آموزش هک PS4 Jailbreak

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,271
2,062
نام
Ali
درود
امروز کنسولو initialize کردم و فریمور رو دوباره نصب کردم و کلا هک پاک شد . ورژن hen ـی که رو کنسول نصب بود هم چک کردم ، 1.6 بود .
خواستم ببینم الان پایدار ترین ورژن hen کدومه ؟ (میدونم همشون مشکلاتی رو دارن ، ولی اونی رو که استیبل تر از بقیه ـست رو میخوام .)
و این که یه سورس رو هم ممنون میشم برای نصب اولیه ـش معرفی کنید که برای دفعات بعدی تو کش کنسول ذخیره بشه و افلاین اجرا کنم هک رو .

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
217
142
درود
امروز کنسولو initialize کردم و فریمور رو دوباره نصب کردم و کلا هک پاک شد . ورژن hen ـی که رو کنسول نصب بود هم چک کردم ، 1.6 بود .
خواستم ببینم الان پایدار ترین ورژن hen کدومه ؟ (میدونم همشون مشکلاتی رو دارن ، ولی اونی رو که استیبل تر از بقیه ـست رو میخوام .)
و این که یه سورس رو هم ممنون میشم برای نصب اولیه ـش معرفی کنید که برای دفعات بعدی تو کش کنسول ذخیره بشه و افلاین اجرا کنم هک رو .
بنظر من در ورژن ها1.7 از همه بهتره و در روش ها موبایل این بر اساس تجربه حدود یکسال گذشته هست.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

fermium100

کاربر سایت
Jan 28, 2014
12
3
از کجا بدونم کنسولی که میخوام بخرم هک میشه یا نه؟ لیستی هست که مثلا بگه کد
CUH-7216B
چه ورژنی روش نصبه؟

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
84
38
از کجا بدونم کنسولی که میخوام بخرم هک میشه یا نه؟ لیستی هست که مثلا بگه کد
CUH-7216B
چه ورژنی روش نصبه؟
هك شدن يا نشدن كنسول ربطي به سخت افزار نداره و سيستم عامل و نرم افزار كنسوله كه تعيين ميكنه كنسول هك ميشه يا نه
هر كنسولي ك فريمورش ٥.٠٥ و يا زير اين مقدار باشه كپيخور ميشه

Aalireezaa

کاربر سایت
Jul 29, 2018
4
0
سلام
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
من دستگام کپی خور بوده از همین هن ۱.۷ استفاده می کردم حالا می خوام اورجینال و آنلاین بازی کنم
فقط ریست فکتوری کردن دستگاه کافیه؟ کاره دیگه ای نمی خواد بکنم که بعدا موقع آنلاین بازی کردن داستانی از طرف سونی واسم ایجاد نشه؟
و اینکه اگه لطف کنید بگید بهترین راه ریست فکتوری از کدوم راهه؟ چی کار باید بکنم که دیگه همه چی پاک شه بشه مث روز اول که از کارتن در میاریم
ممنون

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
25
30
اگر از نرم افزار PS4Serve استفاده می کنید ، گزینه Cache Install رو بزنید تا تمام پی لود ها در کنسول ذخیره بشه و شما در مراجعات بعدی فقط در کنسول فعال می کنید و دیگه نیازی به موبایل نخواهید داشت.
از ورژن 1.6 نرم افزار PS4Serve به بعد گزینه Cache install به برنامه اضافه شده.
در ضمن همین الان هم می تونید با اتصال گوشی به مودم از طریق وای فای می تونید بازم پی لود رو ارسال کنید. منتها آی پی میشه 192.168.1 و عدد چهارم متفاوت میشه . در این حالت گوشی و کنسول با وای فای به مودم وصل هستند و کامپیوتر از طریق کابل شبکه همگی در یک شبکه قرار دارند.
سلام مرسی از توضیحاتی که دادی ولی متاسفانه من نتونستم انجام بدم میشه یکم بیشتر راهنمایی کنی
وقتی Cache install رو میزنم دستگاه خاموش میشه چندین بار امتحان کردم ولی فایده نکرد وسط کار خاموش میشه
روشی دیگه گفتید گوشی رو به مودم وصل کنم اینکارو کردم ولی وقتی مرورگر رو میزنم صفحه سفیده و هیچ اتفاقی نمیوفته
بدجوری به سیو بازی احتیاج دارم پدرم در اومدش دارک سولز رو تا لول 112 رفتم ولی سیوم پریده
اگه کسی میتونه کمک کنه واقعا ممنون میشم

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
115
96
سلام مرسی از توضیحاتی که دادی ولی متاسفانه من نتونستم انجام بدم میشه یکم بیشتر راهنمایی کنی
وقتی Cache install رو میزنم دستگاه خاموش میشه چندین بار امتحان کردم ولی فایده نکرد وسط کار خاموش میشه
روشی دیگه گفتید گوشی رو به مودم وصل کنم اینکارو کردم ولی وقتی مرورگر رو میزنم صفحه سفیده و هیچ اتفاقی نمیوفته
بدجوری به سیو بازی احتیاج دارم پدرم در اومدش دارک سولز رو تا لول 112 رفتم ولی سیوم پریده
اگه کسی میتونه کمک کنه واقعا ممنون میشم
می خوای از سیوت بک آپ بگیری یا حذف شده؟اگه بک آپ نگرفتی دیگه نمی تونی برش گردونی
برای کش اول باید هن رو فعال کنی بعد کش رو بفرستی

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: soheil_66

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
25
30
می خوای از سیوت بک آپ بگیری یا حذف شده؟اگه بک آپ نگرفتی دیگه نمی تونی برش گردونی
برای کش اول باید هن رو فعال کنی بعد کش رو بفرستی

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk
نه میخواستم بک آپ که گرفته بودم رو جایگزین کنم ولی نمیتونستم 3 تا دستگاه رو تو یه شبکه قرار بدم
خدا روشکر اینقدر باهاش ور رفتم تا بلاخره تونستم
اشکال کارم این بود آی پی اپ گوشی تغییر میکنه و باید دستی وارد کنسول کنم و اینکارو کردم و وصل شدن
واقعا این تاپیک حرف نداره خیلی کار راه میندازه دست همه دوستانی که راهنمایی میکنن و زحمت میشکن درد نکنه

• Like
Reactions: erfanPS4

Behrooz96

کاربر سایت
Aug 10, 2018
10
0
ميشه يه آموزش كامل نحوه بك آپ گرفتن از سيو بازي و بارگذاري مجددش تو كنسول هاي هكي رو بزاريد، ممنون ميشم، خيلي نيازش دارم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟