آموزش هک PS4 Jailbreak

MSDR

عضو جدید
Mar 18, 2019
2
0
سلام به همه
من کنسولم هک شدست چطور میتونم باهاش فیلم(mp4.mkv) پخش کنم با زیرنویس میخواستم بدونم مدیا پلیری چیزی هست؟

pouyagoftar

کاربر سایت
Jun 29, 2018
42
4
روش اکانت هکی به درد کسی می‌خوره که
1. بلد باشه از کجا چه اکانتی رو بخره. (کانال‌های تلگرامی اکانت فروش‌ها)
2. دیتا رو خودش بتونه دانلود کنه. (من آسیاتک دارم پس دیتا برام رایگانه)
3. یه گیمر پیگیر و جدی باشه. (به شخصه نمی‌دونم چطور صبر می‌کنین و بازی‌هایی مثل RD2 , Kingdom Heart 3, God of war, Darksiders, ace combat, just cause 4, tomb raider و کلی بازی دیگه رو بازی نمی‌کنین.) همه‌ی اینا توی یه اکانت نهایت 150 تومن هست. دیتاش هم که رایگان.
همون‌طور که گفتم اگه خودتون بلد باشین اکانت رو تهیه کنین و دیتا بریزین واقعاً این هک یه چیز به درد نخور هست. اگه بلد نباشین خُب قضیه فرق می‌کنه.
خوبی اکانت هکی اینه که 50 درصد اوقات حتی می‌شه بازی‌ها رو آنلاین هم بازی کرد. من خودم یه اکانت Monster Hunter دارم که شیش ماهه دارم آنلاین بازی می‌کنم. خریدمش 15 تومن.
کلاً علت این کامنت من این بود که هی می‌دیدم بچه‌ها ناله می‌کنن و منتظر هک 6 هستن و از این حرف‌ها. واقعاً وضعیت اکانت هکی اون‌قدر خراب نیست که مثلا مثل نسل قبل ps3 همه در کف بازی بودیم. الان واقعاً اکانت‌های هکی کار خیلی‌ها رو راه انداخته.
من فک میکنم شما دستگاهت رو آپدیت کردی و الان از این کارت پشیمونی و داری ماست مالی میکنی :-bd

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,046
95
نام
امیرحسین
من فک میکنم شما دستگاهت رو آپدیت کردی و الان از این کارت پشیمونی و داری ماست مالی میکنی :-bd
دقیقاً همین طرز فکر شما باعث شد که اون نظر رو بذارم. چرا این‌طوری فکر می‌کنین. من الان راحت تمام بازی‌‌ها رو دارم بازی می‌کنم، هر بازی‌ای که می‌آد به روز می‌شینم بازی می‌کنم. این چه حرفیه. مثلا اگه شما از کپی خور در بیاری به حساب من پول می‌زنن. من گفتم به جای این همه دنگ و فنگ و حسرت، اکانت هکی و یا قانونی ظرفیت استفاده کنین. حالا اگه به نظر شما بازی کردن تمام بازی‌های جدید با مثلاً 100 هزارتومن و دسترسی داشتن به تمام بازی‌های آنلاین ماستمالی هست. اون دیگه نظر شماست. خوش باشین. اون نظر برای گیم‌رهای جدی بود، نه افرادی که تفننی بازی می‌کنن و براشون مهم نیست ردد 2 یا سکیرو یا هزارتا بازی جدید دیگه رو تجربه کنن

• Like
Reactions: select88

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
330
90
نرم افزار بروز شده برای اندروید هست که hen های جدید با قابلیت کش تو خود دستگاه رو داشته باشه ؟

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
330
90
مجموعه ای از Hen ها به صورت یک جا با حجم کاملا سبک و روان (با قابلیت Cache در اولین بارگذاری سایت (آنلاین یا آفلاین))

آنلاین :

PlayStation 4 Hen Collection by ERFAN

آفلاین (برای Host در آندروید یا کامپیوتر) :

Hen Collection

تغییرات :
اضافه شدن Hen1.9 , Pure Hen , Hen+VR
سبکتر شدن شمای گرافیکی
درود
چجوری میشه این هن های جدید رو کش کرد تو بروزر ؟ دستگاه من موقع اجرای کش آفلاین قاتی میکنه و خاموش میشه با hen 1.7 و باید با نرم افزارش هک مستقیم بدون کش کنم.

Armanio

کاربر سایت
Mar 2, 2018
4
1
سلام
دوستان من بازی Driver Club رو با اپدیت Driver Bikes نصب کردم اما تمام موتورا قفله و نمیشه بهش دسترسی داشت ایا راه حلی هست

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
106
38
سلام
دوستان من بازی Driver Club رو با اپدیت Driver Bikes نصب کردم اما تمام موتورا قفله و نمیشه بهش دسترسی داشت ایا راه حلی هست
باید مراحل رو رد کنی و امتیاز بگیری تا ماشینای جدید بهت بده

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
352
91
نام
ایلیا
سلام دوستان کنسولمو دادم بازی کپی خور ریختن وسط بازی یا خاموش میشه یا ریست مغازه دار قبول نمیکنه ،باید چکار کنم مشکل حل بشه؟؟؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
423
308
نام
hακιβ$
سلام دوستان کنسولمو دادم بازی کپی خور ریختن وسط بازی یا خاموش میشه یا ریست مغازه دار قبول نمیکنه ،باید چکار کنم مشکل حل بشه؟؟؟
از چه روشی کنسول رو جیلبریک میکنید.

بهتره روش ارسال پیلود و یا ورژنشو عوض کنید.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
352
91
نام
ایلیا
از چه روشی کنسول رو جیلبریک میکنید.

بهتره روش ارسال پیلود و یا ورژنشو عوض کنید.
نمیدونم چه روشی زده فقط میتونم اولش باید با مرورگر کنسول بازی هارو بیارم

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
423
308
نام
hακιβ$
نمیدونم چه روشی زده فقط میتونم اولش باید با مرورگر کنسول بازی هارو بیارم
اگه فقط باید مرورگر رو باز کنید که روش کش مرورگر هست. پیشنهاد میکنم از یه روش دیگه که تو پست اول همین تاپیک معرفی شده استفاده کنید.

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
183
121
درود. دوستان برای خارج شدن از هک یعنی اپدیت کنسول هکی وصل شدن به نت و اپدیت کافی هست؟ آیا لازمه قبلش حتما کنسول فاکتوری ریست بشه یا نه؟ و اینکه آنلاین اپدیت کنی یا آفلاین با فلش فرقی نمیکنه؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 4)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟