آموزش هک PS4 Jailbreak

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
305
سلام
دوستان بعضی جاها میبینم که گفتن کپی خور ورژن 5.55 اومده و ازین جور حرفا...
واقعیت داره؟ آموزشی ، لینکی، منبعی چیزی هست؟
دروغه
5.55 هکش نیومده
فقط خبرایی از روشی هست که بدون هک میشه بازی اجرا کرد روی فریمور 6.02 و 6.20

• Like
Reactions: erfanPS4

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
536
سلام من بعضی از بازی هام مشکل داره کسی میدونه اشکال از کجاس؟مثلا far cry 5 از صفحه بزرگتره و یه سری چیزا معلوم نیست یا بازی the order از صفحه کوچتره... تو تنظیمات رفتم ابعاد رو تغییر دادم همون که صفحه کوچیک بزرگ میشه ولی هیچ تغییری نمیکنه...
بازی مورتال کمبت ایکس زمان فتالیتی یا ایکس ری افت فریم شدید داره...
خوب من تو بیشتر از ۱۰ تا گیم نت نصب کردم ربطی به دیتا یا تلویزیونت نداره...این بازی وقتی فیک میشه این مشکل رو داره و نتونستم هنوز راهی پیدا کنم...تو هم اصلا غصه نخور

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
507
خوب من تو بیشتر از ۱۰ تا گیم نت نصب کردم ربطی به دیتا یا تلویزیونت نداره...این بازی وقتی فیک میشه این مشکل رو داره و نتونستم هنوز راهی پیدا کنم...تو هم اصلا غصه نخور
من فارکرای و مورتال کمبات هیچ مشکلی ندارم
گاها از دیتا هست اگر مشکل تلویزیون و تنظیمات نباشه

pouyagoftar

کاربر سایت
Jun 29, 2018
42
من فارکرای و مورتال کمبات هیچ مشکلی ندارم
گاها از دیتا هست اگر مشکل تلویزیون و تنظیمات نباشه
منم همونو گفتم گفتی ربطی به دیتا نداره
برای فارکرای و اینا مشکلی ندارم ولی مثلا برا کمبت گفتم مشکل از دستگاه نباشه آخه یه دیتا کال آف دانلود کردم همش ادرس سایته خارجی توش بود چون فیکه یه سریا دست کاری میکنن ایراد دار میشه

srgerami

کاربر سایت
Aug 12, 2010
23
گفتم که اونو انجام دادم فایده نداش

ممکنه اشکال از دیتا باشه؟؟اخه چون اینا فیک پکیج هستن ممکنه ناقص یا دستکاری شده هم باشن...دیتا رو بیرون برام ریخته تی وی ام قدیمیه ال سی دی ممکنه از اونم باشه...
من همین ایراد رو داشتم برای farcry 5 فقط باید برید توی قسمت ratio یا نسبت اندازه گزینه های مختلف رو بزنید تا درست بشه

برای تلویزیون LG باید در قسمت ratio نسبت اندازه گزینه "فقط بررسی " رو بزنید درست میشه

hala madrid

کاربر سایت
May 30, 2018
50
سلام دوستان. من کنسولو روشن کردم و از طریق cash هک کردم( مثل همیشه) ولی اینبار سیو بازی god of war پریده بود فقط هم سیو همین بازی. راهی نداره برگرده. ( البته تو قسمت save data دستگاه سیوش بود ولی تو بازی از اول میاره)

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
536
من همین ایراد رو داشتم برای farcry 5 فقط باید برید توی قسمت ratio یا نسبت اندازه گزینه های مختلف رو بزنید تا درست بشه

برای تلویزیون LG باید در قسمت ratio نسبت اندازه گزینه "فقط بررسی " رو بزنید درست میشه
زدیم اما نشد چون ظاهرا خود تصویر بازی زده از کادر تصویر دستگاه بیرون...نه تو ستینگ بازی نه تو ستینگ دستگاه و نه تو ستینگ تی وی ... نشد که نشد البته یه ۴-۵ تا دیتای مختلف هم گرفتم ار سورس های مختلف :D:D:D

aliou1098

کاربر سایت
Dec 19, 2018
1
سلام دوستان ما يه اكانتي قبلا داشتيم حالا نمياره ب همين خاطر با اين اكانت ميپرسم سوالمو بنظرتون هك و دانگريدي كه سايت vipfree.ir گذاشته درسته يا نه؟ ممنون

Saeed5399

کاربر سایت
Apr 10, 2017
3
برو تو ستینگ تلویزیون_تنظیمات صفحه نمایش_اونجایی که نوشته 16:9 یا 4:3 اونو بزار روی (اندازه صفحه)

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
742
نام
Erfan
دوستان برای 28 دسامبر آماده باشید یعنی تقریبا هفته بعد.
در این روز یکی از هکرها می خواد راجع به روش خاصی که در فریمور 6.02 وجود داره برای اجرای بازی صحبت کنه و ارائه بده. امکان داره بتونیم بازی های این فریمور رو با روشی که قراره ارائه بشه اجرا کنیم.
تا اون روز منتظر باشید.

• Like
Reactions: mohsenkey

mohsenkey

کاربر سایت
Jul 7, 2018
36
در این روز یکی از هکرها می خواد راجع به روش خاصی که در فریمور 6.02 وجود داره برای اجرای بازی صحبت کنه و ارائه بده. امکان داره بتونیم بازی های این فریمور رو با روشی که قراره ارائه بشه اجرا کنیم.
تا اون روز منتظر باشید.
سلام
شدیدا منتظریم

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
305
کدوم هکر قراره صحبت کنه؟
تا اون روز منتظر باشید.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
246
دوستان؛
برای گرفتن بکاپ از سیو در برنامه اندروید ps4serve3، بعد از روشن کردن کنسول، اول باید hen رو بفرستیم؟ بعد bkup رو بفرستیم؟ یا مستقیم بعد روشن کردن bkup رو بفرستیم؟
و سوال بعدی آیا فقط سیو اون اکانت که داخلشه بکاپ میگیره یا همه اکانتهای کنسول؟ و سوال بعدی چگونه و از چه طریقی سیو رو کنسول ریکاوری میشه؟ با تشکر

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
507
دوستان؛
برای گرفتن بکاپ از سیو در برنامه اندروید ps4serve3، بعد از روشن کردن کنسول، اول باید hen رو بفرستیم؟ بعد bkup رو بفرستیم؟ یا مستقیم بعد روشن کردن bkup رو بفرستیم؟
و سوال بعدی آیا فقط سیو اون اکانت که داخلشه بکاپ میگیره یا همه اکانتهای کنسول؟ و سوال بعدی چگونه و از چه طریقی سیو رو کنسول ریکاوری میشه؟ با تشکر
قبلش فلش با فرمت extfat متصل کنید
اول هن بعد بک اپ
همه رو به همراه دیتابیس میگیره حدود ۷گیگ فایل میده حداکثر

روش ریستور ش پیچیده س
با ftp
یاروش اماده ش
با هک موجود در امضا م ب راحتی انجام میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟