هکی گذاشته یکی همونه که دانلودها هم گذاشته که قدیمی تره و یکی بعد از اون نسخه duplex رو گذاشته البته هردوش هم اپدیت 1.01 رو دارن حالا دیگه نمیدونم فرقی در اجرا دارن یا نه اما چون شما امتحان کردید و می‌گید اولی با اپدیت هم لگ داره من نسخه duplex رو از اول میگیرم.

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
249
دوستان کسی مورتال کمبات 11 هکی سالم بکپورت سراغ داره؟ من از دانلودها نسخه duplex رو گرفتم که اپدیت بکپورت 1.24 و dlc های کامل رو براش گذاشته. نصب میشه اما اجرا نمیشه یعنی داخل بازی که میری چند ثانیه بعد پیغام خطا میده. کسی این نسخه رو اجرا کرده؟

mehran9998

کاربر سایت
Aug 24, 2018
18
سلام دوستان. من یه بازی رو حدود ۳ هفته پیش رو کنسول ریختم و الان بازی بعد از نیم ساعت اجرا کرش میکنه. امکان داره کنسول بخاطر خاموشی هایی که بخاطر جیلبریک داشته آسیب دیده باشه یا این فقط مربوط به خود گیمه؟

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
269
سلام دوستان. من یه بازی رو حدود ۳ هفته پیش رو کنسول ریختم و الان بازی بعد از نیم ساعت اجرا کرش میکنه. امکان داره کنسول بخاطر خاموشی هایی که بخاطر جیلبریک داشته آسیب دیده باشه یا این فقط مربوط به خود گیمه؟

بیشتر این مشکلات مربوط به بازی و اپدیت بازی یا بیشتر به اینکه بازی که fpkg و هک میکنن مثلا نسخه دولوکس بازی ها کمتر مشکلات داره دیرتر هم میاد ...
و به قول شما خاموشی های زیاد هم امکان داره یه مشکلات مثل این به وجود بیاره ( البته بیشتر نرم افزاری دیگه خیلی بخواد سخت افرار خراب بشه هارد خراب میشه تو این خاموشی ها )
بازی دیگه تست کن ببین مشکلی داره یا نه

دستگاه خودم اسلیم از این هاست ایرانی استفاده میکنم برای 6.72
واقعأ عالی حدود 40 بار استفاده میکنم اصلأ ریسیت مود یا خاموشی ندیدم goldhen داخلش هست..
Karo Host For PS4 505 & 672 & 702 & 75X
من این هاست میرم قفل new explor و old ... اون بالا میاد و بقیه گزینه ها لود نمیشه ،مشکل از چیه ؟
قبلا کامل لود میشد !!! چند بار هم رفتم همیشه اینجوره
من قبلا راحت گلدن با یه هاست برزیلی که ورژن ۱.۱۴ بود میگرفتم و ریست مود هم میرفت بدون مشکل
برق ها رفت و از ریست خارج شد !! دیگه لود نشد صفحه و اینترنت وصل کردم رفت اون هاست دیدم شده ۱.۱۵ و زبان انگلیسی هم اضافه کرده با این ورژن دیگه نتونستم گلد بگیرم ،میرا همه هاست ها بدون مشکل هک میشه ولی گلدن دیگه نمیشه !!
کارو‌هم لود نمیشه !

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,368
بیشتر این مشکلات مربوط به بازی و اپدیت بازی یا بیشتر به اینکه بازی که fpkg و هک میکنن مثلا نسخه دولوکس بازی ها کمتر مشکلات داره دیرتر هم میاد ...
و به قول شما خاموشی های زیاد هم امکان داره یه مشکلات مثل این به وجود بیاره ( البته بیشتر نرم افزاری دیگه خیلی بخواد سخت افرار خراب بشه هارد خراب میشه تو این خاموشی ها )
بازی دیگه تست کن ببین مشکلی داره یا نه

من این هاست میرم قفل new explor و old ... اون بالا میاد و بقیه گزینه ها لود نمیشه ،مشکل از چیه ؟
قبلا کامل لود میشد !!! چند بار هم رفتم همیشه اینجوره
من قبلا راحت گلدن با یه هاست برزیلی که ورژن ۱.۱۴ بود میگرفتم و ریست مود هم میرفت بدون مشکل
برق ها رفت و از ریست خارج شد !! دیگه لود نشد صفحه و اینترنت وصل کردم رفت اون هاست دیدم شده ۱.۱۵ و زبان انگلیسی هم اضافه کرده با این ورژن دیگه نتونستم گلد بگیرم ،میرا همه هاست ها بدون مشکل هک میشه ولی گلدن دیگه نمیشه !!
کارو‌هم لود نمیشه !

با 6.72 مشکلی نداره این هاست شاید در بعضی موارد فقط خطای مموری بده ولی اصلأ خاموشی نداره .ولی یه بار کش مرورگر پاک کن شاید جواب بده ...به نظر خودم هر هاستی با یه کنسول سازگار ..انتخاب شما فقط این نباش شاید گزینه های بهتر هم باشه...

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
269
دوستان یه سوال. امکانش هست که یه روزی امکان اجرای بازی ps3 رو ps4 باشه یا کلا بیخیال این موضوع شیم؟😀
شاید بازی پلی ۵ رو پلی ۴ نصب بشه ولی تقریبا اجرای بازی پلی ۳ روی پلی ۴ یا ۵ تقریبا صفره ☺️😏😂
بخاطر اینکه ساختار پلی ۳ اصلا یه وضعی بود که بازی ساز ها رو هم اون موقع اذیت کرده بود یه کلیپ دیدم که توضیح میده در مورد همین موضوع که چرا بازی های پلی ۳ و پلی ۳ چرا روی پلی ۴ اجرا نمیشه و کامل توضیح میده

• Haha
  • Like
Reactions: NHM and mehran9998

MR80

عضو جدید
Apr 8, 2021
1
اساتید من دستگاهم ۸.۰۱ هست و جدیدا میگن تا ۸.۰۳ هنوز باگ فیکس نشده.به نظرتون طی چند وقت دیگه جیلبریک این نسخه هم میاد

Ashkan01

کاربر سایت
Mar 18, 2021
4
سلام دوستان ، هک جدید ۷.۵۰ ۷.۵۱ ۷.۵۵ پایداریش چند درصده؟؟
بچه هایی ک هک کردین خوبه؟؟
من ۷.۵۰ هک کنم،هک نکنم؟؟
اپدیت کنم بعد هک کنم؟؟ یا صبر کنم پایداری بالا بیاد؟؟
ممنون از راهنماییتون

Jikkkkhgth

کاربر سایت
Jun 6, 2019
3
نام
No man
سلام دوستان ، هک جدید ۷.۵۰ ۷.۵۱ ۷.۵۵ پایداریش چند درصده؟؟
بچه هایی ک هک کردین خوبه؟؟
من ۷.۵۰ هک کنم،هک نکنم؟؟
اپدیت کنم بعد هک کنم؟؟ یا صبر کنم پایداری بالا بیاد؟؟
ممنون از راهنماییتون
سلام
هکش کاملا شانسی ، ممکن توی اولین بار کنسول هک بشه ،ممکنه توی بیست بار تلاش هم هک نکنه!

• Like
Reactions: Ashkan01

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
830
نام
مهرداد
سلام
من رو 7.5 ام کنسول رو هک کردم همه چی هم اوکیه ولی منتها بعد اینکه با رست مود روشن کردم منو دیباگ نیست فریمور کنسول هم 7.5 عادی میزنه ولی بازی ها رو بدون مشکل اجرا میکنه کسی میدونه مشکل کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر