آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
187914

سلام خدمت همه ی دوستان

در این پست میخوام آخرین روش های منتشر شده روی فریمور 7.02 رو آموزش بدم.بلاخره 18 دسامبر sleirsgoevy هک 7.02 رو منتشر کرد و به مرور زمان هاست های مختلف ساخته شدن.

توجه کنید که تمام هاست ها از روش sleirsgoevy برای جیلبریک کردن استفاده میکنن و بعدش که کنسول آماده ی دریافت پیلود شد,فایل پیلود (هن 2.1.3 یا میرا ) توی کنسول توسط هاست بارگذاری میشه.پس تمام هاست ها یه روش دارن و فرقی توی انتخابشون نیست و صرفا ظاهرشون باهم فرق میکنه.

و حالا مراحل استفاده از جیلبریک:

1.شما باید اول کنسولتون رو به فریم 7.02 آپدیت کنید که آموزش آپدیت کردن توی انجمن هست و من ازش میگذرم. لینک دانلود فریمور 7.02

2.بعد از آپدیت کردن کنسول,حتما تیک آپدیت خودکار کنسول رو خاموش کنید.

187908

3.به مرورگر کنسول وارد بشید و به یکی از هاست هایی که پایینتر معرفی میکنم وارد بشید.

187910

4.فایل hen یا mira (من خودم هن رو پیشنهاد میکنم) رو انتخاب کنید.

5.وارد یه صفحه زیر میشید و باید منتظر بمونید.

187911

6.از اونجایی که روش sleirsgoevy فعلا تنها روش موجوده,احتمالا چندین بار با not enough system memory مواجه میشید.که فقط ضربدر بزنید.تقریبا 1 تا 1.5 دقیقه ممکنه این ارور هر دفعه نشون داده بشه.

187912

7.وقتی جیلبریک به درستی انجام بشه و جمله You're all set! براتون نمایش داده بشه کار تمومه و میتونید بازی هاتون رو از دیباگ سیتینگ نصب کنید و لذت ببرید.

187913

ویدئو آموزشی:

معرفی انواع هاست ها:

هاست های ایرانی شامل : | PS4 Metro | و Night King v1.2 for 7.02 FW

هاست های خارجی هم زیادن ولی بهترینشون فعلا hakkuraifu هستش.

*نکته مهم برای حداقل کردن خاموشی روی 7.02:

بیشتر هاست های مختلف,مخصوصا ایرانی هاش,بخاطر اینکه هاستشون متفاوت باشه, ظاهرسازی میکنن و بک گراند یا مود های gta و... میذارن.
همین کار باعث میشه کش افلاین هاست هاشون بعد از دو سه بار استفاده خراب بشه و خاموشی زیاد داشته باشید.
بشخصه توصیه میکنم فقط و فقط از هاست خود sleirsgoevy استفاده کنید که هم اورجینال و ساده اس و بهتر کش افلاین میشه و هم اینکه اخرین اپدیت ها اول توی این هاست قرار میگیره.

هرسوالی داشتید بپرسید تا من یا بقیه دوستان راهنماییتون کنیم تا از هک لذت ببرید.

یسری سوالای پر تکرار رو جواب بدم ایشالا دیگه بچه ها نپرسن
اگه کنسولمون بالاتر از ۷.۰۲ه چیکار کنیم؟
والا خیلیا رو ۵.۵۵ موندن ک هک بیاد ینی نزدیک ۲ سال از وقتی گاد ۲۰۱۸ اومد تا همین اوایل امسال
یا مثلا پلی۳ سوپر اسلیم تا ی سال پیش هک سخت افزاری بود و با هزار مکافات و پارسال بود حدودا ک هک نرم افزاری شد
اگه میتونی صبر کنی که شاید مجبور ب صبر زیاد بشی
وگرنه اگه میتونی بفروش ی دستگاه با ورژن پایین تر(دست دو یا نو) بگیر
اگه نو میخوای بگیری بهتره باندل بگیری مثلا باندل فلان کال اف دیوتی یا فلان بازی چون از بازیش تقریبا میتونی بفهمی که کنسول تو جعبه یا اپدیت ۷.۰۲ یا با قبل از ۷.۰۲ هستش
وگرنه راه دیگه ای نیس ک بفهمی کنسول نو کپی خور میشه یا نه
-اپدیت کنیم ب ۷.۰۲؟
الان نه!اگه ۶.۷۲ هستید به هیچ وجه و اگه پایین تر هستین بیاید روی ۶.۷۲ چون هنوز هک استیبل نیست و هک ۵.۰.۵ ک حتی از ۶.۷۲ هم پایدار تره ولی جفتشون خوبن
این هک برای کسایی هست ک از بالاتر از ۶.۷۲ و کمتر از ۷.۰۲ هستن
-خب پس بازیای جدید رو چه کنیم؟
بازیا بک پورت میشن ینی مثلا رزیدنت ۳ ک برای ۷.۰۲ هستش قابل اجرا روی ۶.۷۲ و ۵.۰.۵ میشه
-هک بعدی چ خبر و کی میاد؟
اصلا معلوم نیست مثلا زمان هک ۵.۰.۵ گفتن نسخه ۵.۵۵ هم هک شده ولی هیچ وقت پابلیک(عمومی) نشد ک بنظر من ی بلوف بود و این که دوتا ورژن تو ی خانواده باشن مثلا از ۷.۰۲ و ۷.۵ ربطی نداره چون همه ورژن ها یکیه(ینی از ۴ تا ۸ اصل و بنیان یکیه) و یسری کد های جزیی فرق میکنن
-چجوری جیلبریک کنیم؟
مرورگر کنسول رو تمام حافظه و کش رو پاک کن
لینک ی هاست رو باز کنین تو مرورگر
یدور جیلبریک رو(فعلا hen چون میرا پورت نشده) اجرا کنین
بعد هم افلاین کش
و دیگه از این ب بعد ب محض باز کردن مرورگر صفحه جیلبریک بازه و میشه استفاده کرد
پیشنهاد:بعد روشن شدن دستگاه چند ثانیه صبر کنید و بعد اقدام ب جیلبریک کنید
-چرا دستگاه رو خاموش روشن میکنم بازیا قفلن؟
نوع هک اینجوریه ک با خاموش روشن شدن میپره و باید بعد روشن شدن دوباره هک بشه
-ایا رفتن به رست مود مشکلی ایجاد میکنه؟
تقریبا تو تمام نسخه های اولیه هک این مشکل هست ک با رفتن ب رست مود کنسول هنگ کنه پس کنسول رو یا روشن بزارید یا خاموش کنید
-برای دستگاه مشکل بوجود نمیاد؟
کسی گارانتی نمیکنه ک مشکلی بوجود نیاد و ریسکش به عهده خودتونه ولی تا الان موردی گزارش نشده
-سونی بن نمیکنه؟
خیر!با اپدیت کردم هم میتونید انلاین هم بازی کنید ک خب . . . دیگه نمیتونید جیل بریک کنید ولی مقصود اینه سونی متوجه نمیشه(یا خودشو میزنه به کوچه علی چپ)
-اکانت هکی ها چی میشن؟
چیزیشون نمیشه تو پروسه اپدیت و جیل بریک چون نسخه نرم افزار شما قدیمیه و ب پی اس ان متصل نمیشید پس بازیاتون سرجاشه
-سیو هارو میشه منتقل کرد؟
ب شکل بازیای قانونی و اکانت هکی ،نه!اما ی روش دیگه داره ک باید ابزار مورد نیازش ک تو هاست ها میزارن رو استفاده کنید

آخرین ویرایش:

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام داخل هاست مترو 2 نوع هن وجود داره کدام رو انتخاب کنیم؟
همون هن 2.1.3 بهتره چون خاموشی نداره

مشکل فعلی جیلبریک 7.02,مدت زمانی انتظار اولیه یک دقیقه ایی هست که هربار باید تحملش کرد.

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوستان هربار که کنسول خاموش میشه،باز باید این مراحل تکرار بشه؟
بله
لطفا نحوه نصب بازی رو هم بگید مرحله به مرحله
دقیقا مثل نصب بازی در جیلبریک 5.05 و 6.72 س که دوستان اونجا مفصل در موردش توضیح دادن.
سلام. سایتی هست که ازش بشه بازیای ps2 یا ps3 رو دانلود کرد اجراش کنیم رو ps4؟
فعلا فقط میشه بازی های ps2 رو اجرا کرد که اونم باید بصورت فیک پکیج دانلود بشن نه iso

prn

کاربر سایت
Oct 17, 2009
6
دوستان جایی هست لیست بازهارو بروز همراه با dlc داشته باشه برای دانلود یا خرید .(کپی کنه رو هارد برام) مثلا cod سیزناش جداست .یا مورتال dlc داره !
بعد یه چیزی یادم میاد تو 5.05 یه کاری میکردی میشد بازیارو چیت زد .خودت پیدا میکردی .تو اینم میشه ؟پی لود Orginal ؟راه بهتر پیدا شده

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
برای هک باید انلاین باشیم حتما؟ و اینکه ثبل از اینکه هک رو شروع کنیم باید اکانت هک شده رو پاک کنیم؟
فقط یبار انلاین باید بشی تا هاست روی کنسول کش یا همون ذخیره بشه.بعدش دیگه نیاز نیست.
بازی های اکانت هکی ت هم نگه دار و پاک نکن و 99% بدون مشکل اجرا میشن
میشه ps4 trainer رو 7.02 اجرا کرد ؟ یا برنامه های مشابه ؟
بله میشه
آیا با هک کردن قابلیت آنلاین شدن و مولتی بازی کردن از دست میره یا میمونه ؟ مثل زمان PS3 ، همچین هکی نمیاد ؟
برای انلاین شدن به اخرین فریمور یعنی 8.0.3 نیاز داری که هک نشده.برای پلی3 کاستوم فریم ساخته بودن و برای این امکانش کمه که بتونن بسازنن

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
54
نام
امير
سلام . واسه نصب بازی اگه هارد اکسترنالت داخلش چیز دیگه ای باشه میشه توش بازی رو ریخت و بعد از محیط دیباگ سیتینگ نصبش کرد؟ آخه هارد رو نمیتونم فرمت کنم.

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
54
نام
امير
یک سوال دیگه هم داشتم آیا میشه پچ بازی ها رو با استفاده از محیط دیباگ ستینگ روی بازی ها نصب کرد مانند پچ های اصلاح کیت تیم ها در pes 2020؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر